Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема странни чувстванови  
Автор admin4e (член)
Публикувано22.09.10 13:59



Днес се чувствам много странно. Постоянно ми изниква някакъв спомен или картина (или е някаква ситуация) в главата за по-малко от секунда и после го забравям. Не знам дали е сън, или спомен дори. Но определено става въпрос за едно и също нещо. Все едно се опитвам да си спомня нещо, което сънувах снощи..Откачам ли?



Тема Re: странни чувстванови [re: admin4e]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.09.10 14:54



Не знам дали е сън, или спомен дори. Но определено става въпрос за едно и също нещо. Все едно се опитвам да си спомня нещо, което сънувах снощи..Откачам ли?

Вероятно не откачаш.Може би исаш да си дадеш някакъв отговор,за който този забравен/може би съзнателно/сън или спомен би ти помогнал.
Ако дадеш малко повече инфо ще можеш да получиш и по-целенасочени отговори или опити за такива.



Тема Re: странни чувства [re: Valery 72]  
Автор admin4e (член)
Публикувано22.09.10 14:58



Нямам повече инфо :( И аз нищо не разбирам. Просто от време на време ми се появява това като мисъл в главата. Като сън е, от тези, които не са много разбираеми. Като ми мине през главата това, на следващия момент имам чувството, че е е било сън, който не мога да си спомня.

Всъщност имам малко повече инфо: Снощи сънувах неща, които също ми се отразиха по някакъв начин на психиката, но повечето от тях не помня. А тези които помня със сигурност нямат нищо общо с тази мисъл.

Редактирано от admin4e на 22.09.10 15:00.



Тема Re: странни чувстванови [re: admin4e]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.09.10 15:16



Какъв е начинът ти на живот?
Има ли вероятност да си влязъл/а/ в някакъв цикъл на постоянна повтаряемост?



Тема Re: странни чувстванови [re: Valery 72]  
Автор admin4e (член)
Публикувано22.09.10 15:44



Не, няма такова нещо.. Но може би има някаква умора напоследък... повече умствена.



Тема Re: странни чувстванови [re: admin4e]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.09.10 17:55



Но може би има някаква умора напоследък... повече умствена.

Най-тежкият вид умора......Физическата може да бъде и здравословна.

Когато мозъкът ни е пренатоварен често по време на сън подсъзнанието ни дава някакви отговори.Въпросът е можем ли да ги разчетем.Понякога може да ни покаже и,че сме генерализирали повече тревожност...
Умората от работа ли е предизвикана или от някакви проблеми?



Тема Re: странни чувстванови [re: Valery 72]  
Автор admin4e (член)
Публикувано22.09.10 18:10



Умората е по-скоро от проблеми, които дори не са кой знае какви проблеми... за мен дори не са никак... но други хора ги приемат като проблеми, което ме изморява още повече. И това, че нещата не зависят от мен също ме изморява.

Между другото като полежах малко и се опитах да дремна (почти успешно) се пооправих. Почти изчезнаха тези неща.

Редактирано от admin4e на 22.09.10 18:17.



Тема Re: странни чувстванови [re: admin4e]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.09.10 18:19



И това, че нещата не зависят от мен също ме изморява.

Да,когато човек осъзнае,че има неща,които не зависят от него е кофти.Безсилието е изключително гадно чувство.В един момент идва и приемането,но дотогава е тежичко.Говоря от собствен опит.

Знаеш ли,ти не казваш кой знае колко.Това не е и нужно ако не си готов/а/....,но когато преумората ни е в повече е хубаво човек да почине и да се насочи към нещо съвсем различно-туризъм,екскурзии,някакво хоби.....Често след почивка или някакво дистанция от време,мислите ни се избистрят и имаме повече яснота.
Физическата умора- независимо работа или спорт също действат добре.
Ако пък сметнеш,че можеш да говориш конкретно за проблемите-давай смело.



Тема Re: странни чувстванови [re: Valery 72]  
Автор admin4e (член)
Публикувано22.09.10 18:32



Не ми се говори. Просто... изплаших се, защото досега не ми се беше случвало подобно нещо.



Тема Re: странни чувстванови [re: admin4e]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.09.10 19:36



. изплаших се, защото досега не ми се беше случвало подобно нещо

Е-винаги има първи път.Междудругото това може и да се приеме,като добър показател.Понякога състояния,които на пръв поглед изглеждат плашещи водят до положителни промени-често са показател за вид съзряване.

Хубава вечер!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.