Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Тема Този клуб май западна!?нови  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано18.03.07 11:05



Нещо наполедък в този клуб няма почти нищо и никой, гледам само глупостите на файла се обсъждат, аз не ги чета, защото изглежда той си пее някаква песен -една и съща в различни клубове, провокира , и разни хора се впрягат да "полемизират"...



Тема Re: Този клуб май западна!? [re: maycal]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано18.03.07 15:01



Ми направи нещо



О, къде си ПЪТнико, къде си?



Тема Re: Този клуб май западна!?нови [re: maycal]  
Автор vret7 (walker)
Публикувано18.03.07 19:18



Всеки един клуб го правят пишещите в него,така че ти си си лепнал 'оценката' сам

.Като всяко нещо ,клубовете имат приливи и отливи,а това че мислиш че е 'западнал',според мен се дължи на пролетта.Хубаво е хората да търсят отговори и поводи за размисъл в клубовете,но истинските отговори са навън,в реалния живот,там е истинската сцена която показва научили ли сме нещо,или само сме натрупали безполезни знания.Ако западнат клубовете бих се радвал,това ще значи че хората са получили своите отговори....а дали е възможно?,нека Времето покаже



Тема Re: Този клуб май западна!?нови [re: Sahib]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано18.03.07 20:11



Привет Сахиб, случайно минавам от тук...
Радвам се, че си добре.

Пътищата са проходими!

Тема Re: Този клуб май западна!?нови [re: maycal]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано19.03.07 08:15



...я да се включа и аз


...и аз влизам да попрочета нещо, но...ако искам да кажа нещо, то е доста различно от това, за което се говори в този клуб..., на мен ми се говори за липсата на страх и омраза, за всяко добро чувство, което се ражда в нас..., за това кой как го търси и къде го намира...
знаеш ли какво слушах вчера...един приятел ме помоли да му запиша Buena Vista Social Klub/чувал ли си ги?...аз не ги бях слушала поне 2 г./
...това са едни древни старци-кубинци, най големия е на 95г/вече е в Царството небесно/, които обаче така свирят и пеят/доста несъвършено м/у другото, но с толкова чувство/, че няма начин да не се влюби човек в тях..., или поне да си мисли само за любов...
ей сега като си ги слушам рано-рано...и седмицата ще ми тръгне прекрасно...с любов
и пожелавам прекрасна седмица на всички в този клуб


с това ---->

и това ---->

...по избор..., а може и с двете




Тема Re: Този клуб май западна!?нови [re: CъH]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано19.03.07 09:25



знам за тях, много са добри...Благодаря!Виж аз пък към какъв коментар-контрапункт(защо го правя!?) се насочих рано-рано, в началото на седмицата:

Ти , СъН, си позитивистка, стремиш се вътре в себе си да преобразуваш негативното в положително , и след това навън демонстрираш резултата.Това е похвално!Има го , обаче според мен и този момент, че правиш това по малко мечтателен начин, малко си захласната в това нещо, не си достатъчно реалистка(омръзнало ти е да бъдеш такава!), недостатъчен е момента на признаването на отрицателното, на борбата с обективния му измерения.Оставаш почти само в сферите на душевността обаче, слабо е навлизането ти в духовността!?? и може би не си даваш достатъчно сметка за това, удобно ти е така.Това също не е толкова осъдително ,доколкото не става дума за нещо като бягство ,дори известно загърбване на стремежа към истината, която "ще ни направи свободни"(какви големи приказки от моя страна!!?)...
С това си изказване показвам как може да се подходи малко деструктивно към един твърде положителен порив(твоя в случая).Това е и символично, един контрапункт на твоя душевен позитивизъм, за баланс. Израз е вероятно и на тезата на Христос:"...който иска да спаси душата си, ще я погуби;а който изгуби душата си заради Мене, ще я намери;"(Мат.16:25)

Сега по десетобалната система може да дадеш оценки доколко този ми коментар е:1. несъответен; 2. негативистичен и деструктивен;3.непоносим(признавам си ,че съзнателно те провокирам малко


);

Снощи гледа ли концерта "Дверите" в Европа?



Тема Re: Този клуб май западна!?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано19.03.07 17:39



E добра среща, ПЪТник!

Как я караш?
Поздрави






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.