Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да анализираме следната изповеднови  
Автор SiainoNebe ()
Публикувано11.06.07 20:52



По-долното е взето от сайта izpoved.com и става въпрос за тази изповед


Бих искал всеки да направи една кратка характеристика на въпросната жена. Може и с морални оценки.

"ЕТО МЕ И МЕН. Жена на 23 години съм. Реших да споделя с вас. Та проблема ми е следния- имам гадже, с което живеем заедно от една година. Разбирахме се се много добре, секса беше на ниво, бяхме щастливи....Всичко това до сега.Всичко започна с това че той си продаде жилището в което живеехме двамата. Нещата се развиха така, че загуби парите и сега не може да си позволи ново жилище. Аз имам апартамент в който живеех с мойте родители преди да се запозная с него...но те (родителите ми) не са съгласни да живеем заедно у нас. А честно казано и аз не съм.Лошото е че почвам да губя интерес към него откакто не живеем заедно. Той сега е на квартира аз си живея у нас. Появи се нов мъж който ме ухажва и когото харесвам доста. За сега не му давам надежди но не гарантирам нищо...Приятелят ми очаква че след като сме живяли в тях сега и аз ще го поканя у нас. Да но не ми се иска. Какво бъдеще имам с него? От както остана без жилище западна доста, не се подържа както преди...Новият мъж има всички предимства пред него. Собствен апартамент, кола...Казано направо ме привлича сексуално. Имам угризения да зарежа гаджето си сега както е без пари и дом, но ако продължавам да съм с него, ще изпусна много добра партия. Май няма да се колебая дълго....още повече че гаджето ми почна да си прави устата за брак, явно смята че така ще може да се намърда у нас...ама няма да го бъде.."

Редактирано от SiainoNebe на 11.06.07 21:02.



Тема Защо "да я анализираме"?нови [re: SiainoNebe]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано11.06.07 23:15



?



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: SiainoNebe]  
Автор RBS (непознат)
Публикувано12.06.07 08:22



на мене ми се струва малко гадничко да го зареже в този момент.Но нали ние хората сме си такива понякога -подлички



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: RBS]  
Автор SiainoNebe ()
Публикувано12.06.07 23:02



а какво ще кажеш за това култово изречение:
"Новият мъж има всички предимства пред него. Собствен апартамент, кола...Казано направо ме привлича сексуално."



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: SiainoNebe]  
Автор daliqqq (uporita)
Публикувано13.06.07 00:48



tva istina li e, be, hora? naistina li ima takiva jeni? i e samo na 23?!? interesni tzennosti si ima momi4eto...



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: SiainoNebe]  
Автор keva (непознат )
Публикувано13.06.07 13:12



Аз се чудя,какво иска тази млада госпожица от нас? На нея не бих дала съвет, но на приятелят и /този който си е продал жилището/ - Бягай момче, много добре стана, че рано ти е възникнал проблем, защото това е част от живота, та да разбереш с кого живееш ! Пази боже ако си болен и тя трябва да се грижи цял живот за теб! Или нещо друго.... Приятелите се разбират, че са истински в критични моменти, то иначе и аз живявам така......



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: SiainoNebe]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано13.06.07 15:26



Що ли навремето имаше една златна поговорка- приятел в нужда се познава. Та и твоята работа същата.Ти до сега зааради парите ли живееше с него или само заради самия него. Баба ми / лека и пръст /на времето ми казваше пари щастие не правят и красота дом не върти. Нямам нищо лично против тебе , но що не се замислиш , дали изобщо трябваше да пускаш такава глупава тема тук.



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: 3aeka]  
Автор reici (непознат)
Публикувано13.06.07 15:32



tuk za shastieto i krasotata ste mnogo pravi



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: SiainoNebe]  
Автор Bидa ()
Публикувано14.06.07 08:03



Сияйно небе, мога да анализирам теб.
Ти много мразиш жени като тази. Питам те,защо?Може би прилича по нещо на теб, без да го съзнаваш? ТИ искаш тук да я плюем и да се възмущаваме от нея,за да задоволиш някаква своя вътрешна потребност.
Без да те познавам, мога да предположа, че си много критична към другите.Защо не пусна тази изповед в първо лице ,от твое име? За теб щеше да е полезно.



Тема Re: Да анализираме следната изповеднови [re: SiainoNebe]  
Автор Bидa ()
Публикувано14.06.07 08:13



Сега забелязах, че си мъж.Дали не си женомразец?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.