Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Ay,ти]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано13.11.07 11:25



Моля, не се е случило кой знае какво нещо, всъщност слаби сме хората за да можем винаги да се контролираме и често ни се случват такива неща.
Предлагам, да се опитаме и двамата да забравим тежките думи и да те помоля също за извинение. Харесвам много неща у теб, за да те отхвърля с лека ръка...
Моля, да бъда извинен?

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано14.11.07 14:32



аз пък не харесвам нищо у теб, не си го забравил, нали





Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.11.07 16:11



Здрасти...ти жив ли си още ве...
баси докога ще ме ядостваш ... като те видях и вдигнах кръвното...
Продавам две жени ако си я закъсал....и двете са принцеси...


Миналия месец минах край Варна, но бяхте затворили пристанището и пак не можах се отбия при теб...

Че кой друг, ако не ние!

Редактирано от ПЪTниk на 14.11.07 16:12.



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано14.11.07 19:16



не съм жив ве, красиф съм
тия двете принцеси какво са ти скъсали, кръвното ли


миналия месец корабите спираха на летището, но сигурно не са ти казали, щото приличаш на фадрома

че кой друг, ако не ти



Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.11.07 21:06



Зная че си красиф ве, пази се от падащи предмети...а аз ставам все по мъдър и целомъдрест

и ако ме удари камък не може ми повреди мъдростта а още по -ще я такова...и най- важното е ча аз колкото по- така и тя по- така...мъдростта де...
Че Варна имате ли литище, кого смотваш ти?

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано15.11.07 09:37



естествено, че няма летище
какво по дяволите ще стане с красотата ми, ако издам къде е то ?
не се опитвай да ме прецакаш, да не ти цапна един зад мъдростта





Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.11.07 10:25



Дубрутру, този път вече много ме ядоса с твоята красота.
Ти постоянно ме преследваш с нея и е крайно време модератора на клуба да си влезе в задълженията...



Така или иначе, модераторската институция, следва да се зачита. Правилата и прилагането за всеки човек дори на нас грозните

Всяка институция - т.е. служба за хората си спечелва или пълна липса на доверие или доверие и подкрепа от страна на хората, независимо от това че сме грозни ...
Всичко зависи от поведението на служителите в тази институция, знаеш кого имам предвид, защото аз не зная!


Тук в този клуб ти СЕ КОМПРОМЕНТИРА ГРЪМОГЛАСНО с грубото неспазване на Правилника в клуба и със своеволията си и даването на привилегии за незачитане на Правилника и безнаказаност с нанасяне на болезнени лични обиди водещи до голям яд и оттам вдигане на кровното налягане на мъдрите юзери, които се чудим как да изкажем мъдростите които ни избиват от всякъде, докато ти и другите красиви се бъзикате с нас грозните.

Красавецо новаков - Ти си като оса дебнеща нащрек денонощно ПЪТника да пусне тема или изкаже мнение ДИРЕКТНО ПО ТЕМАТИКАТА НА пихо за да се нахвърлиш, оплюеш, подиграеш и отречеш казаното с всевъзможни епитети и обиди и дори ПРЕДСАТВИ СИ КАКВА НАГЛАСТ- да излъжешщ тук пред всички, че нямате във Варна летище а имате пристанище...... защото ПЪТника говореше за неща, за които тук някои навлеци-спамаджии, които още не са нито дорасли, нито готови да осъзнаят че аз говоря само мъдрости свързани с тематиката на клуба.....
Достатъчно е да се погледнат темите на ПЪТник и да се установи, че това което казвам е ГОЛИ ФАКТИ.
Ти новаков си враг номер едно на психото, но си привилегирован, приятел си на модераторката на клуба и с Г-н Григоров от стая №16 на дира, подаваш им каквот им подвааш и хиляди евро за подкуп за красивите си действия за това и не получаваш и сега санкции.....


Правилата и прилагането за всеки човек НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ РАЗЛИЧНИ - ако "институцията - мод" и Г-н Григоров от стая №16 бяха наясно с тематиката на клуба и с Правилника

Много съм ядосан и все някога ще ви изпия ракията

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано15.11.07 14:07



Къде бе да е нашта Марина?
Аз не съм влизала скоро тука, а вие кви сте ги заформили.
Здрасти значи.





Тема Re:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано15.11.07 14:11



Този на снимката, ако е Езра... ми той ногу готин бре.





Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано15.11.07 14:19



пикаенето по задните гуми може да е мъдро, но е грозно
това е мнението ми относно финанцовата стабилност и ще съм безкромпромисен в изневерите



прибери си голите охлюви, голите факти и голите обещания, защото изборите минаха... а вие пак не спечелихте, както и ние




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.