Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ти си се подвел, не аз.нови [re: Ariella]  
Автор _maycal ()
Публикувано14.04.08 20:39







Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакално)нови [re: _maycal]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.04.08 19:37



днес колежките обсъждаха, че в събота Иван е арестуван, защото пиян откраднал колело, и като го хванали се държал арогантно с полицаите /не знам дали е вярно/..



голяма шматка е явно, съвременен Марко Тотев..чак съжалих, че не съм го гледала..



Тема Re: :) а може би пропускаш,нови [re: _maycal]  
Автор lullaby ()
Публикувано15.04.08 23:24



че нормата може да има вариации и това, че някой няма общоприетото за конвенционално поведение, не значи, че е психично болен, а човек с по-нестандартно мислене, което е ценно качество, а не повод за упрек, си мисля аз.




"Meine Pflicht ist dich weiter zu fuhren"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 15.04.08 23:26.



Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакалнонови [re: Ariella]  
Автор lullaby ()
Публикувано15.04.08 23:27



демонстрация, реклама, Пи Ар ...


"Meine Pflicht ist dich weiter zu führen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакалнонови [re: lullaby]  
Автор _maycal ()
Публикувано15.04.08 23:34



Просто той "осцилира" между болест и не дотам болест, компенсира и декомпенсира, и понеже има и известно обаяние и известен талант, ти, лулаби, поради младата си възраст и идеалистична!? въодушевеност, си мислиш, че всичко, което блести е злато!





Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакално)нови [re: Kaлoмaин]  
Автор hrizantema (непознат )
Публикувано16.04.08 00:04



Очите му изобщо не блестят от ум, а по-скоро от някакъв стимулант. И даже и да играе роля, много преиграва. В един момент ти харесва, и след това прекалява с големите просттии. То бива, бива, ама това все пак е Мюзик Айдъл- вярно че е шоу а ма все пак музикално и по-адекватно щеше да бъде ако се пошегува с певци и да покаже, че нещо знае и ако е умен така ще ги направи нещата, че да се хареса и на умните и на глупавите. Жалко, че е кадърен в пеенето, но явно има комплекси за избиване. Лулаби явно вижда хубавото в него, в което няма нищо лошо, но се вижда че е пристрастна. Все пак ако го бива ще има кариера за в бъдеще. Пожелавам му го!



Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакалнонови [re: _maycal]  
Автор lullaby ()
Публикувано16.04.08 18:12



не е точно така - той не е злато, а слънце. и го разпознавам като такова не защото свети /има много изкуствени слънца/, а защото и топли




"Meine Pflicht ist dich weiter zu führen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакалнонови [re: lullaby]  
Автор Ariella ()
Публикувано16.04.08 19:47



звучиш, все едно си влюбена в него..


а любовта е сляпа..но много често /да не кажа винаги/ 'очарователните' отначало странности впоследствие се превръщат в непоносими недостатъци..
би ли могла да живееш с човек, който непрекъснато е в такова /като описаното в другите мнения/ състояние??..едва ли..бъди честна пред себе си..
описаното за него ми звучи така, все едно се говори за Найден от Биг Брадър /ако го помниш/??да, сега Найден има свое шоу по GTV, но вече не пикае в студиото, променил се е , иначе никой не би го търпял..разбираш ли къде е разликата??..да направи нещо диво този Иван, че да се отличи от сивата маса и да го запомнят- ДА, но да се държи постоянно така...явно не е наистина много в час с реалността..ако мислиш, че това е очарователно и учиш психология, то дали си готова да се сблъскаш с тези странности, които са на ръба на лудостта и да помогнеш на човека да бъде адекватен в реалността, или само ще го поощряваш да продължава да бъде така очарователно странен, та дори и да не може да си намери работа, да няма връзка, да е аутсайдер??...



Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакалнонови [re: Ariella]  
Автор lullaby ()
Публикувано16.04.08 21:35



мен Найден ме дразни много, хич не ми беше приятен /нищо, че е уж моята зодия/. Мога всички обиди, изречени за Иван от неговите противници, да ги кажа аз самата за Найден, но разликата според мен е доста голяма. Иван Ангелов на първо място пее божествено - оттам нататък всичко ако зависи от мен, му е простено. :) Освен това съм видяла как неговото пеене докосва хората и има страшно положително влияние - т.е. той има още една способност - да лекува с пеене. Което само по себе си за мен е достатъчно каквото и да прави, да го подкрепям. На второ място е доста умно момче и противоречива личност. Вътрешни противоречия в Найден не откривам - той се забавлява и се приема какъвто е. Иван играе роли, опитва се да намери най-успешната... опитва се да бъде добър, опитва се да запази достойнството си, опитва се да мълчи... не може да не говори... Той е едновременно много открит и страшно прикрит човек.

В Иван аз определено не съм влюбена, най-малкото не го познавам достатъчно добре извън сцената.

Но... някак ми е близко и познато поведението му, реакциите му... не ги оправдавам не за друго, а защото му навредиха, но ги разбирам.
Сбърка като не излезе да си изпее Real Love, защото ако го беше направил щеше да продължи и най-вероятно да го видите и в другата му светлина, и да спечели Music Idol ... и сега въпросът е сам дали ще си прости тази грешка.

Аз вече се замислям точно, че психологията ми е интересна и мисля полезна, но другите ми интереси в някаква степен започнаха да ... аз точно с хора като Иван искам да се занимавам, а те са 1:7 милиарда и затова по-добре ще е да ги търся в живота, не в професията и се занимавам и с други неща паралелно, едва ли имам намерение да ставам психотерапевт не защото мисля, че не го мога, а защото го мога ограничен брой пъти

Това за аутсайдера - зависи от средата, има групи от хора сред които по-добре да си аутсайдер, отколкото като тях. В него има нещо невинно и детско, което другите така и не разбраха как да използват за добро, вместо това го превърнаха в сърдито дете, което прави всичко наопаки, за да се докаже пред възрастните.

Колкото до Иван всички имаме лоши периоди, стреса, славата, обидите, грешките, всичко това би разклатило всеки, мисля, че е нормално - би било съмнително да не му пука. Още не могат да се правят изводи ще изпадне ли в дупка или ще се издърпа сам от трапа като барон фон Мюнхаузен - аз мисля, че второто.


"Meine Pflicht ist dich weiter zu fuhren"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 16.04.08 21:38.



Тема Re: Иван от Мюзик айдъл е в психотично (маниакалнонови [re: lullaby]  
Автор Ariella ()
Публикувано16.04.08 23:42



о, ти си стрелец??

..огнена зодия, не се учудвам вече, че се палиш така..

а видях че е близнаци .. :))

и освен това е на 24 години..може би ти си по- малко дори?? :))

и тъй като нямам лични наблюдения над човека, а виждам, че се е завихрила някаква истерия около него, предпочитам да се оттегля от спора за личността му, но принципно не съм съгласна, че таланта може да бъде оправдание за нещо, дори да е асоциално поведение..

не се отказвай иначе, всеки се е палил за нещо на младини, и това е по- скоро
слабост, отколкото сила, /защото така ставаш лесно внушаема и манипулируема/, но това ще го разбереш след време, от дистанцията на годините и натрупаният опит..сега няма как да се промениш само защото някой ти казва че така е по- добре.../това относно: ''едва ли имам намерение да ставам психотерапевт не защото мисля, че не го мога, а защото го мога ограничен брой пъти''/..

добре, представи си само за момент, че всичкото това бълбукане, което си видяла е само едно представление от негова страна..наистина трябва да притежава голям интелект и актьорско майсторство, за да играе тази роля постоянно..но ако е така??ако всичко е обмислено в детайли..или още по- лошо- договорено е с продуцентите на ''мюзик айдъл'' като поведение, с цел- вдигане на рейтинга, и съответно е добре платено??..не допускаш ли такива вариации..все пак става въпрос за шоу бизнес, за много пари и за жестока битка с Нова ТВ и за още кой знае колко детайли, за които не подозираме.. :)
в тази редица от мисли можеш да си сигурна, че ще се издърпа за косата от блатото, може би това е част от договорката- хепи енд по холивудски, който ще го закове за дълго на стената на тийнейджърските идоли..
не знам, просто хрумки..благодаря ти иначе че ми обясни така подробно и малко по-малко емоционално позицията си..така ми даде възможност да я разбера по- добре..

поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.