Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСА  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано21.08.09 20:31



Който приемал антидепресанти не можел да се влюби.така при последното проучване в Америка учените определят че, антидепресантите влияят както на секса така и на влюбването.Забавените действия,замъгленият поглед както нежеланието на секс са основните симптоми за влиянието на депресантите.Бавното и трудно семеизпразване е наличието на ;празни''хормони в мозъка които, учените определят като ;черните мравки''Те,в комбинация с депресант плъзват по мозъчната кора навлизат в подкорието на малкия мозък и забавят действието на хормоните.

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано21.08.09 22:18



panterata68 ще ти го кажа направо.Не искам любов.Не искам обсебване.
Защото съм некадърник,пропаднал.И какъв е смисълът некадърник да кара момиче да се влюбва в него.По-добре да се влюби в по-кадърен от мен.

Много ти благодаря за полезната информация.


"Който приемал антидепресанти не можел да се влюби."

Сега съм почти сигурен че искам да гълтам анти-депресанти на воля.Ще отида при психотерапевт.Той ще ми предпише анти-депресанти и най-накраят ще се отърва от чувството че мога да бъда обичан.

Искам да съм сам.Ако антидепресантите са начинът,ще ги гълтам.

Майната и на любовта,и на живота въобще.
Да живеят генетично по-съвършенните от мен.Аз искам дрога,нищо друго не ща.Освен да сънувам.





Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 21.08.09 22:20.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:07



ИЗВИНЯВАЙ,пак те набарах в неподходящият момент-на отчаяние ,гняв,паника.Ти що за човек си?Все си недоволен,заядлив,недружолюбен сърдит на самия себе си.Защо реагираш винаги с нападки и агреасивност?

Никога ли не те се е случвало една сутрин да станеш с настроениеда поздравиш околните,да постнеш някоя нова тема или да изкажеш мнение без нападки и агресивност.Ти знаеш само едно-неискам лубов неискам обсебване,ама това е смисъла на живота,не си ли съгласен?Защо винаги се подценяваш бил си некадърник,пропаднал-къде остана самочувствието ти на мъж,толкова ли си нараняван от момиче,че реагираш винаги по-този начин,ама нали живота е пред теб,пълен с изненади и хубави преживявания,защо го живееш по-този начин?Замисли се добре преди да ми отговориш и не само на мен ,на самия себе си какво точно търсиш и какво искаш от живота,който живееш?Дано днес да си на положителна фаза

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:15



хубавоо е да си позитивен,стига да не си кон с капаци,тоест заблуден.Не винаги си познаваме дозата на оптимизъм,затова е по-добре да се ощипем с малко песимизъм,за да сме реалисти.Не е добре и да затъваме,казвайки си "Край,това беше,ами сега на къде?!",защото депресиите са изкуствени състояния на интелекта.Най-добре е да си живеем в нашата си златна среда и да сме трезво-мислищи,защото розовите очила понякога пречат на обективната ни преценка за живота и случващото се около нас.
Но на 100% съм съгласна,че не бива да униваме,а да вдигнем глава и да продължим напред :)

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Редактирано от panterata68 на 22.08.09 11:16.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:21



ДА ИЗБИРАМЕ ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИ И ФАКТИ
Ако искаш комфорт ставаш мързелив, ако искаш да забогатееш - ще станеш алчен, ами това са все елементи на щастието, а всеки иска да го постигне, макар че тази категория щастие е състояние на духа или моментно преживяване и се редува с друго моментно преживяване... за това е хубаво да си създадем наши лични закони, да си създадем сигурна вселена. Единствената сила, която може да навреди на тялото ни и на средата в която живеем, са собствените ни мисли и вярвания. Те се поддават на промяна. Както всички хора и аз си имам проблеми и кризи. Ето как се научих да ги преодолявам - като си казвам и повтарям непрекъснато, че"Всичко е наред, всичко работи за мое добро" ... Има ефект и се чувствам добре.



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Редактирано от panterata68 на 22.08.09 11:22.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:26



"Все си недоволен,заядлив,недружолюбен сърдит на самия себе си.'

Точно такъв съм.


"да постнеш някоя нова тема"

Мислех да постна нова тема,но знам че ще сте тотално недоволни от нея.Какво да правя като не ме харесвате.




"къде остана самочувствието ти на мъж"

Не разбирам.Според теб какво значи мъжко самочувствие?

"ама нали живота е пред теб,пълен с изненади и хубави преживявания,защо го живееш по-този начин?"

По друг не мога.Много съм глупав.Не съм виновен че съм генетичен глупак.

"какво точно търсиш и какво искаш от живота"

Нищо,абсолютно нищо не търся от живота.
Просто искам болката понякога да не е толкова силна.

"толкова ли си нараняван от момиче"

Защо мислиш че някой ми е виновен.
Аз съм си виновен.Аз нося отговорността че светът не е по-добро място за живеене.Нима?

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:32



"ДА ИЗБИРАМЕ ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИ И ФАКТИ"

Избирам ги и какво от това?

"Единствената сила, която може да навреди на тялото ни и на средата в която живеем, са собствените ни мисли и вярвания. "

Знам аз съм си виновен за всичко.Затова постоянно се псувам,и се проклинам всеки ден.



"Всичко е наред, всичко работи за мое добро"

И аз си го повтарям и стигнах до един ужасен извод.Всичко е наред,само аз не съм у ред.

И искам просто да умра и изчезна.

"Има ефект и се чувствам добре."

Аз пък се чувствам безстрашен,но знаещ какво е болка.

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:36



Благодаря ти, за изчерпателния,цитиран с мои думи отговор ,явно с теб няма да се разберем,ти живееш в свой свят и не се интересуваш от околните.Кой ти е казал че не те харесваме и от къде знаеш че, няма да ти харесаме темата?Какво е мъжко самочувствие?Ще ти отговоря''-МЪЖ,ЗДРАВО СТЪПИЛ НА ЗЕМЯТА И ДОБРЕ СТОЯЩ В ПРОСТРАНСТВОТО.ТИ,винаги се подценяваш и ако продължаваш в същия дух,ще накараш околните наистина да ти повярват,че си такъв глупак за какъвто се мислиш,а болката ще е винаги силна докато не я изкорениш от себе си

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:41



"не се интересуваш от околните."

Нима не се интересувам от околните?
Нима съм затворен в себе си?
Нима не отделям достатъчно внимание на всеки който ми пише тук и на лични?

"МЪЖ,ЗДРАВО СТЪПИЛ НА ЗЕМЯТА И ДОБРЕ СТОЯЩ В ПРОСТРАНСТВОТО"

Не съм здрав мъж и вестибуларният си апарат не харесвам.Тъпа генетика.Плаче ми се.
Какви работи имат мъжете,а какви аз.



"а болката ще е винаги силна докато не я изкорениш от себе си"

Е лесно мога да изкореня болката,но все не искам де се простя с живота си.Тъпо животно съм.




Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 11:42.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:42



Болката не е нормално състояние за човека,всъщност тя е наистина велик учител.Както всичко друго тя също не се е появила случайно и иска нещо да ти каже,тя има нужда да си се отдели внимание и да бъде разгадана.Понякога тя е знак ,че нещо в поведението ни не както трябва,а в повечето случаи проблема идва от начина ти на мислене.Аз при всички случаи се запитвам ,когато се появи какво не е наред,къде греша ,какво иска да ми каже болката в случая.
Вие знаете,че да може човек да си преглътне егото ще е голяма победа за него ,а това знаете ,че винаги е свързано с болка,разбиратели ,тя е част от нашия живот и най-лошото в случая е да се страхуваш от нея,защото ,човек привлича страховете си,а живота е упорит учител.
И Вие знаете,че в повечето случаи истината също боли.Вижте аз гледам на болката като на барометър ,дали всичко е наред в начина ми на поведение и начина мии на мислене.Незабравяйте ,че няма нищо случайно и в повечето случаи тя иска нещо да ни каже.

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:45



"Незабравяйте ,че няма нищо случайно и в повечето случаи тя иска нещо да ни каже."

На мен ми казва че трябва да си отида от този свят,но аз не я слушам.Слушай болката,аз я мразя.

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(


Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:50



Драги, днешното време е такова на изпитания. Не ти го казвам от религиозна гледна точка, това са закони на времената. И когато човек е сбъркал пътя си, той е като изгубен. Не си намерил смисъл в живота си който да те окриля. По добре вземи и прочети Библията, тя ще те насочи правилно. И случайно ще попаднеш на някой, или нещо което ще те направи пълноценен. Живота се дава за две неща. Едното е да сътвориш нещо да научиш нещо повече, а второто е да създадеш поколение и да се потрудиш за отглеждането му. Останалото е само игра за надмощия и шоу. Живота не се дава за вечни удоволствия а за труд и борба за реализация.



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 12:00



ок,РАЗБРАХ ТЕ НАПЪЛНО ВЕЧЕ,ако решиш да си промениш начина на мислене, аз съм на твое разположение за дескусия,но по-този начин-НЕ,с теб е трудно да се разговаря ти винаги си с ;;рогата напред''и неискаш да се промениш.ОК,живей си тоя шибан твой живот изпълнен с болка и отчаяние,незнам на колко си години но като те слушам как разсъждаваш за живота ми се струва че не си дорасъл-извинявай че,ти говоря така ама вече ми кипна от твоите разсъждения и най-вече че не се вслушваш в съветите м,и ами си знаеш твоето.Ами кажи ми как да разговаря човек с теб?



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 12:27



"неискаш да се промениш"

Аз ли не искам да се променя или хората не искат да имат добро отношение към мен?

"живей си тоя шибан твой живот изпълнен с болка и отчаяние,незнам на колко си години но като те слушам как разсъждаваш за живота ми се струва че не си дорасъл"

Именно аз съм супер недораслият.Аз съм мутанта.Аз съм злото.
И какво да правя?
От малък съм недораслият и какво да правя?
Аз ли съм виновен че обществото не приема лузърите?
Аз ли съм виновен че хората са супер лоши?
Аз ли съм виновен че разликата за хората между Раят и Адът е няколко сантиметра кожа на правилното място?

Аз не искам нищо от хората,аз не искам нищо и от теб.
Освен да знаеш че и такива хора съществуват.
И че им е отнето правото на живот.

"най-вече че не се вслушваш в съветите м,и"

Вслушвал съм се в множество добронамерeни съвети,а резултатът при мен винаги е бил плачевен.Затова и плача.

"Ами кажи ми как да разговаря човек с теб?"

Със символи и графика.

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 12:29.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 12:36



" Едното е да сътвориш нещо да научиш нещо повече, а второто е да създадеш поколение и да се потрудиш за отглеждането му."

Ти ми говориш като 5 годишно дете.Според Фройд хората по природа са жестоки.Не си пораснала и не си станала добра.
Ти се вживяваш в ролята на жестоко момиченце.
Моля те не ме наранявай,ще бъда послушен.



"Останалото е само игра за надмощия и шоу."

Тук жестоко ме обиди.Много по-жестока си отколкото съм си мислел.Въобще защо си пиша с толкова жестоки хора?
Нямаш си на представа колко си лоша.
От сега panterata68 за мен ти си Лошото Момиче в този форум.И ще ти го повтарям много често защото си супер жестока.Защото не понасям жени който се правят на ангели,а са по-жестоки и от дяволите.
В теб открих това.
Ще плача цял ден.
Разби ми представата за хората отново.
Тотално се депресирах.Откачих.
Ангелите не съществуват отново,жените са вампирки.Как да обичам същество което е толкова жестоко?


Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 12:40.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 18:39



Не те задължавам да ме обичаш и ме наричай и си мисли каквото мислиш за мен,аз бях човек с теб, но ти неискаш или се правиш че, не ме разбираш,твой проблем и повече неискам твойто мнение в моите постинги.Това е от мен-лошото и жестоко момиче.СЪЖЕЛЯВАМ,че си изгубих времето с теб



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 18:42



Е това са така наречените националисти-хомофоби - шайка безцелни лузъри използвани от тесногръди коне с капаци като Боян Расате - неграмотни, нискоинтелигентни, бедни, чукащи грозни прасета, наливащи се с пикня(бира двулитровка) abs асоциални паразити, от чието съществуване никой, освен грозните жени, няма полза. Всички тези помияри поединично са тихи комплексирани натури, неизживели мечтите си, заради прекалено грозната си визия, ръбато поведение и липса на какъвто и да е ядващ се интелект, събрали се заедно добиват онова самочувствие, за което винаги са мечтали - да са някои и да бъдат забелязани, е вярно не от яките гаджета, а от органите на реда, но все е нещо



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 18:51



Успокой се де.Тук нали сме в психодиспансера.




Исках да ти кажа че не си само добра,а че си и лоша.

panterata68,не забравям че си лесно ранимо същество.Исках леко да те бутна за да разбера как ще реагираш.

Толкова ли не можеш да ми простиш за обидите?

Изля гнева си.Добре.Успокой ли се.

Разбра ли че можеш да бъдеш и силна?

Все ми казваше че си затворена и че се страхуваш.

Сега след като изля гнева си не се ли почувства по-силна и не се ли почувства много по-силна от мен?

Исках просто да те направя по-силна.

Ако съм успял ще съм много доволен.

А иначе каквото си искаш мнение имай за мен.Това не ме засяга толкова.

Важното е ти да се отпуснеш.




Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 18:58.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.08.09 10:42



да, Блъди го играе малко социопат- аутист, но пък иначе е толкова плодовит в мнения, жалко че повечето са недоносчета, ако е вярно това, което пише за себе си, тази черна дупка в емоциите му само Господ може да я запълни..



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 10:51



стига глупости и стига си мислила отрицателно.
простотии на търкалета са статиите, които цитираш...

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън


Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор jewel78 ()
Публикувано24.08.09 10:58



Абсолютно.
Няколко пъти казах, че правилно предписаният антидепресант има само положителен ефект - от опит го казвам.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Ariella]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано24.08.09 11:27



" ако е вярно това, което пише за себе си, тази черна дупка в емоциите му само Господ може да я запълни."

Как Бог ще ми помогне след като ме е изоставил?






Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.

Редактирано от blood2 на 24.08.09 11:28.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 12:28



Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.

Не мож' устиска!



"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано24.08.09 12:38



"Не мож' устиска!"
Аз ЗНАМ че ме мразиш.Няма начин да не е така.




Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.

Редактирано от blood2 на 24.08.09 12:39.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 12:39




Мразя те, ама не искам да те мразя...

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Редактирано от Poзмapи на 24.08.09 12:41.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор jewel78 ()
Публикувано24.08.09 12:50



Досега не те мразех, но сега, щом толкова настояваш, започвам. Taка по-добре ли ти е?



Редактирано от jewel78 на 24.08.09 13:04.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано24.08.09 12:55



;;простотии на търкалета са статиите, които цитираш.'' Какво искаш да ми кажеш с това ,-много МОЛЯ ДА СЕ ОБОСНОВЕШ. Кое по-точно е простотия в моите статии ? АКО нещо не ти харесва и не ти допада-не чети,никой не задължавам да ми чете простотиите .



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 12:58



Не съм казала, че ти си ги писала въпросните статии, а че така, както си ги преразказала е, все едно чета в-к "Лечител" .

.
Просто не е вярно, че човек, който взема антидепресанти, не може да се влюби.

А ти пък - като не искаш коментари по някой въпрос - не го пускай!

P.S. В първия си постинг в клуба, беше писала, че си вземала различни медикаменти...
Ще ти кажа от опит - аз съм жива, благодарение на антидепресантите. И мога отново да се радвам на живота.. ..Е, понякога и да страдам.....
Прегръдка от мен...





"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Poзмapи на 24.08.09 13:00.</EM></FONT></P>[

Редактирано от Poзмapи на 24.08.09 13:06.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано24.08.09 13:07



ОК-забравих,че си влюбена,но това не съм го измислила аз,и както казваш го преразказах от това дето съм го прочела в в-к ;;Лечител''

аз забравих че,американските психолози и там пускат статии

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор jewel78 ()
Публикувано24.08.09 13:07



panterata, не се страхувай от антидепресантите, нищо няма да ти стане. Аз пък в един сайт четох, че от тях се остарявало по-бързо

, чудят се с какво да си запълват страниците. По-добре върви на лекар по-скоро, не виждам с какво си помагаш сама, като четеш статии, които те наплашват още повече.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: jewel78]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 13:10



По-добре върви на лекар по-скоро, не виждам с какво си помагаш сама, като четеш статии, които те наплашват още повече.

Абсолютно!


И нека пантерката да знае, че в кабинетите им не ни чакат с усмирителни ризи.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано24.08.09 13:12



И, какво искаш да ми кажеш с това,каква връзка има темата ми че, аз съм взимала медикаменти ,ти четеш ли заглавието-питам;Влияят ли антидепресантите на секса, а не дали моите лекарства дето съм ги пила имат връзка тук?



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 13:16



чета

- и отговарям -
не влияят.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано24.08.09 13:39



Ееееееееее,най-после да си дойдем на думата

успокои ме

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано24.08.09 14:59



Въпросът ми е по темата и е - сексът влияе ли като антидепресант?
Според мен - да


Тогава за кво са тия антидепресанти?

Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 24.08.09 15:00.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: amazonian]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано24.08.09 15:56



"Тогава за кво са тия антидепресанти?"

Злото е по-силно от доброто.

Реалността е по-силна от секса.

Омразата е по-силна от любовта.

Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 16:08



а защо, като те мразим, се чувстваме добре? обясни, ако обичаш. откъде-накъде ти ще знаеш, дали те мразим. ние понякога ти казваме някои неща.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън


Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Poзмapи]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано24.08.09 16:53



"а защо, като те мразим, се чувстваме добре? обясни, ако обичаш. откъде-накъде ти ще знаеш, дали те мразим. ние понякога ти казваме някои неща."

Това е основното нещо което съм научил от живота.Когато нещата са зле хората е редно да те мразят за да могат те да са щастливи и да ти отнемат енергията,а ти да си супер нещастен.

Основата на психологията,любовта и всичко останало е обсебването.Основата на хората е постоянната игра.

Типичен случей е как старица ме мина на опашка,после леко се поскара с продавача.А някой от околните каза,че старицата днес е в по-добро настроение.Естествено,нали си представи колко е силна щом е успяла без усилие да ме предреди.И вече щастлива от тази си победа не се кара толкова с продавача.

Забелязъл съм че когато хората не разбират нещо веднага се карат на този който не е от тяхната порода.
Това ги прави супер щастливи.

Така че може да се каже че съм помогнал в израстването им щом са се карали на мен.То е лесно да се караш на глупака и нехранимайкото.Колко приятно е.

След години когато се срещах случайно със съученици и те имаха супер добро отношение към мен.И понякога споделяха че са се дразнили от други в класа.А с мен бяха само агресивни.

Те помнят само грубостите които са им причинили другите.Но тяхното поведение го забравят.

Ако престъпникът срещне жертвата,ако лошият срещне добрият той винаги ще му се усмихне,защото не е получил нищо лошо от добрият.

Затова знам че трябва да ме мразите за да сте щастливи.

И след години ще ме харесвате,защото ще си мислите че сте се чувствали супер добре с мен.
Ще забравите с какво сте ме обидили,но ще помните че аз не съм ви обидил.
И ще си мислите че сме приятели.




Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.

Редактирано от blood2 на 24.08.09 16:54.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано24.08.09 17:25



Реалността е по-силна от секса.Неразбрах,би ли ми го обяснил по-подробно



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано24.08.09 19:17



Хайде сега им размени местата



Както и там - в червения текст

Don't tell me what I can't do

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Ariella ()
Публикувано25.08.09 09:25



първо казах АКО е вярно, значи се съмнявам че е вярно
второ няма как да те изостави, но ти можеш да го оставиш
трето- ако те мразех щеше да означава, че изпитвам някакви чувства към теб, а това не е истина :)



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Ariella]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано25.08.09 10:20



"ако те мразех щеше да означава, че изпитвам някакви чувства към теб, а това не е истина "

Човек може да изпитва единствено чувства.Ако си спомниш каквото и да е за мен,то ти изпитваш определен вид чувство.

Хич не си мисли че не изпитваш чувства към спомените си.





Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано25.08.09 13:43



Типичен случей е как старица ме мина на опашка,после леко се поскара с продавача.А някой от околните каза,че старицата днес е в по-добро настроение.Естествено,нали си представи колко е силна щом е успяла без усилие да ме предреди.И вече щастлива от тази си победа не се кара толкова с продавача.


Следва ли изводът, че старицита няма високо мнение за себе си, щом пререждането на опашка е нещо, коенто я издига в собствените й очи и я прави по-силна?
Подобно поведение съм срещала и сред далеч по-млади хора, също на опашки, и то многократно. Не мога да раздавам оценки на тях, но ми се струва, че са хора от нискообразованите слоеве на населението...


Забелязъл съм че когато хората не разбират нещо веднага се карат на този който не е от тяхната порода.
Това ги прави супер щастливи.


Е те това, НИКОГА, АМА НИКОГА НЯМА ДА МОГА ДА ГО РАЗБЕРА.
Абсолютно същото поведение наблюдавам сред колегите си, които не могат да минат за нискообразовани.
Даже - хайде, и мои близки - майка ми например, щом нещо не го разбира, става тревожна, но вместо да ме попита мен, или друг, тя започва да повишава тона си на разговор с мен...

Дали и аз съм такава - при опитите си да се видя атстрани - естествено, че не.



Но най-вероятно съм същата.
Как да бръкна в това мое подсъзнание и да го накарам да не се страхува от хората и непознати неща?

Ако престъпникът срещне жертвата,ако лошият срещне добрият той винаги ще му се усмихне,защото не е получил нищо лошо от добрият.

В контекста на твоя постинг - ок, приемам.
Но - ако престъпникът и не подозира, че е престъпник по отношение на жертвата? И тук ли е мястото на моралните и божествени норми?

Ще забравите с какво сте ме обидили,но ще помните че аз не съм ви обидил.
И ще си мислите че сме приятели.


Как да знаем, с какво сме те обидили, като ти не ни казваш? Пък и тебе ли обиждаме, или blood2?

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано25.08.09 14:14



".Неразбрах,би ли ми го обяснил по-подробно"

Всяко нещо което доставя върховно удоволствие е бягство от реалността.Включително и секса.
Ти бягаш от другите проблеми с помощта на него.



Когато човек не е доволен от другите той бяга ли бяга.

Преобразяваш своят биологичен часовник и сетива като вмъкваш в тях нереалност.
Това е истинското бягство.Защото си мислиш че така никой не може да те нарани.


Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.

Редактирано от blood2 на 25.08.09 14:21.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Ariella ()
Публикувано27.08.09 14:01



Ако си спомниш каквото и да е за мен,то ти изпитваш определен вид чувство.



каква глупост каза





Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Ariella]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано27.08.09 14:36



"каква глупост каза"

Това е истината.

Ти единствено можеш да чувстваш.

Мисъл без чувство не съществува в човека.
Всичко е на лична основа.






Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.

Редактирано от blood2 на 27.08.09 14:37.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Ariella ()
Публикувано27.08.09 15:56



сещам се за стотици неща, които са запомнени, без да са обвързани с чувства, това е заучаване, или ти в училище, без да се разстроиш, не си могъл да запомниш кога е свършила втората световна война??


ако не си щастлив няма да се сетиш на коя спирка да слезеш от автобуса!!!

ох, ето сега вече ме развесели, но това е чувство, което усещам, че е лично в мен, не е свързано с теб, чаткаш ли, за мен не всичко е слято във фантазиите ми, мога да разграничавам личността си от неличността си, а ти можеш ли??



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Ariella]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано27.08.09 16:44



"ещам се за стотици неща, които са запомнени, без да са обвързани с чувства, това е заучаване"

Някога и аз мислех така,но колкото повече се рових разбрах че греша.

Всички заучавания и спомени са вид чувства.

Просто няма начин да знаеш нещо ако то не изкарва някаква асоциация в теб.

Пък и от мойте проблеми с паметта точно до този извод стигнах.Това е истината.

Всичко е чувства.Всичко е лично.

"но това е чувство, което усещам, че е лично в мен, не е свързано с теб"

Всяко чувство си е твоя собственост.

Може да не е свързано с мен но пак си е твое чувство.

"мога да разграничавам личността си от неличността си"

Но можеш да чувстваш и да мислиш единствено чрез личността си.

Мисленето е вид чувство.






Когато ме мразите се чувствате супер добре.Когато ме обичате се чувствате зле.Затова ви моля да ме мразите.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор eднa ceлянka (непознат)
Публикувано27.08.09 20:00



Антидепресантите влияят върху либидото, т.е. загубваш желание за секс. Пия ги от три години!



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано28.08.09 08:43



"Мисъл без чувство не съществува в човека. "


И обратното е вярно, нали?
Първо е мисълта - щъката разни електрони и химични вещества из мозъка, формират някакви си там мисли, и хоп - ние почваме да чувстваме.


"Всичко е на лична основа."

Ами да - в моята глава са моите мисли, в нечия друга глава са си на другия мислите ....

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън


Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.08.09 01:06



нали казваше, че не можеш да запомниш нищо, че имаш много лоша памет и т.н.??сега ми се изясни как е започнало всичко- ти толкова си си повярвал в тази заблуда, че не можеш да запомниш нещо, ако не е обвързано с чувство, след това не си искал да запомняш и нещата, обвързани с лоши чувства, а добрите са били много малко..и вместо да се осъзнаеш и да отрежеш корена на самозаблудите си, ти се опитваш и мен да убедиш в извратената си логика, която, както виждам до нищо добро не те е довела..
не се напъвай, излишно е, така само хабиш и малкото ти останала енергия за глупости, използвай я за нещо смислено- да разкъсаш оковите си, примерно ;)



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: Ariella]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано30.08.09 10:33



От такива общи приказки като твойте нямам нужда.
Че то по-добре да слушам песнички на тази тематика.

А дори и те не ми въздействат.




Толкова надълбоко съм затънал.
Нищо не може да ме извади от моята депресия.


Единствено Бог може да ми помогне,но той се е зазяпал по някакви красиви манекенки и аз не го интересувам.

Редактирано от blood2 на 30.08.09 10:37.



Тема Re:ДА, влияят зле!нови [re: panterata68]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано30.08.09 18:14



Откакто вземам Абилифай никакъв ме няма в секса. Трудно го вдигам и най-лошото е, че не изпитвам почти никакво физическо удоловствие от секса.



Тема Re:ДА, влияят зле!нови [re: FilerO99]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано30.08.09 18:43



Нали откриха виаграта?

Не е ли антидот?





Тема Re:ДА, влияят зле!нови [re: blood2]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано30.08.09 18:47



Виаграта е много скъпа и както съм фалирал не е по моя джоб.



Тема Re:ДА, влияят зле!нови [re: FilerO99]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано30.08.09 18:51



Тая комерсиализация ще направи всичко платено.



Закъсахме я.

Поне се успокой защото дори и тоалетната вече се заплаща.

И за там пари искат.



Тема Re:ДА, влияят зле!нови [re: FilerO99]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано03.09.09 14:12



кво ти пука че не ти става-нали ти стои добре?



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.