Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема преди време Spiny  
Автор Ay,ти ()
Публикувано19.10.07 15:18



беше пуснал тук един тест по психиатрия - някой да има идея как да намеря този тест - чрез търсачката не става, но пък в клуба невинаги може да се търси.

Или пък не е било в този клуб, а в "Психология", някой сеща ли се?



Тема Re: преди време Spinyнови [re: Ay,ти]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано23.10.07 09:04



Аз не си спомням да е пускал тест. Какво значи "тест по психиатрия"?
Здрасти, значи.



Тема Re: преди време Spinyнови [re: Ay,ти]  
Автор lnsight (пареща)
Публикувано24.10.07 14:03



Хех, той по онова време Spiny го беше пуснал теста от името на "Silen", не, че не беше ясно, че го пуска той ;-)

И понеже се сетих, че някъде го видях теста, ти го предоставям, Ау-ти.



Солнце мое, взгляни на меня,
моя ладонь превратилась в кулак...


Тема Re: преди време Spinyнови [re: Marina]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано26.10.07 18:35



Здрасти, оказва се, че не бил Спини, а Силен.



Тема Re: преди време Spinyнови [re: lnsight]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано26.10.07 18:39



Благодаря, че ми припомни автора на темата, а аз бях останала с друго впечатление. Всъщност и аз открих теста в психология.нет, но там нямаше отговорите /или поне тези, които бяха предложени, са съмнителни :)/

Дали отговорите, дадени от Силен, са истинските???????



Тема Re:нови [re: lnsight]  
Автор Ariella ()
Публикувано04.11.07 10:03



много полезно се оказа това четиво..
благодаря..

Калин Янев в Езра, най-после да го видя, ама защо гледа толкова страшно??




извинявам се за несериозния си тон, и другата информация в сайта е интересна..

-------------------------

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано05.11.07 18:24



К.Я. е Езра, или неправилно съм разбрала???



Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.11.07 18:46



да, правилно :)
просто няма начин как да не е той..
виж му сайта- роден е на 23.02.80 г.- за Езра знаем, че е зодия риби, нали??
аз му знам и асцендента- значи е роден или в първия, или в последния час на деня..
завършил е няколко специалности в СУ, все психологически, както и математическа гимназия преди това, а ако си чела Езра, нееднократно споменава, че е учил в МГ..
бях сигурна, че е по- малък от мен, но Леос, който го познава наживо отказа да потвърди или откаже, само се подсмихна под мустак, което според мен е повече да, отколкото не ;)

но най-вече се убедих като видях на втора страница от темите където започва с "Да започна с нещо важно, искам: Само левски, оле!"
това е толкова характерно за Езра, че даже веднъж го обърках с тъпото копеле в чата, ако го знаеш..

не разбирам само защо толкова се криеше, не плаши с външен вид



п.с. а, и луната му е в близнаци, мисля че и това съм му измъквала като инфо, така че вероятността минава 100%..меркурий в риби, венера в овен, с всички характерни последствия от това, доколкото съм го опознала в нета...абе няма как, ТОЙ Е!!


-------------------------------------------------

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.11.07 19:05



и тъй като оня ден само така, бегло пробягах по сайта, сега се загледах и видях че и Леос е 'бил там' /като надписа на гредата в ''изкуплението шоушенк''/ :))
толкова е...несправедливо..
няколко години търсиш информация* за някого и когато вече почти не ти е важно, се изсипва с кофата..




*цялата информация, която написах тук се намира свободно в нета, освен ''луна в близнаци'', но се надявам за това да не ми се сърди Езра..
аз само я сглобих..откакто гледам Грисъм надобрях страшно!!



Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.11.07 19:27



НО!!..забележи в същия сайт статиите на твоя любимец петър василев, ох, НЕ!!
ще падна



и това наш'та Марина ли е, дето...??!

спирам да чета там, защото започва да ме хваща страх какво още може да изровя

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор lnsight (пареща)
Публикувано07.11.07 10:14



Потвърждавам и аз



Приликата между двете лица, по-скоро пълното им съвпадение ми е известно от няколко години, макар че все още ми е чудно как точно направих точното умозаключение тогава

А какво каза за асцендента, че ми стана интересно?
То и аз съм Риба, с асц. рак и луна в Стрелец, не искам никой да ме пита как успявам да живея


Солнце мое, взгляни на меня,
моя ладонь превратилась в кулак...


Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано07.11.07 18:07



ама ти наистина ме затрупа с информация :), страхувам се, че няма да мога да я смеля, поради това, че не съм толкова навътре, колкото тебе.
Сега онзи сайт не мога да го отворя, но имам спомени, че К.Я. е завършил руска гимназия? Езра не съм го чела много-много тук, останала съм с впечатлението, че е свежарче :), но не ми се връзва с К.Я., ама то човек има много страни :).
Къде видя Леос и Марина в онзи сайт????
И кой е петър василев?

Впрочем, аз изрових оттам /предполагам/ нашата позната Alegro /Бащата/, вече с ник Силвия Давидова и още няколко други - Цв. Герге, А. Шиляшки и т.н.



Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор lnsight (пареща)
Публикувано07.11.07 19:23



Ау,ти,

В грешка си. Познавам повечето от пишещите в онзи форум и всички изброени от теб са различни хора.

За Калин Янев и Езра Ингибритов няма обаче никакви съмнения, пък който иска да прави задълбочен анализ. Въпросният К. Янев е завършил МГ, за протокола.



Солнце мое, взгляни на меня,
моя ладонь превратилась в кулак...


Тема Re:нови [re: lnsight]  
Автор Ariella ()
Публикувано07.11.07 21:13



не разбирам много от зодии, само запомням определени факти, свързани с определени хора, и то без да си го поставям за цел..иначе имам неуслужлива памет..

но е добре, че потвърди, 10х



Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор Ariella ()
Публикувано07.11.07 21:33



кой е навътре??



другото е очевидно, а твоите хора не ги познавам /стана като в лош шпионски филм/

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано08.11.07 13:20



Зададох ти няколко въпроса, а като не искаш да споделяш инфо, въобще да не беше писала нищо, не е ли така? Тогава за какво го направи?



Тема Re:нови [re: lnsight]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано08.11.07 13:35



Все пак долните два линка ме наведоха на мисълта, че въпросните лица са стааааарата позната, вършееща в няколко дирски клуба!

Когато се зачетох в някои теми, ми направи впечатление, че е същият бълвоч и същите сюжети, каквито се разиграваха тук - само не знам дали и там не е инсценирала смъртта си, бляяяя


http://www.psihologia.net/forum/viewtopic.php?t=3448&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

http://www.psihologia.net/forum/viewtopic.php?t=3458



Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано08.11.07 21:08



Моля ви

, ако продължавате така, ще ви номерирам за най- информираните клюкарки на нета.
Може ли някой тук да ми каже какво е клюкарка...а аз се извинявам че ползвам думи на които значението ми е непонятно.... а иначе се кефя като ви чета...да не си помислите нещо....щото няма да е от мен...

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор Ariella ()
Публикувано08.11.07 21:50



погледни внимателно- обадих се, за да благодаря на Инсайт за линка..

какво толкова те разстрои сега, аз нямам никакво инфо за споделяне- всички имена са си написани там..не те разбирам..някаква много пресилена реакция вадиш..

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор lnsight (пареща)
Публикувано09.11.07 00:32



Възможно е да е същият човек - не знам. Човек може да пише от различни никове където си поиска, а и да не изключваме възможността някой, който добре познава стила му, да пише с неговия ник.

В случая, всички изброени от теб никове не са просто никове, а имена на хора, които познавам лично при това, а все още претендирам да поддържам добро психично здраве

. Доколкото следях параноидните изблици на админа на www.psihologia.net, той имаше твоите подозрения, подкрепени с твърде рехави "доказателства" от типа - ползване на едно IP. Безумни хипотези, просто защото най-малкото обрекоха доста хора на твърде трудно смилаемото приемане, че самите те явно са имали халюцинации, когато са виждали въпросните Цв. Г., С. Д., А.Ш., като подчертавам, съвсем различни хора. И не само са виждали, но са и общували с тях, обменяли са кореспонденция и т.н...При това говорим за хора извън изброените имена. Явно една доста голяма група хора са били обхванати от масова психоза...
Но нали знаеш, че параноята не се бори, тя се приема и отминава.

Аз лично винаги съм била и все още подкрепям идеята на този форум - като инициатива и реализация, не отричам и това, че там има шепа много интересни хора, включая админа. Но и не мисля, че реакцията му в онази ситуация и спрямо конкретния човек, когото обсъждаме, беше адекватна и обоснована. Беше емоционална, груба, обезценяваща и злокачествена спрямо репутацията на сайта изобщо.

Солнце мое, взгляни на меня,
моя ладонь превратилась в кулак...


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано09.11.07 10:23



ти ползваш още много думи, чието значение ти е непонятно, ама нищо ново.
Променил се Илия, погледнал се - пак на всяка манджа мерудия.



Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано09.11.07 10:24



Поглеждайки внимателно, установих за пореден път, че в 3 постинга си отговаряла на мене - точно постингите с инфото.



Тема Re:нови [re: lnsight]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано09.11.07 10:26



ти си знаеш

Да допълня, че Езра ми се вижда доста здравомислещ и не тесногръд, за да бъде определян като параноик, а за да е реагирал така, трябва да му е писнало

Редактирано от Ay,ти на 09.11.07 10:37.



Тема Re: Може би го е направила,нови [re: Ay,ти]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано11.11.07 02:45



защото писах в анонимната кухненска тема,
не успях дори да се зачета, за да благодаря евентуално или не,
на анонимия тогава автор или авторка,
или да разбера кой е никът му сега.

Може би, защото не познава този ми ник(Ариела това).

Но
така:

анонимения ник "Максим"
посочва не неточни, не фалшиви ... де да знам,
хайде фалшиви да са данни на раждане
измислени може би

Надали има реален човек с такива данни, или?
Има или няма?
Има ли отражение върху живота му, появата на данните му тук във виртуала?

Ей от такива неща Ариела надали,
но някой друг тук може би се възмущава,
не знам - да се повъзмущаваме, за Бога





Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор lnsight (пареща)
Публикувано11.11.07 13:15



Човешко е да ти писне, съгласна. Но умният и зрял психично човек знае, че не може да обвинява и да опетнява името на някого (а в случая става дума за много повече от един човек), без да има реален контакт с тези хора и като се опира примерно на едно айпи. Реакцията беше инфантилна, прибързана и пресилена, което подчертавам, отново се отнася до реакцията, а не до човека изобщо.

Солнце мое, взгляни на меня,
моя ладонь превратилась в кулак...


Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.11.07 14:28



Може и да не ми е понятно но не съм клюкарка като теб



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Може би го е направила,нови [re: Koнфyзия]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано11.11.07 18:52



Моляяяя???

Какво пък беше това? Към мен ли беше постингът?
Нищо не разбрах.
Може би многозначителността на думите крие просто липса на съдържание?



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано11.11.07 19:04



нещо по-лошо си - путьо

Редактирано от Ay,ти на 11.11.07 19:05.



Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.11.07 20:38



Трябва ди си голям боклук за да изпитваш такива чувства които изразяваш с думите си.
Мога да продължа в същия стил като теб, разликата е че на теб ти харесва...това не се лекува...

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Ay,ти ()
Публикувано12.11.07 20:12



Съжалявам.

Моля за извинение.


Макар че ти не се извиняваш, защото дори и не ти минава мисълта, че може и да си бил груб, след като на теб ти харесва.

Редактирано от Ay,ти на 12.11.07 20:15.



Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано13.11.07 11:25



Моля, не се е случило кой знае какво нещо, всъщност слаби сме хората за да можем винаги да се контролираме и често ни се случват такива неща.
Предлагам, да се опитаме и двамата да забравим тежките думи и да те помоля също за извинение. Харесвам много неща у теб, за да те отхвърля с лека ръка...
Моля, да бъда извинен?

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано14.11.07 14:32



аз пък не харесвам нищо у теб, не си го забравил, нали





Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.11.07 16:11



Здрасти...ти жив ли си още ве...
баси докога ще ме ядостваш ... като те видях и вдигнах кръвното...
Продавам две жени ако си я закъсал....и двете са принцеси...


Миналия месец минах край Варна, но бяхте затворили пристанището и пак не можах се отбия при теб...

Че кой друг, ако не ние!

Редактирано от ПЪTниk на 14.11.07 16:12.



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано14.11.07 19:16



не съм жив ве, красиф съм
тия двете принцеси какво са ти скъсали, кръвното ли


миналия месец корабите спираха на летището, но сигурно не са ти казали, щото приличаш на фадрома

че кой друг, ако не ти



Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.11.07 21:06



Зная че си красиф ве, пази се от падащи предмети...а аз ставам все по мъдър и целомъдрест

и ако ме удари камък не може ми повреди мъдростта а още по -ще я такова...и най- важното е ча аз колкото по- така и тя по- така...мъдростта де...
Че Варна имате ли литище, кого смотваш ти?

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано15.11.07 09:37



естествено, че няма летище
какво по дяволите ще стане с красотата ми, ако издам къде е то ?
не се опитвай да ме прецакаш, да не ти цапна един зад мъдростта





Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.11.07 10:25



Дубрутру, този път вече много ме ядоса с твоята красота.
Ти постоянно ме преследваш с нея и е крайно време модератора на клуба да си влезе в задълженията...



Така или иначе, модераторската институция, следва да се зачита. Правилата и прилагането за всеки човек дори на нас грозните

Всяка институция - т.е. служба за хората си спечелва или пълна липса на доверие или доверие и подкрепа от страна на хората, независимо от това че сме грозни ...
Всичко зависи от поведението на служителите в тази институция, знаеш кого имам предвид, защото аз не зная!


Тук в този клуб ти СЕ КОМПРОМЕНТИРА ГРЪМОГЛАСНО с грубото неспазване на Правилника в клуба и със своеволията си и даването на привилегии за незачитане на Правилника и безнаказаност с нанасяне на болезнени лични обиди водещи до голям яд и оттам вдигане на кровното налягане на мъдрите юзери, които се чудим как да изкажем мъдростите които ни избиват от всякъде, докато ти и другите красиви се бъзикате с нас грозните.

Красавецо новаков - Ти си като оса дебнеща нащрек денонощно ПЪТника да пусне тема или изкаже мнение ДИРЕКТНО ПО ТЕМАТИКАТА НА пихо за да се нахвърлиш, оплюеш, подиграеш и отречеш казаното с всевъзможни епитети и обиди и дори ПРЕДСАТВИ СИ КАКВА НАГЛАСТ- да излъжешщ тук пред всички, че нямате във Варна летище а имате пристанище...... защото ПЪТника говореше за неща, за които тук някои навлеци-спамаджии, които още не са нито дорасли, нито готови да осъзнаят че аз говоря само мъдрости свързани с тематиката на клуба.....
Достатъчно е да се погледнат темите на ПЪТник и да се установи, че това което казвам е ГОЛИ ФАКТИ.
Ти новаков си враг номер едно на психото, но си привилегирован, приятел си на модераторката на клуба и с Г-н Григоров от стая №16 на дира, подаваш им каквот им подвааш и хиляди евро за подкуп за красивите си действия за това и не получаваш и сега санкции.....


Правилата и прилагането за всеки човек НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ РАЗЛИЧНИ - ако "институцията - мод" и Г-н Григоров от стая №16 бяха наясно с тематиката на клуба и с Правилника

Много съм ядосан и все някога ще ви изпия ракията

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано15.11.07 14:07



Къде бе да е нашта Марина?
Аз не съм влизала скоро тука, а вие кви сте ги заформили.
Здрасти значи.





Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано15.11.07 14:11



Този на снимката, ако е Езра... ми той ногу готин бре.





Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано15.11.07 14:19



пикаенето по задните гуми може да е мъдро, но е грозно
това е мнението ми относно финанцовата стабилност и ще съм безкромпромисен в изневерите



прибери си голите охлюви, голите факти и голите обещания, защото изборите минаха... а вие пак не спечелихте, както и ние



Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.11.07 16:20



Ти гледайй само, гледай ..какви ги говориш...исках да кажа да видиш кака ни Марина как влезе между двама ни за да пусне на Ариела

две мнения...
Този клуб съвсем обърна рязбата
Пикаенето по гумите е по добро отколкото да белиш картофи докато партизан за бой се стяга....

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано15.11.07 16:39



ПЪТник, между които и хора да влизам тебе не те пропускам.


Цуууууунк.



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано15.11.07 16:46



ма каааак само ме караш да ти напомням чии са най-хубавите сигнатури ве, мазохист такъв



бенгалските тигри в бискайския залив бегло приличат на мен, браво !

Тема Re:нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.11.07 21:40



Цууунккк....липсваш ми...



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.11.07 21:46



Аз ти предлагам следната сигнатура...много ще ти ходи на красотата

"Мислещият красавец външно не се отличава по нищо от немислещия красавец."
И забележи Марина мен целуна, мъдрия, а не теб красивия , защото женската и интуиция и подсказва, че мъдростта знае как и когато не може, за разлика от красотата

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано16.11.07 09:44



мойте сигнатури са пирфектни и без да ги мисля много, ама на твойте мъдростта май им играе лоша шега, щото за нищо не стават


Марина тая седмица е дежурна по целуване, така че не се ласкай много, ако зависеше от нея и с прът за овчарски скок не би те докоснала

бенгалските тигри в бискайския залив бегло приличат на мен, браво !

Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано16.11.07 14:53



Добре ви, стига си ме ядосвал, пращай ракията



Че кой друг, ако не ние!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.