Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема проблем - аутсайдер съмнови  
Автор popotaen (непознат )
Публикувано05.11.07 13:57



Не знам дали тук е мястото да споделям това, и въпреки това ше о направя. Винаги съм имал проблем с контактите, преди трябваше да се "крия" от хората защото ме тормозеха а нямах тайфа която да ме защитава. Но с времето свикнах и сега след години установявам че аз просто не знам как да общувам или съм забравил. Нямам и близки приятели не излизам почти никъде. Компания може да се каже че нямам ако не се броят бивши и настоящи колеги с които излизам само еи така за да се видим. Ще кажете ма защо с тях не излизам?! Правел съм го но винаги се чувствам пренебрегнат или по-скоро абсолютно безинтересен. С жените е още по-зле, там просто съм абсолютна нула а и вече не ми се вярва че ще намеря жена с която да се обичаме. Правя секс изключително рядко и вече като че ли ми е все едно дали ще живея или не.
Като че ли съм в дупка от която няма измъкване. Мисля си ако бях жена поне на част от проблемите щях да имам решение. Като гледам как всеки иска жена как всеки търси и то на почти всяка цена, а мъжете се изитикват като че ли настрани от общия интерес ми става болно гадно и си мисля защо ми е да живея в тази враждебна среда?
Вие как бихте ми отговорили?


П.С. Искам да отбележа че който се подиграе тук с мен макар и виртуално само ще затвърди досегашното ми мнение. А може би пък на никой не му пука как се чувства един мъж!



Тема Re: Не може в този свят!нови [re: popotaen]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.11.07 14:03



Да няма подходяща компания за теб! Продължавай да търсиш! Пробвай и с нета...ето виждам че пишеш тук...има различни сайтове, скайп, ISQ - апример с настоящия ми съпруг се запознахм ена Ай си Кю-то))преди 8 години))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Не може в този свят!нови [re: makeover]  
Автор popotaen (непознат )
Публикувано05.11.07 14:07



и в скайп и в Ай Си Кю, е може би още по-трудно и даже бих казал унизително. Нали виждаш мъжете се предлагаме като че нямаме достойнство.



Тема Re: Не може в този свят!нови [re: popotaen]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.11.07 14:28



Извинявай, ама никой няма да дойде да ти почука на вратата и да ти каже: "Извинете за безпокойството, но избрах Вас...!")))
А ти като почукаш на много врати, все някой ще ти отвори)) По приляг ана мъж да го прави...не на жена:) Е то си трябва и доза късмет...но не го ли предизвикваш, няма как да го разбереш)) Демек, никога не пропускай случай!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Не може в този свят!нови [re: makeover]  
Автор popotaen (непознат )
Публикувано05.11.07 14:31



да но нали вие(хората) ме отблъснахте и не ми дадохте възможност да се науча на всичко това, сега предполагам и другите ще питат как така не мога. Ами че нали не ме искахте?! Как да мога?



Тема Re: Много обобщаваш!нови [re: popotaen]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.11.07 14:39



Това ти е проблема!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде



Тема Re: Какнови [re: popotaen]  
Автор Xapизмa (Конфузия)
Публикувано05.11.07 14:46



пилееш/прекарваш времето си?



Тема Re: проблем - аутсайдер съмнови [re: popotaen]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано05.11.07 14:59



Спокойно, спокойно, повечето хора не си заслужават да бъдеш заедно с тях. "Full of shit", както има една дума. Особено жените, ако не изпитваш някакъв по-силен нагон, който да засенчи разума, няма никакъв смисъл да си губиш времето с тези същества. Те на всичкото отгоре ти размътват ума с баналните си светогледи. Сега, може да поискаш да си намериш жена за параван, но приеми, че е необходимо да играеш нечестно. Просто тази съвместимост, ако се опитваш да ги третираш като хора, няма да се получи. Ако ги третираш като параван и начин за подобряване на социалното ти положение, то тогава е ок. Но трябва да си готов на този компромис с вътрешните си принципи, знам, колко е трудно по принцип за някой като теб. Ала въпросният човек едва ли ще заслужава нещо повече, тоест ти ще му дадеш това, което иска. А пък ако не искаш да се занимаваш с подобни глупости - ей го Татарчев, бивш главен прокурор, мъж на място и си живее с котката човека, напълно доволен и с висок авторитет. В крайна сметка, също помисли за членство в мъжката партия и в бирената партия.



- escape velocity of growth -

Тема Re: проблем - аутсайдер съмнови [re: popotaen]  
Автор Trendi ()
Публикувано05.11.07 15:42



Докато си фиксиран в тоя проблем няма да има оправия. Остави нещата сами да се подредят. Разбира се, че ще трябва да направиш известни усилия, но те не са страшни.

Късмет и със здраве!





Тема Re: проблем - аутсайдер съмнови [re: Trendi]  
Автор popotaen (непознат )
Публикувано05.11.07 16:02



известни усилия е меко казано, ако относно йените ми бе6е достатъчно само един фризьор и една усмивка(както при жените) ето това наричам известни усилия.
Иначе в бирена партия не бих че не обичам бира, в мъжка по би.
Значи ми казвате без чувства а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.