Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 13:38



Абе, по принцип има... ама не става въпрос за това :) Като не познаваш някого и не знаеш кое и защо казва... няма нужда да се връзваш толкова. Може повече като шега да ги приемаш нещата някакси... то за теб ще е по-добре това. Ако си мислиш, че всички ще ти казват само неща, които да ти харесват... няма да е така ;) Мисля си, че е добре да спреш да мислиш какво другите си мислят за теб... прочетох доста неверни неща, които явно е трябвало да мисля за теб... но за съжаление всичките бяха грешни. Опитвам се да ти кажа, че нещата и сама си ги правиш до някаква степен. И аз имам навика да си мисля какво другите си мислят за мен, но вече се опитвам да не го правя толкоз, че само се натоварвам така... въпреки че при мен обикновено са малко по-верни нещата, които си мисля и не са чак в толкова голяма степен черногледи... ама пак ми се струва, че това ми пречи. На моменти успявам изобщо да не го мисля и се получава яко :) Опитай се да се забавляваш повече с нещата дето си мислят другите за теб.... на мен примерно ми стана смешно като ми каза, че сигурно те мисля за грозна кучка, дебела.... и разни от тоя род :) :) :) :)



Тема Re: Страхувам се,нови [re: jewel78]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 13:39



мен пък от старостта не ме е страх.

.
всички сме луди, не се притеснявай.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: Страхувам се, [re: jewel78]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 13:39



Не мисли за другите, мисли за себе си :) Няма нужда да се сравняваш с когото и да било.



Тема Re: Страхувам се, [re: cheren_garvan]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 13:41



дето се вика,Розмари, като не можеш да летиш, що се ебаваш?



дет съ вика, за малко са отървах, ма ша са позабърша и пак съм на линия .

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Poзмapи на 08.12.09 13:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от Poзмapи на 08.12.09 13:44.



Тема Re: Страхувам се,нови [re: cheren_garvan]  
Автор jewel78 ()
Публикувано08.12.09 13:42



Точно това се мъча и да правя. Тоест уча се да го правя, защото доскоро просто гледах да съм като масата народ. А сега се опитвам да се измъкна от това и да вървя по своя път, както АЗ го чувствам. Мисля, че това е правилният начин.



Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор cheren_garvan (новак)
Публикувано08.12.09 13:45



Абе, не мога много да проумея какво точно искаш да ми кажеш... ама поне май се усмихваш, което е добре ;))))



Тема Re: Страхувам се, [re: cheren_garvan]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 13:46



цитатът е от един виц.



пък иначе исках да кажа, че малко си позволих да се оплача и се понасрах, щото кво, ако не насиране на публично място е споделянето на лични неща, ама обещавам веке нема.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Редактирано от Poзмapи на 08.12.09 13:47.



Тема Re: Страхувам се,нови [re: Poзмapи]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.12.09 13:48



Напълно те разбирам, но физически не забременяваш при опити или не намираш подходящ партньор е проблема

Сори ако съм изпуснал ав предишни постове това инфо

Hot stuff

Тема Re: Страхувам се, [re: jana]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 13:50



Понеже си Мод, няма как да не ти отговаря.



Съжалявам, че си споделих толкова лично нещо.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: Страхувам се, [re: Poзмapи]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 13:53



Дето се вика, аз сама се превърнах в жертва, и после, кой ми сра в гащите?



Ми никой не ми е крив!


"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.