Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: crystal water]  
Автор La Loba (semper fidelis)
Публикувано11.05.10 15:22



Наравно с мъжете изкарваме парите. А те са свикнали от едно време, че жената върти къщата и се грижи за децата, затова не пипват нищо, дори ако работим извън къщи повече от тях

Извинете

, у вас кой поправя крана в банята? А кой сменя бушоните?

А когато бързате за някъде, кой шофира?

А кой се разправя с домоуправителя?

И най-важното - кой е баща на децата ти?
И кой те гушка?

"- Как се чувстваш, Йосарян?
- Прекрасно, страхувам се до смърт."

Редактирано от La Loba на 11.05.10 15:35.



Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: La Loba]  
Автор ябълka* (златна)
Публикувано11.05.10 15:53



Виж сега, мъжът не е водопроводчик, шофьор или ел. техник.

И те гушка само като не ти е сърдит, не е болен, няма мач по тв-то или няма някакви грижи - в работата или другаде...



За децата нямам какво да кажа, освен че стават за минути.



Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: crystal water]  
Автор Bидa ()
Публикувано11.05.10 19:39



Тогава защо ли жените се натискат да се омъжват, а мъжете се дърпат?
Жената и мъжът се различават по житейските си приоритети. По просто казано, за жената по принцип е важно да създаде семейство, дом и деца. А за мъжа е важно да изгради кариера и средства за живеене. Макар че има и много изключения.



Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: La Loba]  
Автор Bидa ()
Публикувано11.05.10 19:42



За мен няма значение на каква възраст си . Важното е, когато срещнеш подходящия човек, да го разпознаеш.



Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: blood2]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.05.10 10:42



всички изкупуват. Ама всички реват по форумите а гледат да се оправят как могат.
Ти само роптаеш против Бог и друго не правиш. Не знак кое ти дава основание да очакваш хубав живот




Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: NikiFin]  
Автор World of autists (I am a idiot)
Публикувано12.05.10 10:48



След като не можеш да помиришеш цветята, престави си , че лайната и помията в която си е Райска градина.



Грух, грух, грух -аз съм прасенце което обича помията.
Хубав живот? Че ти живееш ли хубав живот-неееее. Затова си тука.В помията. Нали знаеш Бог в библията какво е казал?


You must Dream. You must to be a possitive.Actually, you are autist.Autism inteligent Rulezz :)



Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: La Loba]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.05.10 10:49



стига де, тоя кран се чупи веднъж на 3 години. Бушонът също. А домакинството е всеки ден и то отнема доста повече време от смяна на бушон.
Ако съм се заринала в грижи и работа, понеже някой се скътава и само гледа да отбива номера, няма и да се сетя за гушкане и квото и да било свързано с кревата (освен спането разбира се).
Като си изразходиш всичката енергия и вечер си изцеден, немаш сила да гледаш камо ли за секс... И после мъжете реват че жените все ги отбиват. Ами ако си вършат работата и облекчат жените може и да се надяват на нещо, ама така не става






Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: World of autists]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.05.10 10:50



Клубът ли е помията че не схванах баш




Тема Re: Интересно ми е :-)нови [re: NikiFin]  
Автор World of autists (I am a idiot)
Публикувано12.05.10 10:51



Какво гушкане? Тука в България мъжете теглят една майна на жените и това е. Те не заслужават да бъдат гушкани.

Защото искат постоянно пари.



You must Dream. You must to be a possitive.Actually, you are autist.Autism inteligent Rulezz :)



Тема Re: Уточнениенови [re: NikiFin]  
Автор World of autists (I am a idiot)
Публикувано12.05.10 10:54



Клуба, психологията и мисълта за Божественото.
Ти ако беше пълноценна, въобще нямаше да търсиш тези неща.


You must Dream. You must to be a possitive.Actually, you are autist.Autism inteligent Rulezz :)

Редактирано от World of autists на 12.05.10 11:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.