Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Анализнови  
Автор sonic86 (минаващ)
Публикувано28.07.10 15:38



Здравейте
Прави ми впечатление в една група която е за всички които си търсят гаже във фейсбук.
Та има васякакви, но ми напреви впечателние, че има доста които всекидневно постват приветливи съобщения. Няма лошо, но го правят доста, което леко ме дразни.
Вярно е че в момента съм в кофти период, но всичко в големи дози вреди, дори и това, особенно когато е към непознати хора?
Какво мислите вие, може и аз да не съм в ред.


Но като се замисля, може и точно тези хора да са такива по душа, толкова че чак да са наивни будали?

А дали не крият нещо зад това? Имайки предвид че сигурно са необвързани и членуващи в такава група, приветливите хора сигурно изпъкват.
Мисълта ми до колко е истинско това, аз с непознат човек толкова приветлив чак да му пожелавам много много емоционални неща не мога. Какво става?

охаа, ще ме коментираш нали ?

Тема Re: Анализнови [re: sonic86]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.07.10 15:47



И аз не мога. В женските форуми пък, когато някоя има рожден ден, или й се роди бебе, се избиват да й честитят с какви ли не пожелания и да слагат огромни шарени картинки, макар че може да не са я виждали никога и името да не й знаят. "О, колко се радвам за теб, чудесна новина" и т.н. И аз все съм се чудила защо го правят, напр. какво ги топли, че някоя непозната с ник "Гуци-муци" (примерно) родила оня ден, и стигам до извода, че това е лицемерие с цел самите уж добронамерени личности да бъдат забелязани. И да бъдат сметнати за много дружелюбни и приятелски настроени. Макар че в съседната тема същите добронамерени девойки може да се нахвърлят като оси върху някого просто защото не е на мнението на мнозинството.
Аз самата не се включвам в подобни теми с поздрави, освен ако не е за някой, когото наистина познавам и сме близки. Иначе трябва да смуча някакви банални поздрави от пръсти, и за какво?

Редактирано от blue jewel на 28.07.10 16:00.



Тема Re: Анализнови [re: sonic86]  
Автор clovenhoof ()
Публикувано28.07.10 16:12



Аман от този фацебок. Никога няма да се регистрирам там.
Много го напразих и всеки път псувам когато получа покана.
А такава покана получавам когато някой който има моя е-мейл кликне нещо си в страницата.

Баси спама баси чудото.



Тема Re: Анализнови [re: sonic86]  
Автор Bидa ()
Публикувано28.07.10 21:42



Според вен не е нормално да се дразниш от такива неща. Но ти го казвам добронамерено и с пожелание бързо да излезеш от това раздразнение.

Пренаписах живота си, такъв какъвто ми се иска да е бил.


Тема Re: Анализнови [re: blue jewel]  
Автор Bидa ()
Публикувано28.07.10 21:48



Познато ми е. Да не можеш да се радваш на веселите поводи и празници и да не можеш да съпреживяваш чуждата радост е характерно за някои диагнози.Да нямаш депресия?

В една евентуална терапията се работи и върху това.

Пренаписах живота си, такъв какъвто ми се иска да е бил.


Тема Re: Анализнови [re: Bидa]  
Автор Иpoниятa нa живoтa ()
Публикувано28.07.10 22:08



Не виждам защо трябва да се радвам на чуждите радости и да ги съпреживявам, когато не ме засягат пряко или косвено. Имам си свои и на мой близки, на които да се радвам. Чуждите мога само да ги честитя (във връзка с повода за радост) и мисля, че това е напълно достатъчно.

Illusion is the first of all pleasures!


Тема Re: Анализнови [re: Иpoниятa нa живoтa]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.07.10 23:42



Абсолютно. Това имах и предвид, според мен радостите на някой, когото не познавам, и който дори не знае коя съм, няма как да ме зарадват. Не виждам какво общо има депресията, според мен това е нормално за всички, просто някои не искат да си го признаят и се правят на нещо, което не са.
Дори и аз да съм от другата страна и непознати да ми честитят примерно рождения ден, едва ли ще се зарадвам много, знаейки, че го правят машинално, така, както биха го правили за всеки друг.



Тема Re: Анализнови [re: clovenhoof]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано28.07.10 23:44



Какво означава това в картинката, която следва постинга ти?
Нещо за ИП то ми? Моето или по принцип някое?
Щото аз наистина ползвам Windows Vista i Opera.
Това ми заредиха във фирмата, защото процесорът бил 64 битов?

МОЛЯ подкрепете читанка.инфо
http://bgpetition.com/chitanka_info/index.html



Тема Re: Анализнови [re: papyy]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.07.10 23:57



Да ти отговоря вместо него, спокойно, никой не ти вижда IP-то. Тази картинка е така направена, че на всеки компютър показва различно, взема информация за операционна система, IP, браузър и т.н. На мен примерно ми показва моето IP и моя браузър.



Тема Re: Анализнови [re: clovenhoof]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.07.10 00:00



Как така някой, който има твоя имейл, кликне нещо в страницата? Нещо не схванах.


Аз пък без покана се регистрирах, ей тъй, спонтанно. Ама сега няма оттърване, голяма краста е. Хем и аз се дразня понякога, хем все там цъкам, като остана без работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.