Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Извращението 25 годишна с 45 годишеннови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.02.07 15:54



Какъв изрод на човешкият род трябва да бъдеш ако си жена на 25 години и правиш секс с 45 годишен дъртак? Като психоаналитици ми е много интересно какво е вашето мнение по този въпрос, в каква драстична степен трябва да си пропаднала и извратена изродка, за да имаш каквато и да връзка с мъж 20 години по-възрастен от теб? Според вас обществото доколкото изобщо има такова в България по какъв ефективен начин трябва да се противопостави на такава перверзна аномалия? Какво трябва да правим ние - да ги гоним от заведения, да ги бием, да им налагаме глоби и да си създаваме проблеми с полицията и просто да продължаваме да трупаме финансово благосъстояние за сметка на такива боклуци. Личното ми мнение е, че трябва да си много комплексирана, за да имаш връзка при такава драстична разлика във възрастта. Прави впечатление, че жените набори 1979, 1980 и 1981ва като най-морално пропадналите хора в България имат точно връзки с разни дъртаци обикновени техни шефове, за да се издигат в служебната йерархия. Оставете това настрана ами и искат едновременно с това да имат връзка с нормален млад и красив мъж като в същото време продължават да преспиват с шефовете си. На какво прилича това нещо?





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано03.02.07 18:35



Крайно време е да съберем пред НДК "жените набори 1979, 1980 и 1981ва като най-морално пропадналите" и да им теглим по едно здраво е..не за наказание.

Аз като 50-годишен твърдо заставам зад теб. Ама ха, ще спят с 45-годишни, а за нас 50 годишните какво остава - "късните новини"?

Дерзай! Аз съм с теб. Ще намерим и съмишленици.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Trendi ()
Публикувано03.02.07 18:47



Бой по дупето с пръчка!





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: Trendi]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано03.02.07 19:04



Па като хвърлиш пръчката ....





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Aredhel (звездичка)
Публикувано04.02.07 12:15



Доколкото знам жените, които търсят по-възрастни мъже са жени, които са израстнали със слабо бащино присъствие в живота си - например ако баща им е отсъствал често или въобще го е нямало или просто майките им са били много властни. Поне аз имам такива наблюдения над няколко мои съученички и близки - на едната баща й беше починал, на другата родителите бяха разведени и така...

Не виждам какъв е проблема, след като получават това, от което имат нужда. Не е като 13 годишна с 30 годишен да кажем...

П.С. "Изроди"?!?!?

И аз чакам ангелите

Редактирано от Aredhel на 04.02.07 12:16.



Тема Re:вие се ебавате, но...нови [re: kapincho]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.02.07 19:12



...представа си нямате какво мога да направя когато съм афектиран от даден проблем. Ама наистина най-малка представа си нямате.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано05.02.07 10:07



уф, че си досадееен


пич, има доста 40-годишни дейни, спортуващи мъже, на чиито малък пръст не могат да стъпят доста 26-7-8-годишни, спортуващи предимно на маса и в чалготеките
остави всеки да спи, с когото си ще, теб кво те бърка! ако ти си свестен, ще привличаш свестни жени - всеки получава това, което дава/заслужава

Things can only get better

Тема Re:нищо подобнонови [re: kokep]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.02.07 20:43



Свестните мъже привличат само боклуци. Обратното също е вярно.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор miusli (непознат )
Публикувано06.02.07 13:08



Като бях по-млада опреквах извънбрачните връзки, връзки с голяма разлика в годините. Днес мога да коментирам така - да оставим всеки да се развива както намери за добре. Освен черно и бяло има и други цветове в живота.



Тема haнови [re: FileO99]  
Автор QTEK™ (ЗАЛИЧИТЕЛ)
Публикувано11.02.07 21:31



shto propusnahalite?



a ne se qdosvai az i z a napred shte se raznoobrazqwam s 20 godishni:)kvo kato nie razlikata nad 20 g?!

М
и
н
а
в
а
щ


••

watch if you're smart!•••




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.