Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ЗАщо ставаме все по-самотнинови  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано16.04.07 20:04



Прочетох в един от постингите как млади , красиви , амбициозни момичета и момчета не могат да намерят своята половинка .Имам братовчедка , страшна мадама отвсякъде , но вече е изпаднала в депресия, защото е на 29 години , а не може дори приятел да си намери .Това ме накара да поставя темата и да поискам вашето мнение .
Каква е причината според вас ?
Прекалено взискателни ли стават хората с напредването на годините ?
Или животът ,който водим предразполага към самота ?
Очаквам с интерес вашите мнения .



Тема Много е просто:нови [re: elenaelena]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано16.04.07 21:48



Жените са курви, мъжете - педераси.





Тема Re: Много е просто:нови [re: тъпoтo]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано16.04.07 22:03



много умно изказване !браво :)





Тема Re: ЗАщо ставаме все по-самотнинови [re: elenaelena]  
Автор vret7 (walker)
Публикувано17.04.07 14:13



Ставаме все по самотни,за да се оттървем от закостенялото си съществуване,от обществените норми и закони,и да потърсим себе си,да разберем кои сме наистина и защо Тук и Сега





Тема Re: ЗАщо ставаме все по-самотнинови [re: elenaelena]  
Автор lifejuice (новак)
Публикувано17.04.07 16:33



Може би просто заради перфектната работа на Сидрома на Емоционалния Срив (СЕС).Какво е това:
телевизия М-САТ, петък 21.00-22.00, сряда 13.30-14.30.
http://esotherica.freecom-int.com







Тема Re: ЗАщо ставаме все по-самотнинови [re: elenaelena]  
Автор jane_to (новак)
Публикувано18.04.07 00:24



Живота, който водим не предразполага, а принуждава да изберем понякога самотата.
Страхът да не сбъркаме, да не бъдем отново и отново наранявани, невъзможността ни да се доверим, да повярваме на хората, ни изолира и ни обрича на самота.
Какъв съвет да дам в такъв случай - никакъв. Всеки сам трябва да се пребори с комплексите и страховете си и да си отговори на въпроса - така ли ще е по-удобно, по- полезно за него самия и какво ще му донесе такъв един живот, изолиращ го от всичко, което се случва около него и дали си струва да го живее, ако не може да изпитва любов, ако не е в състояние да пожертва нещо от себе си за друго човешко същество...
Май прекалих, но така го мисля и чуствам и така го казвам




Teach me laughter, save my soul ........

Тема А, братчедка ти, пада ли си по космати и ...нови [re: elenaelena]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано20.04.07 21:55



... мускулести, безработни чичковци?





Тема правилният отговорнови [re: elenaelena]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.04.07 22:38



Защото жените направихте нещата много много сложни с огромните си претенции и неадекватното си поведение затова. Понякога сте враждебни, реагирате негативно на свалки и имате объркан начин на мислене и порочни ценности. Човек не ви заслужава според вас независимо колко е красив, умен и най-вече добър. И не на последно място, защото предпочитате вместо готини свежи млади мъже дъртаци и вие самата застанахте в защита на такива връзки и не може да го отречете.



CC CATCH Germany



Тема Re: ЗАщо ставаме все по-самотнинови [re: elenaelena]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано20.04.07 22:45



Консигвентната такса "самостоятелност" е това.

Сещам се темата на госпожица от тая възраст тук в клуба,
косата ми щръкна тогава от изречението: "Имам всичко за което съм мечтала."
Цената на тоя род мечти дано е поне някому за поука.



Тема Реалностнови [re: Moйapeйн]  
Автор xist (непознат )
Публикувано21.04.07 19:53



Това е много хубава тема. Много ми харесва.
Не съм съгласен с Moйapeйн че това е консигвентната такса "самостоятелност", според мен няма нищо общо.
Не става дума за никаква самостоятелност, просто за да имаш момиче сега до себе си, трябва да плащаш. Много рядко в някоя дискотека или където и да е можеш да се запознаеш просто ей така, за да общувате, да се запознаете и евентуално ако се харесате да се вземете. Ако тръгнеш да заговаряш което и да е момиче с такава нагласа, стандартния отговор който получаваш е "еби си майката" или "забавен си, ама не достатъчно". Тогава минаваш на другата стратегия - да й купуваш питиета и да купуваш нейното внимание. Получава се така, че ти като човек изобщо не я интересуваш и трябва да я купиш, да й платиш за да получиш нейното внимание. На мен тази стратегия не ми харесва и не я прилагам. Аз съм хубаво момче, с силен характер, имам живот, самостоятелен съм, тренирам бойни изкуства, ходя на бънджи скокове... Животът ми е пълен и без тях, наслаждавам му се, нямам намерение да си купувам гаджета. Когато ми се прави секс, просто вдигам телефона и звъня в някой клуб за компаньонки. Това е.
Аз съм говорил с 5-6 момичета (много красиви) - те самите казват че изобщо не отиват на дискотеки, барове или купони за да се запознаят с някой. Те се нагласят, подкарват се и отиват там за да отебават тези които ще ги подхождат. Това е напълно нормално и си е нормален инстинкт. Всяка жена се чувства по-велика и по-значима с всеки отебан.
Веднъж ходих с компания от три супер красиви момичета в Бар на Края на Вселената, беше делничен ден и нямаше много хора. Те ми викат "Дееба, много малко балъци има тази вечер, няма кой да отебаваме".
Аз само се усмихнах и ги оставих. Не ми се занимава с глупости. Когато искам секс си го взимам чрез пари, иначе да се занимаваш с всякакви глупости... няма смисъл.
Съшото е и с гаджетата. Примерно моята ми изневери с някакъв друсан дългокос боклук ей така, от нищо.
Разбирам да съм се държал отвратително с нея или нещо такова. Връзката ни беше супер разнообразна и интересна. Правих много неща за да не си омръзнем и да ни е хубаво заедно, но тя се изчука на един купон с някакъв дългокос наркоман, дилър, който няма нито живот, нито представлява нещо като човек.
Така че всичките за любовта, връзки и т.н. са просто безмислени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.