Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Страхувам се, [re: jewel78]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 13:53



По принцип това е правилният начин... проблема е, че няма да ти е по-лесно... даже може и по-трудно да се окаже за теб :) Ще се наложи, още като се появи някаква мисъл за другите.... и да я забравяш и да мислиш за нещо друго :) Това другите все едно, че изобщо не съществува.... твоя живот си е твой, нали се сещаш.. хубаво е да е в твоите си ръце и според твоите разбирания, а не някой друг да го води. Въпреки че е по-лесно може би да оставиш другите да решават и да не носиш отговорност, след това може да се сърдиш на тях, а не на себе си..... но пък така винаги ще се чувстваш тъпо, може би да се появи комплекс за малоценност или там както се казва. Абе, бори се за себе си... и така ;)))



Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 13:54



Оплакваше ли се ти... аз си мислех, че просто споделяш какво те мъчи :)



Тема Re: Страхувам се,нови [re: cheren_garvan]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 13:57



Бях искрена.
Само че, знаех какви ще са отговирите. Нараняващи. С изключенията, които посочих по-горе.

А отговорът, който сама си давам е: Не се страхувай Рози, не си по-долна от другите жени. Не се страхувай, не се страхувай, не се страхувай, ти имаш повече сила за обич, отколкото много други. Рози, ти си чудесна, Рози, ти си прекрасна.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън


Тема Забелязвам ...нови [re: Poзмapи]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.12.09 14:00



че в този клуб не се дават много подходящи съвети или мнения. Масово се умува и надсмива с епитети и "сложни" фрази над хорските проблеми, и аз не бих споделила при това положение

. Защо няма помощ без заяжданици?! Само констатация
Иначе Розмари разбирам те напълно, за жалост от личен опит

Hot stuff

Редактирано от jana на 08.12.09 14:01.



Тема Re: Забелязвам ... [re: jana]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 14:02



Никой не се заяжда, хората се прекрасни тука.



ний нали тука се учим да се справяме с външния свят.


всички клубари са прекрасни, наистина.



"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 14:02



Нормално е като имаш проблем, да са нараняващи отговорите..... проблемите с болка и усилия се решават, а не като те галим с рози и те успокояваме... това помага само за момента и после пак е същото :) Въпреки че щом си Рози ти, може и галенето с рози да помогне ;))



Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор Valery 72 (минаващ)
Публикувано08.12.09 14:03



Здравей Розмари,
Ето малко включване и от мен.Джуел и Черен гарван са ти казали неща,с които до голяма степен съм съгласна.Напълно те разбирам.Годините ни са относително близки/на 37съм/и е напълно нормално да искаш дете.Това обаче ,както ти пише Джуел наистина може да не е твоя път.Някак си отгоре ни се определят различни пътища.Забелязала съм,че повечето откриватели,мислители,хора избрали за своя мисия духовния път нямат деца.
А освен това дори и да не успееш да забременееш пак можеш да имаш детенце,като осиновиш такова.Това отдавна се прктикува масово и без никакви догми в много цивилизовани страни.В Германия е често срещано да видиш двама руси родители,които водят детенце негърче или китайче напр.
Възрастта ти все още не е проблем.Бабата на бившия ми мъж е родила преди 60 години първото си дете на 44г.Преди това обаче убедена,че не може да забременее е осиновила дете.Много често срещано явление-жената се примирява,че не може да има деца.Осиновява и веднага след това забременява.Много е важно да се успокоиш по някакъв начин.Сякаш,когато спрем да очакваме нещата,те стават от самосебеси.

П.С.Не зная дали вярваш в астрология.Ако искаш ми изпрати на лични точната си рождена дата,час на раждане и град и ще се опитам да ти погледна дома на семейство и деца.



Тема Re: Страхувам се, [re: Valery 72]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 14:07



мерси. Проблемът принципно е мой, но всъщност мног охора са изправени пред подобни страхове.
ама не им стиска да си признаят.



изпратих ти на лични данните си.
то само града си крия де, иначе...нямам друго за криене

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 14:08



Що не си кажеш и кой град си... поне всичко да е чисто и да се знае :) :) :) :)



Тема Re: Страхувам се, [re: cheren_garvan]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 14:09



ако дойдеш на срещата, може и да кажа

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.