Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нямам желание да се къпя...  
Автор Fit (минаващ)
Публикувано05.02.07 19:55



Здравейте ,
Аз съм на 32.г майка на две малки деца .
От известно време нямам желание да се къпя -имате ли идея на какво може да се дължи?
Случвало му се на някой ,симптоми на депресия ли е това?



Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: Fit]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано06.02.07 09:02



Как така

, за първи път чувам за подобен проблем...

Things can only get better

Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: Fit]  
Автор Aredhel (звездичка)
Публикувано06.02.07 09:34



Само да се къпеш ли нямаш желание? Аз също съм така - преди много обичах да се къпя, а сега го правя насила едва ли не... Но пък аз съм така с почти всичко вече, не само с къпането.

И аз чакам ангелите


Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: Fit]  
Автор maycal (пристрастен)
Публикувано06.02.07 10:16



"симптоми на депресия ли е това?"

В някаква степен или изцяло, повече или по-малко-да, според мен, с уговорката, че човек не трябва и да е вманиачен относно къпането(да се къпе непрекъснато!)



Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: Fit]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано06.02.07 14:33



Най-вероятно нямаш къде да излизаш или имаш да отслабваш след ражданията и това те депресира в някаква степен. Като влезеш в банята ще видиш, че няма да искаш да излезеш така че нямаш проблем, все пак хубаво е да има за кого да го правиш освен за себе си след като казваш, че нямаш желание, излизай повече навън, срещай се с приятелки въобще - живей не само за и около децата.





Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: kokep]  
Автор Fit (минаващ)
Публикувано06.02.07 15:38



ей така се получи изведнъж,май сега като се замисля се почна отще след първото раждане..аз по пренцип съм подържана жена ,не съм безумно надебеляла след като род. не е проблема в килограмите ,аз ги свалих моного бързо защото си гледам сама децата.



Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: Aredhel]  
Автор Fit (минаващ)
Публикувано06.02.07 15:44



не забелязвам ,че не е сомо с къпането и аз го правя на сила или по точно по зъдължение.Аз много обичах да се къпя ,обаче нещо ми стана и не ми се прави секс,не ми се чисти в къщи ,не ми се сортират дрехите след като са изсъхнали имам вече една планина от прани ,но не подредени дрехи........по едно време преди мес.като че ли се бях оправила и сега отново в,, дупката,,
казвам си фразата -АЗ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАМ-само тя ми дава още някъв сила ....при теб от кога е така,на колко години си ..........аз си мислех ,че има някъкв отг.



Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: maycal]  
Автор Fit (минаващ)
Публикувано06.02.07 15:46



аз не съм вманиачена ,просто като си помисля че отново трябва да се къпа и ми става гадно



Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: lullaby]  
Автор Fit (минаващ)
Публикувано06.02.07 15:56



то е точно така ,като влеза си се къпя с най голямо удоволствие,проблеме е пред да стигна до душа


Аз настина нямам кой знае какви особени излизания,и настина съм затворила само в къщи с децата,но това не битрябвало да е причината да се гнуса от къпане
дали да отида на психолог,дали съм за медикаментозно лечение Вие как мислите?
п.п може би всичките тези хора който пътуват в градския транспорт ,не къпани,не бръснати и с мръсни дрехи страдат от моя проблем,обаче вобще не го забелязват чак до там са се зомбирали.
Интересното е че примерно в Германия,Швейцария мн.рядко може да се забележат не къпани хора в гр.тр.дали не е в разултат на социалното ни положение или ?



Тема Re: Нямам желание да се къпя...нови [re: Fit]  
Автор maycal (пристрастен)
Публикувано06.02.07 15:56



Тогава спазвай хигиена в минимална степен в този период, а може и занапред...(Хигиената има някакви степени, илюзия е че може да се поддържа максимална хигиена във всеки момент;съществува условно нещо като минимална и максимална хигиена и степени между тях.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.