Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Не ми се живее ...нови  
Автор umirashta (непознат )
Публикувано10.06.08 21:35



Не ми се живее ... Дори незная защо съществувам .. Усещането е ужасно .. А дори не зная какво да направя .Всъщност не зная дали искам да направя нещо . Стоя си в безтегловност, без да ми пука за абсолютно нищо и пропилявам всеки един миг, всяка една частичка от съществуването си .. Не издържам, НЕ ИЗДЪРЖАМ .. .



Тема Re: Не ми се живее ...нови [re: umirashta]  
Автор _maycal ()
Публикувано10.06.08 22:41



Явно имаш депресивен синдром.Той подлежи на лечение-в смисъл, че се повлиява много добре!Една добра възможност, според мен, е да намериш книгата "Депресията" на Mayo clinic-много хубава..., трябва да я потърсиш и при антиквари, защото тя излезе преди 5-6 години. Свържи се и с добри психиатри и КЛИНИЧНИ психолози!Успех!





Тема Може да се намери....нови [re: _maycal]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано11.06.08 08:00



....например



Търпение, линка се отваря много бавно.




Тема Re: Може да се намери....нови [re: abettor]  
Автор _maycal ()
Публикувано11.06.08 09:26



Благодаря!





Тема Re: Може да се намери....нови [re: _maycal]  
Автор Kлинkopa Пaлиcъp (непознат)
Публикувано11.06.08 13:55



Моля, разкажете в резюме какво е новото, което тази книга казва по въпроса за депресиите ? И отнякъде може ли да се свали книгата?



Тема Re: Може да се намери....нови [re: Kлинkopa Пaлиcъp]  
Автор _maycal ()
Публикувано11.06.08 15:17



Книгата е написана от една страна доста строго и подробно! професионално медицински, вкл. и с всички новости, от друга страна е адресирана към по-широка публика!Не съм срещал по-оптимално съчетание на посочените две насоки!



Тема Re: Не ми се живее ...нови [re: umirashta]  
Автор Muшeл (от съпротивата)
Публикувано11.06.08 15:47



изживей го. след това ще се почувстваш пречистена. понякога този период е дълъг , но със сигурност ще постигнеш душевно равновесие. по-добре сама да преживяваш ( каквото и да е) отколкото с псевдоприятели около теб, които ще ти дават нереализуеми съвети , ще те занимават с техните проблеми товарейки те излишно.



Тема Re: Не ми се живее ...нови [re: umirashta]  
Автор Люб ()
Публикувано12.06.08 20:33



Аз живея заради нещо като това напр.:



Или в психологически смисъл: златната среда

"Be a good american. Don`t try to think" Zack de la Rocha

Тема Re: Не ми се живее ...нови [re: umirashta]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано13.06.08 22:36



Здравей, надявам се пак да влезеш във форума за да прочетеш, че има Някой Който може да ти помогне. Казва се ИСУС ХРИСТОС. Той е на-добрият лекар, най-прекрасният приятел, Той е всичко, от което се нуждаеш. Той ще изцели тялото ти, ще даде мир на ума ти, радост на душата ти, свобода и вечен живот на духа ти. Той ще ти даде всичко, от което се нуждаеш, защото Той е Всемогъщия БОГ и няма друг освен Него. Той беше разпънат на кръст преди 2000 години, защото толкова много ни обичаше, че реши да поеме вместо нас наказанието, което се полага на нас за всички грешки, които сме вършили. Благодарение на Него ние имаме прошка за всички тези грешки, и когато признаем, че сме грешни и се покаем, Той ще ни прости и ще ни даде нов живот. Купи си Библия, прочети за живота на ИСУС ХРИСТОС, повярвай, че Той е Божият Син. Отиди на църква, където редовно се събират християни, които вярват в Него, те ще ти помогнат и ще отговорят на всичките ти въпроси. Животът е прекрасен и има огромен смисъл.

ПРИЗОВИ ИСУС ХРИСТОС НА ПОМОЩ, ТОЙ Е ЖИВ И ЩЕ ТЕ ЧУЕ, ЩЕ ДОЙДЕ ПРИ ТЕБ И ЩЕ ДАДЕ НОВ СМИСЪЛ НА ЖИВОТА ТИ!



Тема Re: Не ми се живее ...нови [re: umirashta]  
Автор kremi_niki (непознат )
Публикувано15.06.08 23:55



Здравей! Знай, че всеки има такъв период, но ако продължава повече от месец и трйбва да посетиш психотерапевт.Аз в момента се чувствам що-годе добре от ципралекса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.