Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хора......ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!нови  
Автор moiama (непознат )
Публикувано31.01.08 01:30



Ot4ajno se nujdaj ot savet!Predi godini se lekuvah ot pani4esko r-vo s antidepresanti,betablokeri i se stabilizirah.Ot 3 godini ne pij nikakvi medikamenti.V redkite momenti,kogato tragna da polu4avam pristap,njkaksi go ovladjvam bez toi da stiga do varhovite momenti ot predi godini...kakto se kazva-s vremeto se nau4ava6 da jivee6 s tazi bolest..problema mi e,4e mi predstoi operacia na koljnoto sled 1,5 mesec-skasani vrazki.ne moga da ne j napravj ,za6toto s vremeto 6te se iztarka stavata i 6te okucea..Pravi se s upoika v grabnaka/obezdvijva ot krasta nadolu-epiduralna anestezia/Izpitvam ujas pri misalta,4e okolo 4as 6te sam budna,dokato mi otvarjt koljnoto..strah me e da ne bi da se otklu4at pristapite-a njma da moga daje i da pomradna.....................



Тема Re: Хора......ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!! [re: moiama]  
Автор Nice kid (???)
Публикувано31.01.08 01:38



Аз в това положение си правих операция за около половин час. С някаква местна упойка и става въпрос за доста лека операция. Но ме беше страх да не се наложи да си тръгна по някое време и преди това вкарах някакъв алкохол, той при мен винаги успешно е подтискал страховите състояния. Става и с някакво успокоително, например Ривотрил. Но не знам дали няма да имат някакво влияние на твоята упойка, трябва да питаш някой лекар.



Тема Re: Хора......ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!нови [re: moiama]  
Автор _maycal ()
Публикувано31.01.08 10:30



".strah me e da ne bi da se otklu4at pristapite-a njma da moga daje i da pomradna...." Ами тъкмо по-този начин може пък и да се излекуваш-да ти се "изчерпи" разстройството, ако се "отключи", да "угасне"!??

Защо пишеш на шльокавица?Заглавието на темата -написано нормално, а текста -на маймуница!Това е обидно отношение-хората не са маймуни, за да "пишат" и четат на маймуница!



Тема Re: Хора......ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!нови [re: moiama]  
Автор lullaby ()
Публикувано31.01.08 16:59



ами стой със затворени очи, мисли за хубави неща.... всичко ще е наред





'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'


Тема Re: Хора......ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!нови [re: moiama]  
Автор otrowen1gb ((.) (.))
Публикувано03.02.08 20:33



Преди да започнат да те режат,ще се появи един доктор-анестезиолог.Той поставя обезболяващото!В случай,че получиш пристъп,започнеш да буистваш,паникйосаш се и др.,този доктор-анестезиолог отговарящ за състоянието ти по време на операцията е длъжен да те успокои с цел усигоряване на целия екип.
Трудно би могло да се предвиди дали ще получиш пристъп.

Като няма пачка,
няма кой да бачка!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.