Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема коравосърдечна,силна,или непукист съмнови  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано13.09.08 08:49



Вчера според приятелката с която бях,преживяхме премеждише.Тя беше до мен в колата и исках да завия на ляво.Отсреща идваше голям камион,но беше далече.В момента когато вече бях напречно в неговото платно,проклетата ми кола загасна и спря.Камиона успя да ни заобиколи,а в насрещното му платно нямаше никой.Ако имаше,шофьора на камиона трябваше да избира кой да удари.Приятелката ми трепереше и де разплака дори.Много пъти се чудя на себе си защо в такива моменти аз не се стряскам и плаша.Нормално ли е?
И интересното е,че преди 3 години на същото място стана инцидент,но тогава колата ми беше вече доста смачкана.Бяхме 4 коли нанизани във верижна и всички бяха много изплашени и паникьосани.На мен пак не ми пукаше и се държах сякаш нищо страшно не се е случило.Та се питам защо не реагирам както всички.Жената до мен която се возеше при катастрофата ме попита " ти от желязо ли си".



Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: Pия]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 09:08



Нищо от нещата не си, просто жените не можете да карате.
То затова от 10на години почнаха да стават задръствания, много жени почнаха да карат. Мисля трябва да се наложи ограничение на жените да карат.





Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: XищниK]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано13.09.08 09:12



Съгласна съм теб,повечето жени не са шофьрки,но не се отнася за мен





Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: Pия]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 09:22



Карането си е мъжка работа. Все едно аз да плета половери.
Жените да шият, готвят, чистят и да оставят мъжките работи на спокойствие.





Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: Pия]  
Автор _maycal ()
Публикувано13.09.08 10:14



Това се казва хладнокръвие в екстремни моменти!



Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: _maycal]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано13.09.08 15:17



Хищник,ти уж си интелигентен мъж,пък разсъждаваш така!
Според теб шофирането е мъжка работа.Попитай един семеен мъж,чиято жена не е шофьор ,колко му е втръснало съпругата му да го кара да я закара тук,или там.Работа,която тя трябва да свърши и и е необходима кола,а не кара и горкият мъж е задължен да я вози.А аз просто се качвам и се справям сама.Е,ако нещо се повреди колата,естественно че му звъня веднага да идва





Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: Pия]  
Автор Ariella ()
Публикувано13.09.08 18:45



и аз се мобилизирам така в критични ситуации и изглеждам като извънземно..

..мисълта ми тече със светлинна скорост..
мисля, че е от адреналина..после, като мине опасността се сривам, а другите вече правят курбан за здраве..

то добре че има хора като нас, да не изпадат в паника, много мразя паникьосани хора, особено мъже, айде, за жените някак е приемливо, нали сме слабият пол, но всякак си е кофти..



Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съм [re: Ariella]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 19:28



А така като говориш ми харесва, трябва да знаете, кои са силния пол.





Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: XищниK]  
Автор Ariella ()
Публикувано13.09.08 19:34



значи си глупав..


слабото винаги побеждава силното, мекото- твърдото, там, където ти ще си счупиш главата в стената, слабата жена ще я заобиколи, важна е целта, нали..



Тема Re: коравосърдечна,силна,или непукист съмнови [re: Ariella]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.09.08 19:42



Ще ти кажа на теб глупав аз като те хвана.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.