Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Примирението на българката е за златен медалнови  
Автор blizna4kata ()
Публикувано24.07.08 11:47



Права съм нали. Ние сме добри, издръжливи на всякакви условия на живот. Българската жена е в повечето случаи не Жена, а безплатна слугиня

. Жалко за красотата ни.



Тема Re: Стига се вайканови [re: blizna4kata]  
Автор Kacaндpa ((изпитана))
Публикувано24.07.08 12:10



Ние получаваме това, което искаме - еманципация!
Да ти кажа, няма по-еманципирана жена от българката по цял свят, ако щеш ми вярвай!
И не се примиряваме с нищо!
Най-малко пък с превъзходството на мъжете.
Ти искаш ли да си жена в арабско? Цял ден пиеш кафе и чай, гледаш тв или си в интернет,а в банката те чака злато в кг колкото тежип ти самата. Или я се разходи до Полша например! Да не ти казвам как е във Франция - на един и същ пост жените получават по-малко от мъжете, обществена практика е.

Никой не е станал пророк в собственото си село


Тема Re: Стига се вайканови [re: Kacaндpa]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано24.07.08 12:21



Да, съгласна съм, че българката е еманципирана. Но според мен трябва лекичко да оставя някои от по-мъжката работа за мъжете около себе си



Жал ми е като гледам жени, мъкнещи огромни торби на връщане от работа, смятам го за отживелица ит соц. строя....

Things can only get better

Тема Re: Стига се вайканови [re: kokep]  
Автор Kacaндpa ((изпитана))
Публикувано24.07.08 12:29



не е само от соц строя. Виж историята от време оно... Все се е налагало българката да взема решения и да върши повече работа. Но съм съгласна, че трябва да оставяме повече неща на мъжете - и физически, и други. Световната статистика е доказала, че мъжете са по-умни от жените с 10%! Но ние не им се даваме...
От друга страна мъжете са по-способни да разсъждават , концентрирани върху едно нещо, а жените имат "складчета" в мозъка, където "разпределят" едновременно няколко обекта на мислене... е, по-дребни де!
Та да оставим ГОЛЕМИТЕ работи на мъжете, а?



Никой не е станал пророк в собственото си село

Тема Еми радвай се, ченови [re: blizna4kata]  
Автор Цap Изpoд (непознат )
Публикувано24.07.08 13:55



не си на мястото на афганистанската или сомалийската жена!

Какво жалко за красотата ти? Нима не те ебът? Ако ли пък не го правят, красота определено не притежаваш (дори и душевна такава)!





Тема Re: Еми радвай се, че [re: Цap Изpoд]  
Автор shiona ()
Публикувано24.07.08 15:54



Поредният смачкан комплексар в потвърждение на това колко не може българката да разчита на мъж.

Макар че моите наблюдения са, че младите жени доста добре знаят какво искат и не са чак толкова примирени.



Тема Re: Стига се вайканови [re: Kacaндpa]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано24.07.08 20:47



Ами... нека го кажем така - да оставим мъжете да си бъдат мъже поне от време на време, ей така за разнообразие



За мен няма проблем да са по-умни

Things can only get better

Тема Re: Еми радвай се, ченови [re: shiona]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано25.07.08 01:39



В отговор на:

...не може българката да разчита на мъж.



Абе ти имаш ли мозък бе?



Тема Re: Примирението на българката е за златен медалнови [re: blizna4kata]  
Автор Oчeтo (змия)
Публикувано25.07.08 11:37



Не зная за безплатната слугиня, защото (поне това мога да призная на мъжете в живота ми ;)) не ми се е налагало да слугувам. Обаче, затова пък, колко мъже се опитват да изглеждат по-умни на гърба на жените (си)...кажеш му нещо, то не увира...и тук не говоря за семейни взаимоотношения, където все още красотата се намира...Издържливи сме,да...колко производителни могат да бъдат мъжете :))) и колко ПОВЕЧЕ пари ще им дадат за психоаналитичните им сеанси...



Тема Re: Примирението на българката е за златен медалнови [re: blizna4kata]  
Автор Oчeтo (змия)
Публикувано25.07.08 11:48



Не съм съгласна като цяло със заключението ти! Който си е прост, си остава такъв в по-голямата част от живота си, ако не вземе мерки.

Хайде сега, си прецизирай постинга, за да не те психоанализирам набързо.Тъкмо съм набрала скорост...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.