Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то позитивно мислене?нови [re: Poзмapи]  
Автор jewel78 ()
Публикувано26.02.10 23:46



Аз влизах отначало заради ПР. Макар че не намерих точно тук помощта. После ми стана просто навик, от който не мога да се отърва, а трябва.



Тема Re: Що е то позитивно мислене?нови [re: jewel78]  
Автор Poзмapи (semper fidelis)
Публикувано26.02.10 23:50



поне аз откак съм тук, ти си стабилна, не си писала да имаш проблем и това е прекрасно, наистина...





Тема Re:нови [re: Poзмapи]  
Автор jewel78 ()
Публикувано26.02.10 23:58



Да, да чукна на дърво, антидепресантите действат. По-миналата година през октомври-декември беше ужас. Ако не ги бях почнала, сега не знам къде щях да съм, бях стигнала до това само за страха да мисля от сутрин до вечер и да треперя в очакване кога ще ме сполети следващата криза. Добре, че попаднах на лекар, дето си разбира от работата, защото преди това ми предписаха едни, дето хич не ми помагаха... Ама като ги почнеш, явно няма край. Вече повече от година... на два пъти се случи да ги пропусна по един ден и вечерта изпадах или в голяма раздразнителност, или ревях без причина...

Редактирано от jewel78 на 27.02.10 00:01.



Тема Re:нови [re: jewel78]  
Автор Poзмapи (semper fidelis)
Публикувано27.02.10 00:01



аз вземам вече пета година, така че няма проблем...



Тема Re:старая се да мисля позитивнонови [re: Poзмapи]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано27.02.10 10:02



опитах и аз,
не бяха подходящи нито психолозите ,
нито докторите-психотерапевти, нито лекарствата, които са ми предлагали
беше ми зле от всичко, само спах,
а аз исках да се върна към моето си АЗ-активна, смела, решителна
и тогава моите синове са станали моите гуру /те и двамата са последователи на Диамантения път в буддизма/
Да! не се чудете, че пилците учат кокошката

- учеха ме да се радвам, да намирам Радост във всичко, разговаряха с мене дълго и широко, и с много техни възгледи се съгласявах и използвах за да си надигам главата над блатото на моята онкодепресия, в която се потапях дори с удоволствие ....
отказах се /постепенно, за 2 седмици/ от антидепресантите и тръгнах в реала да се боря пак
признавам, че усещам, че съм на ръба, че това все още е нестабилна система, страха като слузесто аморфно нещото постоянно ме държи в напрежение...
моето АЗ пък от друга страна, благодарение на уроците на моите синчета, извлича адреналина от тази ситуация и по този начин се РАДВАМ , че сама! успявам да ритна тази гадост и то се свива обидено в някой ъгъл на моето пространство, в което се налага да съществувам в този Живот

КЪСМЕТ И РАДОСТ ви пожелавам в позитивното мислене

... butterfly effect ...

Тема Re:старая се да мисля позитивнонови [re: LlDl_ru]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано27.02.10 10:12



можете да подминете безучастно този мой пост
това ми трябва повече на моето АЗ - да напиша за себе си и по този начин да си помогна и във виртуала

по-добре да изгоря, отколкото да изтлея



... butterfly effect ...

Тема Re:старая се да мисля позитивнонови [re: LlDl_ru]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.02.10 12:20



Аз мисля по следният начин.За да е щастлив един човек и за да може нещо и за да не е депресиран в неговият организъм трябва да стават определен вид Мутации.Гените и клетките мутират.
Ако проклетите мутации не се случат-ти си свършен.Химията ти е свършена.Щом химията ти е свършена-е нормално да си депресиран,да те е страх.
Основата са именно тези мутации,генетични.
Как да ми мутират проклетите гени.


Знам че понякога хората след време се оправят защото гените им мутират по правилният начин.А щом това стане напрежението изчезва и знанието идва.

Ти вярвай в Будизмът.
Аз вярвам в мутирането на гените.С говор се отприщват някакви процеси.С мислене и съсредоточаване върху тялото също.Целта е гените да мутират правилно.

Това ми е мечтата.Да ми мутират правилно гените за да мога да намирам правилните решения.



Приятел означава човек с който винаги ти e приятно да спориш.

Редактирано от blood2 на 27.02.10 12:21.



Тема Re:старая се да мисля позитивнонови [re: LlDl_ru]  
Автор Poзмapи (semper fidelis)
Публикувано27.02.10 12:55



del


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Poзмapи на 27.02.10 12:56.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Poзмapи на 27.02.10 12:57.</EM></FONT></P>

Редактирано от Poзмapи на 27.02.10 14:29.



Тема Re:старая се да мисля позитивнонови [re: Poзмapи]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано27.02.10 13:03



РАДВАЙ се , че успяваш и със "съм добре" и "не ми пука как съм"



а мен трябваше да ме учат, защото цял Живот ДО бях едно цяло, а ПОСЛЕ изведнъж се загубих някъде из моите си дебри на гънките на мозъка ми...

а дали успях да се върна към моето си привично и познатото ми АЗ - още не знам, наново се уча на Радостта

никога не е късно да учиш и да научаваш нещо ново - това ми харесва!

... butterfly effect ...

Тема Re:старая се да мисля позитивнонови [re: blood2]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано27.02.10 13:05



донякъде може би си прав относно мутациите

а дали сега като съм "онко" станах по-правилна - по твоите разсъждения ...



... butterfly effect ...


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.