Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Имам проблем - Помощ!!!нови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано11.09.08 23:18





Как да спра да виждам кусурите на жените с които излизам.



Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: XищниK]  
Автор Ariella ()
Публикувано12.09.08 08:01



моето скромно мнение е, че не можеш да спреш да ги виждаш..
трябва да се научиш да ги приемаш с кусурите им..

ето, тази Natasha Bedingfield например, дето си си сложил песента и, малко е тип кон като Кристина Димитрова, това ли е твоя тип??
..да не мислиш, че не яде чесън и не пръцка през ноща??
е да, кусурите в характера са по- досадни, и аз ги виждам и ако са повече от достойнствата, въобще не си правя труда да ги приемам..
определила съм си няколко черти, които са много важни и ценни за мен, и ако ги намирам, мога да направя компромис за някои по- маловажни недостатъци, тъй като идеални хора няма, аз не съм идеална също..





Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: Ariella]  
Автор sci (ученик)
Публикувано12.09.08 08:31



Тип жена?

Едва ли.
Аз например харесвам Бритни от времето ПРЕДИ да пропадне.
Или Кейти Холмс



НО външното бързо бива заличено от вътрешни качества.
Има невероятно чаровни хора, които външно не би забелязал, но когато ги опознаеш, не можеш без тях. А има и красавици, които пораждат само силна погнуса, поради моралното си падение...

Търси ДУША, не просто женска плът и като я намериш недостатъците няма да те притесняват.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: XищниK]  
Автор mikri_tigri (хър мър)
Публикувано12.09.08 10:16



Не можеш да спреш да ги виждаш,но можеш да се научиш да ги приемаш.Така както ти виждаш недостатъците на другите,така и те виждат твоите,никога не го забравяй.Идеални хора няма.Но мисля,че истинският ти проблем е,че не занеш да обичаш.Обича се с душата,не с очите,и няма нищо общо с притежанието също така.Дано да съм помогнала.Хубав ден!



Прекрасно е да се усмихваш

Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: XищниK]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано12.09.08 11:30



Коригирай очакванията си....
Всеки си има кусури.Ти твойте как си ги приемаш?
Разкажи кои са най-непоносимите за теб?

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: XищниK]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано12.09.08 12:34



Момко, ти търсиш идеалната . Спри да тръсиш идеалната . Няма идеални хора . Всички сме с кусури - и жените и мъжете . Реши за себе си кои женски кусури можеш да приемеш и кои - не.



Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано12.09.08 19:30



Ето за пример срамно или не от началото на годината вече 4та или пета жена.....се разделям най-точно казано, опитвам се да го изкарам по взаимно съгласие.


Първата перфектно с нея 20 дни от месеца всичко е идеално а другите 10 бяха кошмар така и не разбрах причината нейна си работа не е моя. Физиологична или душевна нямам идея. Не става за жена за цял живот.
Втората, втората се разбирам с нея през цялото време, невероятна с образование, хубава работа, като външност ми пасва, ще си каже човек точната жена за мен, за това и се сгодих с нея. Обаче какво, тя има пък 2 огромни кучета които не понасям аз, а за нея те са на първо място.......пак не става за цял живот, не мога да се мъча и да правя компромис със себе си за цял живот, пък и мърлява беше малко, но кучетата бяха главния проблем, нямаше да ги зареже дори дете да си имахме
Третата, третата няма кучета, разбираме се идеално, пасваме си като характери.....пак ще си каже човек, точната жена, е да но с малкото изключение, че ми е ниска и хич не се чувствах конфортно до нея извън леглото.

Толкова ли е трудно да се срещне подходящия човек, т.е не съм го срещнал.....или проблема е, че не правя компромиси със себе си.



Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: Ariella]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано12.09.08 19:31



Изненадвам се, че казваш Наташа Бедингфилд, тя е пополярна песен в Канада или поне беше лятото, тук в България никой не е чувал за нея.


Иначе страхотна е, височичка, точно ми пасва на мен.



Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: valenty]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано12.09.08 19:32



Ами искам жена с моите кусури и аз си имам със сигурност, как няма жена която е моето подобие само, че жена.


Ми не съм много красив, нормален съм, такава и жена си търся. Обаче не ща други компромиси, с образование, интелект, такива не бих приел.



Тема Re: Имам проблем - Помощ!!!нови [re: mikri_tigri]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано12.09.08 19:34



Номера е, до каква граница се приемат те.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.