Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано21.08.09 20:31



Който приемал антидепресанти не можел да се влюби.така при последното проучване в Америка учените определят че, антидепресантите влияят както на секса така и на влюбването.Забавените действия,замъгленият поглед както нежеланието на секс са основните симптоми за влиянието на депресантите.Бавното и трудно семеизпразване е наличието на ;празни''хормони в мозъка които, учените определят като ;черните мравки''Те,в комбинация с депресант плъзват по мозъчната кора навлизат в подкорието на малкия мозък и забавят действието на хормоните.

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано21.08.09 22:18



panterata68 ще ти го кажа направо.Не искам любов.Не искам обсебване.
Защото съм некадърник,пропаднал.И какъв е смисълът некадърник да кара момиче да се влюбва в него.По-добре да се влюби в по-кадърен от мен.

Много ти благодаря за полезната информация.


"Който приемал антидепресанти не можел да се влюби."

Сега съм почти сигурен че искам да гълтам анти-депресанти на воля.Ще отида при психотерапевт.Той ще ми предпише анти-депресанти и най-накраят ще се отърва от чувството че мога да бъда обичан.

Искам да съм сам.Ако антидепресантите са начинът,ще ги гълтам.

Майната и на любовта,и на живота въобще.
Да живеят генетично по-съвършенните от мен.Аз искам дрога,нищо друго не ща.Освен да сънувам.





Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 21.08.09 22:20.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:07



ИЗВИНЯВАЙ,пак те набарах в неподходящият момент-на отчаяние ,гняв,паника.Ти що за човек си?Все си недоволен,заядлив,недружолюбен сърдит на самия себе си.Защо реагираш винаги с нападки и агреасивност?

Никога ли не те се е случвало една сутрин да станеш с настроениеда поздравиш околните,да постнеш някоя нова тема или да изкажеш мнение без нападки и агресивност.Ти знаеш само едно-неискам лубов неискам обсебване,ама това е смисъла на живота,не си ли съгласен?Защо винаги се подценяваш бил си некадърник,пропаднал-къде остана самочувствието ти на мъж,толкова ли си нараняван от момиче,че реагираш винаги по-този начин,ама нали живота е пред теб,пълен с изненади и хубави преживявания,защо го живееш по-този начин?Замисли се добре преди да ми отговориш и не само на мен ,на самия себе си какво точно търсиш и какво искаш от живота,който живееш?Дано днес да си на положителна фаза

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:15



хубавоо е да си позитивен,стига да не си кон с капаци,тоест заблуден.Не винаги си познаваме дозата на оптимизъм,затова е по-добре да се ощипем с малко песимизъм,за да сме реалисти.Не е добре и да затъваме,казвайки си "Край,това беше,ами сега на къде?!",защото депресиите са изкуствени състояния на интелекта.Най-добре е да си живеем в нашата си златна среда и да сме трезво-мислищи,защото розовите очила понякога пречат на обективната ни преценка за живота и случващото се около нас.
Но на 100% съм съгласна,че не бива да униваме,а да вдигнем глава и да продължим напред :)

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Редактирано от panterata68 на 22.08.09 11:16.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:21



ДА ИЗБИРАМЕ ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИ И ФАКТИ
Ако искаш комфорт ставаш мързелив, ако искаш да забогатееш - ще станеш алчен, ами това са все елементи на щастието, а всеки иска да го постигне, макар че тази категория щастие е състояние на духа или моментно преживяване и се редува с друго моментно преживяване... за това е хубаво да си създадем наши лични закони, да си създадем сигурна вселена. Единствената сила, която може да навреди на тялото ни и на средата в която живеем, са собствените ни мисли и вярвания. Те се поддават на промяна. Както всички хора и аз си имам проблеми и кризи. Ето как се научих да ги преодолявам - като си казвам и повтарям непрекъснато, че"Всичко е наред, всичко работи за мое добро" ... Има ефект и се чувствам добре.



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Редактирано от panterata68 на 22.08.09 11:22.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:26



"Все си недоволен,заядлив,недружолюбен сърдит на самия себе си.'

Точно такъв съм.


"да постнеш някоя нова тема"

Мислех да постна нова тема,но знам че ще сте тотално недоволни от нея.Какво да правя като не ме харесвате.




"къде остана самочувствието ти на мъж"

Не разбирам.Според теб какво значи мъжко самочувствие?

"ама нали живота е пред теб,пълен с изненади и хубави преживявания,защо го живееш по-този начин?"

По друг не мога.Много съм глупав.Не съм виновен че съм генетичен глупак.

"какво точно търсиш и какво искаш от живота"

Нищо,абсолютно нищо не търся от живота.
Просто искам болката понякога да не е толкова силна.

"толкова ли си нараняван от момиче"

Защо мислиш че някой ми е виновен.
Аз съм си виновен.Аз нося отговорността че светът не е по-добро място за живеене.Нима?

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:32



"ДА ИЗБИРАМЕ ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИ И ФАКТИ"

Избирам ги и какво от това?

"Единствената сила, която може да навреди на тялото ни и на средата в която живеем, са собствените ни мисли и вярвания. "

Знам аз съм си виновен за всичко.Затова постоянно се псувам,и се проклинам всеки ден.



"Всичко е наред, всичко работи за мое добро"

И аз си го повтарям и стигнах до един ужасен извод.Всичко е наред,само аз не съм у ред.

И искам просто да умра и изчезна.

"Има ефект и се чувствам добре."

Аз пък се чувствам безстрашен,но знаещ какво е болка.

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:36



Благодаря ти, за изчерпателния,цитиран с мои думи отговор ,явно с теб няма да се разберем,ти живееш в свой свят и не се интересуваш от околните.Кой ти е казал че не те харесваме и от къде знаеш че, няма да ти харесаме темата?Какво е мъжко самочувствие?Ще ти отговоря''-МЪЖ,ЗДРАВО СТЪПИЛ НА ЗЕМЯТА И ДОБРЕ СТОЯЩ В ПРОСТРАНСТВОТО.ТИ,винаги се подценяваш и ако продължаваш в същия дух,ще накараш околните наистина да ти повярват,че си такъв глупак за какъвто се мислиш,а болката ще е винаги силна докато не я изкорениш от себе си

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:41



"не се интересуваш от околните."

Нима не се интересувам от околните?
Нима съм затворен в себе си?
Нима не отделям достатъчно внимание на всеки който ми пише тук и на лични?

"МЪЖ,ЗДРАВО СТЪПИЛ НА ЗЕМЯТА И ДОБРЕ СТОЯЩ В ПРОСТРАНСТВОТО"

Не съм здрав мъж и вестибуларният си апарат не харесвам.Тъпа генетика.Плаче ми се.
Какви работи имат мъжете,а какви аз.



"а болката ще е винаги силна докато не я изкорениш от себе си"

Е лесно мога да изкореня болката,но все не искам де се простя с живота си.Тъпо животно съм.




Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 11:42.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:42



Болката не е нормално състояние за човека,всъщност тя е наистина велик учител.Както всичко друго тя също не се е появила случайно и иска нещо да ти каже,тя има нужда да си се отдели внимание и да бъде разгадана.Понякога тя е знак ,че нещо в поведението ни не както трябва,а в повечето случаи проблема идва от начина ти на мислене.Аз при всички случаи се запитвам ,когато се появи какво не е наред,къде греша ,какво иска да ми каже болката в случая.
Вие знаете,че да може човек да си преглътне егото ще е голяма победа за него ,а това знаете ,че винаги е свързано с болка,разбиратели ,тя е част от нашия живот и най-лошото в случая е да се страхуваш от нея,защото ,човек привлича страховете си,а живота е упорит учител.
И Вие знаете,че в повечето случаи истината също боли.Вижте аз гледам на болката като на барометър ,дали всичко е наред в начина ми на поведение и начина мии на мислене.Незабравяйте ,че няма нищо случайно и в повечето случаи тя иска нещо да ни каже.

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.