Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Гадно ми е  
Автор blood2 ()
Публикувано25.03.10 11:10



Много ми е гадно.

Гадно ми е когато си мисля за нещо.Защото нищо няма смисъл.Едно нещо или ти е дадено генетично или не го умееш.Птиците умеят да летят.Котките да бягат.Човекът да мисли.А аз нищо не умея, нищо.
Гадно ми е когато един успял човек каже че това което върши е нищо работа за него,а аз не мога и една хилядна да направя като него.Гадно ми е един математик когато прави логаритми и каже после че е нищо работа за него.Гадно ми е когато един красив мъж е излизал с N на брой красиви момичета и после казва че сексът бил нищо.Гадно ми е когато един хамалин и строител работил и мъкнал толкова много после каже че това е нищо работа.Гадно ми е когато един красив човек каже че красотата е нищо.Гадно ми е когато един човек получавал любов десетки пъти каже че любовта е нищо.
Гадно ми е когато един човек получил дарби и таланти каже че дарбите и талантите са нищо.
Къде съм аз?Аз съм мъртъв.Само ми е гадно.Винаги ми е било гадно защото другите все могат и могат и за тях работата е нищо.
Защо да живят?Няма смисъл.Да живея за да може всеки миг и секунда да ми е гадно?
Гадно ми е,гадно ми е ,гадно ми е,гадно ми e.
Разбрах от вас че каквото и да сте свършили е било нищо работа за вас защото сте имали таланта да го направите.

Ако можеше талантът да се придобие чрез болка бих отрязал всяка част от тялото си.Бих си отрязъл крак,ръка,ухо,око,всичко само и само да имам талантът който вие имате по рождение.
Като се замисля колко ми е гадно нима моят талант не се състой в това да стигна до изводът да се самоубия.Нима това не е моят талант?Да намеря силата да се самоубия.Може би единствено като се самоубия ще докажа, че ме бива за нещо и че имам някакви заложби.Може би така трябва да постъпя.


Искам да умра.

Редактирано от blood2 на 25.03.10 11:13.



Тема Re: Гадно ми енови [re: blood2]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.03.10 11:27



Чак пък нищо, вместо да се вайкаш и да висиш по цял ден пред компютъра защо не потърсиш призванието си

Hot stuff

Тема Re: Гадно ми енови [re: jana]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.03.10 11:31



Нямам призвание.
Защото другите все могат, все могат, все могат , все могат.
Все те са надарените.Все аз съм бездарникът.


Какво да направя като са надарените и все те побеждават,все аз губя и се чувствам като луд.Какво да направя като те имат по-съвършенна генетика.
За тях работата е нищо.Красотата е нищо.Силата е нищо.Те все могат ли могат.
Да могат .Животът взе да ми писва.
Ясно е че това което Бог и генетиката не ти е дала по рождение-моженето няма как да се получи никога.Да могат.Като не мога трябва да умра.Знам го.Просто трябва да умра.Това е правилното решение.

Искам да умра.

Тема Re: Гадно ми енови [re: blood2]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.03.10 11:33



Защо все обвиняваш за всичко генетиката. Каквато и да е ДНК-то можеш да направиш много неща стига да имаш желание. На теб силите ти стигат единствено до клуба и мрънкането за смъртта. Безинтересно става

Hot stuff

Тема Re: Гадно ми енови [re: jana]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.03.10 11:38



Защото генетиката е виновна за всеки мой проблем.
Аз не мога каквото и да е нещо защото генетиката не ми го позволява.Все другите могат.

Да могат.Да взимат от животът колко искат.
Аз се наситих от неможене.

Искам да умра.

Тема Re: Гадно ми енови [re: blood2]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.03.10 11:42



И не ти остава нищо друго освен мрънкането и отчаянието
Я се вземи в ръце

Hot stuff

Тема Re: Гадно ми енови [re: jana]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.03.10 11:44



Какви ръце?Моето е лайна,не ръце.

Ръце мъжки нямам.Имам изсъхнали гадости.

Искам да умра.

Тема Re: Гадно ми енови [re: blood2]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.03.10 11:46



Буквализма не ти отива. Онзи ден гледах клип на човек без ръце и крака и водеше нормален живот, плуваше, пазаруваше, смееше се, не се отказваше от живота по никакъв начин.
Начините са много, оправданията също

Hot stuff

Редактирано от jana на 25.03.10 11:46.



Тема Re: Гадно ми енови [re: jana]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.03.10 11:49



Няма начин.Не мога да запаметявам и да пресмятам.Имам червеи и бръмбари у главата проста.


Лесно е като запаметяваш,като имаш хубава генетика позволяваща ти да се усмихваш.

Искам да умра.

Тема Re: Гадно ми енови [re: blood2]  
Автор adderall (непознат )
Публикувано25.03.10 11:56



Вземи си амфетами, в прълвение на 2 седмици и ще разбереш някой неща за теб . Само да не стане навик;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.