Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Тема Жена сред хоранови  
Автор sci (ученик)
Публикувано30.07.08 09:53



Една дребна и незначителна тема, но все пак:

Известни са затрудненията на жените в ориентирането и координацията (особености на мозъка).
Но всеки ден наблюдавам нещо любопитно и не можах да не му обърна "научно" внимание.
Ето наблюденията ми:
Жените гледат само напред. Никога не забелязват нищо в страни (хора, магазини, сгради, автомобили и т.н.). Замислили нещо, те го изпълняват като роботи, като често се блъскат в хората, досаждат...
Например тази мода с огромните чанти, които носят днес. Почти не ми се е случвало жена (на всякаква възраст) да е минала на по-малко от 3 метра от мен и да не ме е смушкала с чантата си. Ако случайно няма чанта, то с лакът и т.н.
Или пък застават наблизо и едва ли не слагат нещо свое в скута ти :).

Къде е отишла финната галантност и въздушна походка на нежния пол???

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: Жена сред хора [re: sci]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.07.08 10:32



на кино

. И аз имам подобни наблюдения, но те важат за възрастни жени, а понякога и мъже. Оня ден заради един откачалник на колело, който не можа да прецени височината ма бордюра и направи неуспешен опит да се качи от улицата на велосипедната алея където си карах аз. Той караше успоредно на мен, изпревари ме и като го видях че иска пред мен да се качи и веднага се сетих, че няма да може и ще падне. Така и стана. Добре че започнах да спирам предвидливо, иначе щях да му налетя отгоре и да се пребием двамата. Мъж на около 40 години, тотален олигофрен




Тема Мисля, че си в грешканови [re: sci]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано30.07.08 23:15





Жените имат с 30% по-развито периферно зрение от мъжете (научно доказано), защото го използват в по-голяма степен. Освен това самата аз съм такава зяпла, че не мога да повярвам, че жените гледат само напред. Имам навика да зяпам хората по улицата, гадното строителство, витрините (особено пък тях!) или просто движението около мен......

Things can only get better

Тема Re: Жена сред хоранови [re: sci]  
Автор Пceвдo Tepaпeвт ()
Публикувано31.07.08 23:45



явно не си им приятен на жените с твоите "умозаключения" за тях и за това те ръгат постоянно.




мисля, че е очевидно пхаххаха

Редактирано от Пceвдo Tepaпeвт на 31.07.08 23:46.



Тема Re: Мисля, че си в грешканови [re: kokep]  
Автор Пceвдo Tepaпeвт ()
Публикувано31.07.08 23:47



не, ти си в грешка, сци е учен в нета, демек поплювко. така че да спориш с него е излишно.

има набези и в други клубове....





Тема Re: Жена сред хоранови [re: sci]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано01.08.08 09:36



Мисля, че прекалено обощаваш.

Обикновено съм много добре с ориентацията. Но познавах една жена, която един ден преди полета отиде на летището и проследи откъде трябва да мине на другия ден - защото си мислеше, че ще се обърка, ако бърза. И на другия ден - докато бях с нея да и помагам за багажа - щеше пак да се обърка, ако не я бутах в правилната посока.



Тема Re: Мисля, че си в грешканови [re: Пceвдo Tepaпeвт]  
Автор otrowen1gb ((.) (.))
Публикувано04.08.08 20:52



...да ама не и на мене тия...



Като няма пачка,
няма кой да бачка!!!


Тема Re: Жена сред хоранови [re: sci]  
Автор abradabra ()
Публикувано04.08.08 20:59



жените, по начало, имат по добро периферно зрение от мъжете. Мен в България ме е страх да гледам в хората, защото а си срещнала нечий поглед, а е почнал да ти подвиква, сваля и прочее простотии. И аз не гледам хората/мъжете/ по улиците именно по тази причина- зяпат ме и се чувствам неловко.



Тема Re: Жена сред хоранови [re: sci]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано05.08.08 22:13



На теб света ти пречи да живееш бе!



Забележително е, че при тези обстоятелства си развил месианска грандомания...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.