Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 11:45



"Незабравяйте ,че няма нищо случайно и в повечето случаи тя иска нещо да ни каже."

На мен ми казва че трябва да си отида от този свят,но аз не я слушам.Слушай болката,аз я мразя.

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(


Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 11:50



Драги, днешното време е такова на изпитания. Не ти го казвам от религиозна гледна точка, това са закони на времената. И когато човек е сбъркал пътя си, той е като изгубен. Не си намерил смисъл в живота си който да те окриля. По добре вземи и прочети Библията, тя ще те насочи правилно. И случайно ще попаднеш на някой, или нещо което ще те направи пълноценен. Живота се дава за две неща. Едното е да сътвориш нещо да научиш нещо повече, а второто е да създадеш поколение и да се потрудиш за отглеждането му. Останалото е само игра за надмощия и шоу. Живота не се дава за вечни удоволствия а за труд и борба за реализация.



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 12:00



ок,РАЗБРАХ ТЕ НАПЪЛНО ВЕЧЕ,ако решиш да си промениш начина на мислене, аз съм на твое разположение за дескусия,но по-този начин-НЕ,с теб е трудно да се разговаря ти винаги си с ;;рогата напред''и неискаш да се промениш.ОК,живей си тоя шибан твой живот изпълнен с болка и отчаяние,незнам на колко си години но като те слушам как разсъждаваш за живота ми се струва че не си дорасъл-извинявай че,ти говоря така ама вече ми кипна от твоите разсъждения и най-вече че не се вслушваш в съветите м,и ами си знаеш твоето.Ами кажи ми как да разговаря човек с теб?



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 12:27



"неискаш да се промениш"

Аз ли не искам да се променя или хората не искат да имат добро отношение към мен?

"живей си тоя шибан твой живот изпълнен с болка и отчаяние,незнам на колко си години но като те слушам как разсъждаваш за живота ми се струва че не си дорасъл"

Именно аз съм супер недораслият.Аз съм мутанта.Аз съм злото.
И какво да правя?
От малък съм недораслият и какво да правя?
Аз ли съм виновен че обществото не приема лузърите?
Аз ли съм виновен че хората са супер лоши?
Аз ли съм виновен че разликата за хората между Раят и Адът е няколко сантиметра кожа на правилното място?

Аз не искам нищо от хората,аз не искам нищо и от теб.
Освен да знаеш че и такива хора съществуват.
И че им е отнето правото на живот.

"най-вече че не се вслушваш в съветите м,и"

Вслушвал съм се в множество добронамерeни съвети,а резултатът при мен винаги е бил плачевен.Затова и плача.

"Ами кажи ми как да разговаря човек с теб?"

Със символи и графика.

Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 12:29.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 12:36



" Едното е да сътвориш нещо да научиш нещо повече, а второто е да създадеш поколение и да се потрудиш за отглеждането му."

Ти ми говориш като 5 годишно дете.Според Фройд хората по природа са жестоки.Не си пораснала и не си станала добра.
Ти се вживяваш в ролята на жестоко момиченце.
Моля те не ме наранявай,ще бъда послушен.



"Останалото е само игра за надмощия и шоу."

Тук жестоко ме обиди.Много по-жестока си отколкото съм си мислел.Въобще защо си пиша с толкова жестоки хора?
Нямаш си на представа колко си лоша.
От сега panterata68 за мен ти си Лошото Момиче в този форум.И ще ти го повтарям много често защото си супер жестока.Защото не понасям жени който се правят на ангели,а са по-жестоки и от дяволите.
В теб открих това.
Ще плача цял ден.
Разби ми представата за хората отново.
Тотално се депресирах.Откачих.
Ангелите не съществуват отново,жените са вампирки.Как да обичам същество което е толкова жестоко?


Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 12:40.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: blood2]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 18:39



Не те задължавам да ме обичаш и ме наричай и си мисли каквото мислиш за мен,аз бях човек с теб, но ти неискаш или се правиш че, не ме разбираш,твой проблем и повече неискам твойто мнение в моите постинги.Това е от мен-лошото и жестоко момиче.СЪЖЕЛЯВАМ,че си изгубих времето с теб



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано22.08.09 18:42



Е това са така наречените националисти-хомофоби - шайка безцелни лузъри използвани от тесногръди коне с капаци като Боян Расате - неграмотни, нискоинтелигентни, бедни, чукащи грозни прасета, наливащи се с пикня(бира двулитровка) abs асоциални паразити, от чието съществуване никой, освен грозните жени, няма полза. Всички тези помияри поединично са тихи комплексирани натури, неизживели мечтите си, заради прекалено грозната си визия, ръбато поведение и липса на какъвто и да е ядващ се интелект, събрали се заедно добиват онова самочувствие, за което винаги са мечтали - да са някои и да бъдат забелязани, е вярно не от яките гаджета, а от органите на реда, но все е нещо



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор blood2 (ошашавен)
Публикувано22.08.09 18:51



Успокой се де.Тук нали сме в психодиспансера.




Исках да ти кажа че не си само добра,а че си и лоша.

panterata68,не забравям че си лесно ранимо същество.Исках леко да те бутна за да разбера как ще реагираш.

Толкова ли не можеш да ми простиш за обидите?

Изля гнева си.Добре.Успокой ли се.

Разбра ли че можеш да бъдеш и силна?

Все ми казваше че си затворена и че се страхуваш.

Сега след като изля гнева си не се ли почувства по-силна и не се ли почувства много по-силна от мен?

Исках просто да те направя по-силна.

Ако съм успял ще съм много доволен.

А иначе каквото си искаш мнение имай за мен.Това не ме засяга толкова.

Важното е ти да се отпуснеш.




Помощ,много съм луд.Помогнете ми.:(

Редактирано от blood2 на 22.08.09 18:58.



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.08.09 10:42



да, Блъди го играе малко социопат- аутист, но пък иначе е толкова плодовит в мнения, жалко че повечето са недоносчета, ако е вярно това, което пише за себе си, тази черна дупка в емоциите му само Господ може да я запълни..



Тема Re: ВЛИЯЯТ ЛИ АНТИДЕПРЕСАНТИТЕ НА СЕКСАнови [re: panterata68]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 10:51



стига глупости и стига си мислила отрицателно.
простотии на търкалета са статиите, които цитираш...

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.