Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Оргазмът !нови  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано24.12.05 00:31



АЗ много се кефя когато под меня се кефят ! а Вие ? НО - Оргазмът само това е истинското което не е лъжа във всеки един от нас -единствено и то , защтото там не мисълта а безпомощтноста на мисълта ни води към това да сме на тази земя ! И само заради това аз имам наглоста да бъда тук сега .А Вие ...

Редактирано от dango4444 на 24.12.05 00:39.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано25.12.05 08:58



ДА - малко са нещата на тази земя които при всички хора не си приличат а са така ! Има блондини ,брунети,синеоки,зеленооки,проклети,човечни,лъжци и подледци и готини .Но всички ние имаме едно и също само(общ знаменател)--ОРГЗАМЪТ.да забравяме поне за миг къде сме и да не ни интересува дори че навън вали ,студено е и има толкова лъжи!Това ни прави само съпричастни -хората един на друг > дай за да получиш<красота е това да те преведат за ръка през нощта - по пътя на безпомощноста .Тогава знаеш че не си сам на тази земя ,а в очите на другия след това четеш - едно голямо благодаря че мен избра -Щастлив си ти ,щастлива е и тя .И няма лъжа а само топлина-и мисълта <пак кога>нима това не е целта да знаеш че раздал си се не на празно , разбираш ти колко много имаш и щастието да раздаваш и получаваш без сметка да си правиш .И чакаш пак нощта за да бъдите Ти и Тя на върха обезпокояван единствено от мисълта да няма край това!
Не мислите ли и вие за това ?



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор cuddly ()
Публикувано25.12.05 16:58



странна рима аз долавям

а "онова" не ще мислене, ами действие.


The Call of the Wild

Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор kъcмeт (непознат )
Публикувано25.12.05 18:44



Май имаш ново гадже,ако е така.......честито и весели коледни и новогодишни празници.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано26.12.05 15:18



Бог,рай и ад - нима всичко това не са проекции на човешкия ум, а не автентични преживявания те не са реалности както Оргазама .Вярно че той ни доближава до всяко едно от тях по отделно - но дали е така кой ще ми каже ?



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано26.12.05 16:01



Нямаш си и на представа колко много хора могат да ти кажат, но поне забелязваш колко много хора нищо не ти казват.
Би било добре за теб да забележиш защо е така.
Предлагам ти едно автентично преживяване и реално като Оргазама:бръкни с две вилици в ел. контакта, то също ще те доближи до твоите Бог, рай и ад.
Ето че се намери кой да ти каже, не че нещо ще се промени...

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Оргазмът !нови [re: ПЪTниk]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано26.12.05 21:20



Аз знам че всички могат, но достатъчно ще да ми е, да чуя твоето мнение или те е страх да не би нещо да се промени ?
Гол се съблечи и пред всички застани и на мене ми кажи-Оразамът на таз земя ли е смисъла да продължиш или ...докато другите преживяват най великото блаженство и екстаз,какво правя аз-събирам мидени черупки на плажа и ги броя .
Или за пошло смяташ да се говори за това ,ако е така ами приятел всичко останало е суета .Няма бог на тази земя .Сексуалния оргазъм е един проблясък
за това ,защтото тогава изчезват две неща:твоето его и твоят ум, и времето спира за няколко секунди и сексуалния оргазъм се превръща в духовно преживяване -това не е само химизъм ,а естествен феномен водещ за миг поне до навлизане във медитация а там няма богове ,ад и рай измислени удобно от някои за да маниулира някой .
Че кой друг ако не ти !

Редактирано от dango4444 на 26.12.05 21:48.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано27.12.05 09:08



Жалко е да се пилее интелект като твоя, жалко е. Животът и интелекта ни добива смисъл от начина на ползване, а не от самите тях. Може би, ако го пренасочиш живота ще добие друг смисъл...ако има смисъл за теб. А, ако е така както ти казваш, то нищо не ти пречи да си живееш така както ти се живее.
Искрено се надявам да признаеш това право и на нас.

Че кой друг, ако не ние?


Тема Не става, Пътнико.нови [re: ПЪTниk]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.12.05 09:17



Пробвах, но вилиците не влизат в контакта.

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано27.12.05 09:38



много ги мислиш ти тези неща/оргазмите/
е като си ги мислил толкова до какъв извод си стигнал?
има ли значение с кого изживяваш оргазми и с всички хора ли можеш да ги изживееш? и винаги ли са едни и същи и за двамата?

Това ни прави само съпричастни -хората един на друг > дай за да получиш<красота е това да те преведат за ръка през нощта - по пътя на безпомощноста .Тогава знаеш че не си сам на тази земя ,а в очите на другия след това четеш - едно голямо благодаря че мен избра -Щастлив си ти ,щастлива е и тя .

абсолютно не знаех, че само оргазмите ни водят до това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.