Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Извращението 25 годишна с 45 годишен  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.02.07 15:54



Какъв изрод на човешкият род трябва да бъдеш ако си жена на 25 години и правиш секс с 45 годишен дъртак? Като психоаналитици ми е много интересно какво е вашето мнение по този въпрос, в каква драстична степен трябва да си пропаднала и извратена изродка, за да имаш каквато и да връзка с мъж 20 години по-възрастен от теб? Според вас обществото доколкото изобщо има такова в България по какъв ефективен начин трябва да се противопостави на такава перверзна аномалия? Какво трябва да правим ние - да ги гоним от заведения, да ги бием, да им налагаме глоби и да си създаваме проблеми с полицията и просто да продължаваме да трупаме финансово благосъстояние за сметка на такива боклуци. Личното ми мнение е, че трябва да си много комплексирана, за да имаш връзка при такава драстична разлика във възрастта. Прави впечатление, че жените набори 1979, 1980 и 1981ва като най-морално пропадналите хора в България имат точно връзки с разни дъртаци обикновени техни шефове, за да се издигат в служебната йерархия. Оставете това настрана ами и искат едновременно с това да имат връзка с нормален млад и красив мъж като в същото време продължават да преспиват с шефовете си. На какво прилича това нещо?





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано03.02.07 18:35



Крайно време е да съберем пред НДК "жените набори 1979, 1980 и 1981ва като най-морално пропадналите" и да им теглим по едно здраво е..не за наказание.

Аз като 50-годишен твърдо заставам зад теб. Ама ха, ще спят с 45-годишни, а за нас 50 годишните какво остава - "късните новини"?

Дерзай! Аз съм с теб. Ще намерим и съмишленици.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Trendi ()
Публикувано03.02.07 18:47



Бой по дупето с пръчка!





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: Trendi]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано03.02.07 19:04



Па като хвърлиш пръчката ....





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Aredhel (звездичка)
Публикувано04.02.07 12:15



Доколкото знам жените, които търсят по-възрастни мъже са жени, които са израстнали със слабо бащино присъствие в живота си - например ако баща им е отсъствал често или въобще го е нямало или просто майките им са били много властни. Поне аз имам такива наблюдения над няколко мои съученички и близки - на едната баща й беше починал, на другата родителите бяха разведени и така...

Не виждам какъв е проблема, след като получават това, от което имат нужда. Не е като 13 годишна с 30 годишен да кажем...

П.С. "Изроди"?!?!?

И аз чакам ангелите

Редактирано от Aredhel на 04.02.07 12:16.



Тема Re:вие се ебавате, но...нови [re: kapincho]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.02.07 19:12



...представа си нямате какво мога да направя когато съм афектиран от даден проблем. Ама наистина най-малка представа си нямате.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано05.02.07 10:07



уф, че си досадееен


пич, има доста 40-годишни дейни, спортуващи мъже, на чиито малък пръст не могат да стъпят доста 26-7-8-годишни, спортуващи предимно на маса и в чалготеките
остави всеки да спи, с когото си ще, теб кво те бърка! ако ти си свестен, ще привличаш свестни жени - всеки получава това, което дава/заслужава

Things can only get better

Тема Re:нищо подобнонови [re: kokep]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.02.07 20:43



Свестните мъже привличат само боклуци. Обратното също е вярно.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор miusli (непознат )
Публикувано06.02.07 13:08



Като бях по-млада опреквах извънбрачните връзки, връзки с голяма разлика в годините. Днес мога да коментирам така - да оставим всеки да се развива както намери за добре. Освен черно и бяло има и други цветове в живота.



Тема haнови [re: FileO99]  
Автор QTEK™ (ЗАЛИЧИТЕЛ)
Публикувано11.02.07 21:31



shto propusnahalite?



a ne se qdosvai az i z a napred shte se raznoobrazqwam s 20 godishni:)kvo kato nie razlikata nad 20 g?!

М
и
н
а
в
а
щ


••

watch if you're smart!•••



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано12.02.07 18:51



И ТИ ИМАШ МАЙ ПАЯЖИНА НА ПУТКАТА.КАТО НЕ ТЕ ЧУКАТ НИКАКВИ СИ ТЪРСИШ ОТДУШНИК.МНОГО ПЛИТКО ГЛЕДАТЕ НА СЕКСА .ИЗОБЩО НЯМАТЕ СЕКС КУЛТУРА
СЕКСА Е И ДУХОВНО ИЗЖИВЯВАНЕ НЕ ТЪРКАНЕ НА ДВЕ ПАРЧЕТА НАПИКАНО МЕСО БЕ ОТКАЧАЛКИ ТАКИВА.ЧРЕЗ СЕКСА СЕ ПОСТИГА РАВНОВЕСИЕ НА ИН И ЯН
В ТЯЛОТО, А ВИЕ ПИШИТЕ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ЩОТО СКОРО НЕ СА ВИ КЪСАЛИ ДИВИЯ
ОТ СЕКС. Я СИ ГО ЗАБИЙТЕ





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: icedevil]  
Автор coolish (непознат )
Публикувано13.02.07 11:03



hahaha bravo icedevil!super si

a na file059 iskam da kaja,4e nai-veroqtno mili4kiq biv6ata go e zarqzala zaradi 45 godi6niq,no kato stane na 45 6te si umira za mladohehe takyv e jivota



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: icedevil]  
Автор miusli (непознат )
Публикувано14.02.07 09:25



ICEDEVIL, що не взмеш да се гръмнеш!



Тема мНОО ТА МОЛА Филе099нови [re: FileO99]  
Автор Pala4444 (ентусиаст)
Публикувано14.02.07 23:06



Преди мноо години кога бех мааалко под 30 -те ми се случи да се запознаа с 15-6 годишни ученички от ханглийската гимназиа .... има нема 1 година целия курс набор 71 мина през къщи /слава богу имам брат да ми помага/ .. случвало се е в 7.00 часа сутринта да ми се намести некоа ученичка у леглото преди още да съм си измил зъбките /дадох клщюч на неколко пекани ученички/ ... сега толко години по-къско не ми се види чудно че тъй е ставало и че още ми идат ученички да ме уважат .. Мноо има да учиш та да не се отчайваш .... и панимай жените искат иМОЦИЯ да им сториш да ги разтърсиш ...да ги раздрусаш ... да ги експлоадираш ... къф ти е проблема ве .. фирли сперма на 3 метра при мимет па нема значени е дали си на 30,. 40 или 50 ....



Тема Re: мНОО ТА МОЛА Филе099нови [re: Pala4444]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано15.02.07 18:18



По мое време ученичките изобщо не правиха секс или го правиха единствено с мутри. Сега искат нормална връзка и брак но вече е късно.



Тема Re: мНОО ТА МОЛА Филе099нови [re: FileO99]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано16.02.07 17:35



ах каква готинка констатация.
хак им на курвите дето се ебаха за пари и слава.
мен лично такива курви са ме огорчавали затова ми е много кеф,когато
разбера че се някоя такава се гърчи в безизходица.
хак им.
всички плащаме за грешките си,рано или късно.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано23.02.07 20:10



Ми да ти кажа винаги е имало такива връзки...

Не виждам причината за твоето възмущение.


"Прави впечатление, че жените набори 1979, 1980 и 1981ва като най-морално пропадналите хора в България имат точно връзки с разни дъртаци обикновени техни шефове..." - ако правиш обощение моля те дай някаква статистика или на какво отгоре го правиш... Не че не са курви



Тъп пост, тъп, тъп...



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано24.02.07 12:38



...чудя се как да се обърна към теб...с Г-не ще е смешно, защото притежаваш необходиния респект, колкото би ме респектирал и някой наш депутат, който само вдига пушилка около себе си и смята , че всички с нещо са му крайно задължени, а той е роден само да се възхищават на простотиите му и да получава...
...ако ти кажа "момче" ще нараня огромната ти самовлюбеност и егоизъм,
...не знам от къде го вадиш това самочувствие, че си видял и знаеш всичко, че си перфектен във всяко отношение..., и който не те оцени е "боклук"
"приятелю" не мога да те нарека защото не бих си избрала такъв приятел

та..., не си падам по префектните неща...или смятам за перфектни - човешките/и Айнщайн ми се е плезил

/
винаги съм си падала по възрастни мъже/откак се помня/ и не защото имат много пари/не всички имат/, а защото повечето вече са разумни..., давали са ми и ми дават сигурност, мъдрост и тих огън , на който да се топля, а не да ми причиняват изгаряния от трета степен
...само че искам да направя една забележчица..., че не всички мъже стигат до това на 45 г/че и повече/..., за теб ако не си преоцениш мисленето, поведението, изискванията - не виждам шанс..., така че да не си помислиш, че по всички възрастни мъже си падам/и войник не съм ходила с набор - 79, 80, 81/ и да ме обявиш за "боклук"

а секса с любов, аз да ти кажа, е много хубаво нещо...и повечето 25 г момичета са истински влюбени в някой 45 г, защото 45 годишния знае и може да им даде точно това, което им трябва и да ги накара да се почувстват истински жени...., за съжаление в повечето случаи са влюбени нещастно, защото 45 годишните вече са градили зад себе си, обвързани са с хиляди връзки и ангажименти и не искат да рушат това, което са градили..., а и не трябва ....така си мисля...,
но любовта си е любов...хубавия секс също
...кажи най-после на колко си години?
...и да ти напомня, че нямам как да останеш на тази възраст
...и ти ще станеш дъртак на 45..., може тогава да дойде звездния ти час...само ако си помъдрял

Редактирано от CъH на 24.02.07 12:42.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано24.02.07 14:30



Остави хората да си живеят живота, който както намери за добре. Агресията е улица без изход. Хвърлянето на обвинения по хората няма да те направи по-щастлив.



Тема Re:CъHнови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.02.07 18:10



Първото нещо, което са набива на очи във вашият текст е липса на ясна целенасочена мисъл и емоционална постройка на постингът ви. Вие сериозно ли мислите, че един 45 годишен мъж е значително по-разумен и интелегентен от мен и може да ви даде по-голяма степен на сигурност в живота? Аз съм на почти 29 години но според други хора интелектуалното ми равнище и опит превишават това на 60 годишен мъж при това съм млад, жизнен и изключително сексуален. Апроро нямам намерение да чакам да ставам на 45 години, защото когато бях на 16 ми казваха, че трябвало да стана на 18, после на 18 ми казваха, че трябвало да стана на 25 примерно, после на 25 една идиотка ми каза, че сестра й търсела поне 27 годишни мъже, защото били по-сериозни(???). Е сега като станах на 29 престанах изобщо да търся сериозни връзки с български жени точно поради тази причина, която се явява следствие на обърканото им и напълно погрешно мислене и се хванах с една германка пет години по-голяма от мен. И досега нито една глупост не съм чул от нея, нито ми е направила някакъв номер. Правете си изводите.



Това е за вас



Тема Re: Alpheccaнови [re: Alphecca]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.02.07 18:14



Остави хората да си живеят живота, който както намери за добре.

Добре, значи и аз ще живея както намеря за добре и изобщо няма да съобразявам с тях.



Тема Re:CъHнови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано25.02.07 12:09



...оценките ти не ме интересуват изобщо,
ако не ме разбираш, проблема е твой - не мой...,
а ако имаш необходимост да оценяваш някого стани даскал/горките дечица

/
...иначе не мога да не си/и да ти го/ задам въпроса..., след като си толкова "успешен"....всичко ти е мед и масло с германката и с гениалността ти.., от какъв зор те възмущава кой какво прави с живота си ?...
какво ражда неудовлетворението и злобата ти?!

смешен си, но и ти съчувствам дълбоко



Тема не бе пич право е момичетонови [re: FileO99]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано25.02.07 12:35



не бе пич право е момичето, че все пак тва си е нейн проблем с кой ще ходи ако иска и дядка да ходи, ама ти не си мисли че е само тя така виж Анна Никол Смит с кой ходеше ония милиадера, които и се изкефил в някъф стрпитизбар е бил на 90 а тя на 18-19, така че кво ? това е норемално явление курволяк колкото искаш, ама що не бе ако има външен вид и може да се продаде, кво лошо има, пазарна икономика пич търсенето определя предлагането, ааа кво ще кажеш са Хю Хефнер /основателя на плейбой които си живе с 3х 18-19-20 годишни мацки ? лошо ли му е? а е на 80 години вече 81-2 дори скоро ще гушне букета, ама поне е легенда вече още жив е станал легенда.... така че споко не се коси толко.... стани и ти милионер и ти ще си така на 80 с 18годишна :) ае лек ден брато



Тема Re:CъHнови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано25.02.07 16:23



"от какъв зор те възмущава кой какво прави с живота си ?...
какво ражда неудовлетворението и злобата ти?!"
- аз искам да живея в нормално европейско общество с морални норми, а не с такива изроди като вас.

"...оценките ти не ме интересуват изобщо,
ако не ме разбираш, проблема е твой - не мой...,"
- е луд и необразован човек без ясна и целенасочена мисъл трудно може да се разбере от околните и проблемът си е негов, защото зависи от хората над него.

"а ако имаш необходимост да оценяваш някого стани даскал/горките дечица" - аз имам добре развит частен бизнес и никога няма да падна дотам да работя като учител.

"смешен си, но и ти съчувствам дълбоко" - нали се сещаш кой се смеят без причина

? Аз ти съчувствам дълбоко, обърни се към опитен психиатър.

Редактирано от FileO99 на 25.02.07 16:26.



Тема Re: изобщо не става въпрос за паринови [re: Hani_G]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано25.02.07 20:28



При двойките, които имам предвид 45 годишен-25 годишна в почти всички случаи мъжете са безработни, нямат пукнат лев и изглеждат ужасяващо на външен вид с огромни кореми, смазани от живота алкохолизирани лица и изключително неугледно и мърляво обличане. Следователно изобщо ни най-малко не става въпрос за материална облага, а за наличието на тежки комплекси в психиката и мисленето на младите жени, които търсят преоценени мъже, за да ги въртят на малкият си пръст. За това именно става въпрос, съвсем не за пари.





Тема Re: изобщо не става въпрос за паринови [re: FileO99]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано26.02.07 15:09



ти изобщо имаш крива мисъл.
май живееш в собствен измислен свят.

а това за преоценените мъже е пълна недомислица
искал си да кажеш нещо ама не излезе нищо.
и защо си с 5 години по голяма от теб??
ЗАЩОТО Е ГЕРМАНКА , А ТИ СИ ЕДИН ЗАВЪРШИЛ ЖИГОЛО.
ЩО НЕ СИ ХВАНА ЕСТОНКА??БРАЗИЛКА??МАКЕДОНКА??
А???
ЗАЩОТО ГЕРМАНСКАТА ИКОНОМИКА Е НАЙ СИЛНА НАЛИ??
ЖИГОЛОООООО, ДОЖИВОТНО ПРИ ТОВА



Тема Re: icedevil, нищо не си разбралнови [re: icedevil]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано26.02.07 16:08



Моята мисъл в сравнение с твоята е праволинейна и кристално ясна. Живея в напълно реален свят и пиша въз основа на това, което виждам по улиците. Германката действително е с мен заради добрият секс, но нейното имуществено състояние е далеч под моето. Не мога да се хвана с естонка, защото тяхната държава води антируска политика, а аз съм от руско-фински произход. Не мога да се хвана с бразилка или македонка, защото съм расист и не ги считам за хора. Моята персонална икономика е по-силна от тази на германката ми. Но както написах тя е с мен заради страхотният секс.





Тема Re: icedevil, нищо не си разбралнови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано26.02.07 22:23



...е хубаво де, отдавна знаем колко си Велик,
ама няма начин да не се питаме всички тайно...ето аз сега и явно те питам


щом като всичко ти е толкова СУПЕР, и икономиката, и секса, и германката..., що си тръгнал да оправяш света?...що не идеш в Германия да си сред "себеподобни"
и да ти е спокойно на душата, ами в чуждите кревати гледаш, м?

хайде, стига ти толкова внимание

Редактирано от CъH на 26.02.07 22:25.



Тема Я да видим сега?нови [re: FileO99]  
Автор eti_ka (501)
Публикувано27.02.07 10:57



Много искам да видя колко момичета (жени) биха се отказали от да речем..... Том Круз, Брад Пит, Вин Дизел, Ерик Робъртс и пр..........., също искам да видя колко мъже на 25г ще се откажат от Клаудия Шифър, Ким Бейсинджър и др.
Нищо лошо няма .... по-скоро въпроса е как изглеждат и в каква форма са...



Без риск- няма слава

Тема Re: CъH, ще ви дам отговор веднаганови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.02.07 18:48



ама няма начин да не се питаме всички тайно...ето аз сега и явно те питам
щом като всичко ти е толкова СУПЕР, и икономиката, и секса, и германката..., що си тръгнал да оправяш света?.


Защото хората ми пречите да се развивам и да живея нормално затова.


що не идеш в Германия да си сред "себеподобни"
и да ти е спокойно на душата, ами в чуждите кревати гледаш, м?


Нещо не сте разбрали отново - ние направихме Германия тук в България за нас. Вие отидете в Германие да миете улици ако искате да живеете и на четвърт като нас в България. Разбра ли?


хайде, стига ти толкова внимание

Може да си грозна, но за сметка на това си тъпа



Редактирано от FileO99 на 27.02.07 18:48.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано01.03.07 14:09



И като съм на 27 ,а мъжът ми на 53 проблем ли е?
Когато двама се чувстват добре на вас какво ви пречи





Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано01.03.07 18:22



Заради такъв боклук като теб българското общество се разпада. Вие сте много долен народ и нищо добро не ви очаква.



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: FileO99]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано02.03.07 21:20



Едва ли за упадъка на обществото имам вина.
А относно изказването ти и епитета:просто завиждаш.Едва ли сме по-големи изроди от теб.





Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано03.03.07 20:53



"А относно изказването ти и епитета:просто завиждаш.Едва ли сме по-големи изроди от теб." е не знам, според жените съм готин. Явно такъв ти е вкусът - към старци. Ти си извратена.




"Едва ли за упадъка на обществото имам вина." - напротив, след като си се омъжила за старец. Не те ли е срам да ходиш по улиците?

Редактирано от FileO99 на 03.03.07 20:56.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор mariyak (непознат )
Публикувано04.03.07 10:08



Dobre de-kato vsi4ko ti e ok,za6to togava taka qrostno spori6,obijda6 i napada6?Zna4i vse pak ima ne6to,koeto te drazni i ne te udovletvorqva v sobstvenia ti jivot.4eta ti otdavna postingite i mislq,daje sum sigurna,4e ili ne si dobre psihi4eski ili hi4 ne ti e tolkova na red vsi4ko v jivota,6toto ti si go izkarva6 tuka.Ti ne vodi6 dialog ili spor-ti prosto bulva6 sre6tu vsi4ki i vsi4ko.Aide spri-na nikoi ne e nujen tvoq negativizum,zloba i gnus,koito sipe6 navred.Ne mi otgovarqi-nqmam nujda ot otricatelni emocii!!!





Тема Re: CъH, ще ви дам отговор веднаганови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано04.03.07 12:13



...обикновенно на кривата ракета Космоса и пречи

,
та и на теб така...българите ти пречат да се развиваш...ми развивай се, контактувай си с когото искаш..., кой те спира
...ако имаше малко въображение/очевидно го нямаш/ щеше да се сетиш, че където и да си се родил и да живееш , никой не може да бъде отговорен за собственото ти щастие или нещастие...,
отговорен си само ти и единствено ти...и не търси причини и извинения за собствения си непълноценен и неудовлетворителен живот в другите..., те не са длъжни да живеят заради твоето удобство

по изключение ти обърнах още малко внимание..., не за друго, а защото все пак вярвам, че хора като теб понякога имат и проблясъци и могат и да мислят...

ти май обичаш да те шамаросват



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: FileO99]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано04.03.07 16:00



Не ме е срам да ходя с него по улиците.Освен това се обзалагам , че изглежда хиляди пъти по-добре от теб.Просто завиждаш на хората които се обичат.

А и кой си ти че да ме съдиш?Нима си безгрешен?Или си Бог?



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.03.07 16:52



Абсолютно невъзможно да е изглежда по-добре от мен, защото съм на 29 и тренирам фитнес-културизъм почти професионално от 8,5 години насам. Разликата между талията и гръдната ми обиколка е много голяма.Освен това се обличам много добре и имам изключително свежо излъчване особено в лице все едно съм на 19 години. Питай потребителките, които са ме виждали да ти кажат.

"А и кой си ти че да ме съдиш?Нима си безгрешен?Или си Бог?" - след като нарушаваш елементарни морални норми ти за мен не си човек. Вие не сте истинско семейство, защото ти си извратена проститутка. Само да ти подшушна нещо на ухото - аз затова не плащам данъци, за да се гърчат в мизерия такива твари като вас.





Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: FileO99]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано04.03.07 17:05



Аз твърдя че изглежда по-добре от теб и това е.
А относно данъците-нашите фирми са платили за миналата година данъци в размер на на 1.35 млн. лв.
А твоят си морал си го запази за теб.Просто си ограничен и тъп гей,тъй като мозъка е в мускулите ти.





Тема Re: CъH, пак глупости сте писаланови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.03.07 17:07



...обикновенно на кривата ракета Космоса и пречи - е не знам, аз имам точно две любовници едната от които е 5 години по-голяма от мен и е полу-германка, която живее и в България. Казва се Катя и като почти всяка руса жена е страхотна в леглото. Тоест която иска да има готин материално обезпечен млад мъж няма никога да се хване с 45 годишен шкембелив дъртак.Тоест имаме нарушение на фундаменталните принципи следствие обърканото мислене на българката - изрод на човешкият род. Никога няма да създам семейство с българка. Вие сте нисши създания без капка морал.

та и на теб така...българите ти пречат да се развиваш...ми развивай се, контактувай си с когото искаш..., кой те спира - българите сте плъзнали като хлебарки по цял свят. Където и да отидеш все ще срещнеш българи. Жалко е, че навремето през 90те с вас не се случи това, което стана в Югославия. Но никога не е късно...


...ако имаше малко въображение/очевидно го нямаш/ щеше да се сетиш, че където и да си се родил и да живееш , никой не може да бъде отговорен за собственото ти щастие или нещастие..., - нищо подобно. Аз примерно съм добре материално, защото не плащам данъци и следствие на това някои хора не си дояждат и не им стигат лекарствата и умират.


отговорен си само ти и единствено ти...и не търси причини и извинения за собствения си непълноценен и неудовлетворителен живот в другите..., те не са длъжни да живеят заради твоето удобство - какво??? Моят живот "непълноценен" и "неудовлетворен"? Аз каквото не мога да си го взема по нормалният начин си го вземам по вторият. И не съм длъжен да изхранвам със собствеността и доходите си пенсионерската измет, която е възпитали такива хора като вас.


по изключение ти обърнах още малко внимание..., не за друго, а защото все пак вярвам, че хора като теб понякога имат и проблясъци и могат и да мислят - да, но истински проблясък мога да получа единствено от забележка направена от човек, чието интелектуално равнище е значително по-високо от моето. А вие даже не можете да пишете правилно на собствения си просташки език.




ти май обичаш да те шамаросват - с тези ваши хартиени постинги нищо не можете да направите. Прекалено сте глупава и елементарна като съждение, за да ви чета или да ви отговарям. Вероятно работите някъде за 500-600 лева, нямате никаква собственост зад гърба си, изглеждате противно лошо и шофирате стара 12 годишна кола.



И Костов ти виновен, мръсник!

Редактирано от FileO99 на 04.03.07 17:08.



Тема Re: mariyakнови [re: mariyak]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.03.07 17:09



Ако действително ме четете ще ви прави впечатление, че аз винаги си ОТБРАНЯВАМ в постингите си.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано04.03.07 18:58



Не го взимай насериозно.
Или наистина е неизличимо болен или преиграващо ченге.


От следващите му реакции ще разберем какво е по-точно.

Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.

Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано04.03.07 23:47



че кой го взема на сериозно.., понякога /когато скучая/ го подръпвам за опашчицата, че да се самонапомпа малко...да не се спихне съвсем

...щото иначе ще трябва сам да си говори,
ама и тези две любовници много свободно време му оставят, сигурно в останалото време/докато той твори тук/ те имат строева подготовка



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано05.03.07 09:28



:)
Имам приятелка ,която се омъжи за германец .Той е на 65 години и не се е спрял да й кръшка .Миналата седмица тя ми се оплака , че намерила нови снимки .Ама той не си пада по "дърти " мацки -трябва да са под 35 години .
А колкото до това ,че 25 годишна прави секс с 45 -годишен - няма нищо ненормално .Момичето е пълнолетно .Ако е под 18 години , тогава бих се възмутила .
КОлкото до морала на младите - нямам думи .



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.03.07 18:04



Отново повтарям като на малоумна - не е възможно да изглежда по-добре от мен нито в тяло, нито в лице. Хора 10 години по-млади от мен не изглеждат по-добре, а някакъв дъртак.

Вашите фирми добре правят, че плащат данъци, защото ние не плащаме почти никакви



Ти ако не научиш копелетата ти на морал вероятно ще ги надживееш...



Тема Re: Съннови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.03.07 18:11



че кой го взема на сериозно - хората, които зависят от мен.

понякога /когато скучая/ го подръпвам за опашчицата, че да се самонапомпа малко...да не се спихне съвсем - скучаеш, защото си бедна, грозна жена без никаква класа.

щото иначе ще трябва сам да си говори,
ама и тези две любовници много свободно време му оставят,
- аз не работя за разлика от теб.

сигурно в останалото време/докато той твори тук/ те имат строева подготовка - не позна. Търсят си други готини млади мъже, защото аз не предлагам сериозна връзка на хора под моята класа.

Усещаш ли колко си нещастна?







Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано05.03.07 18:37



С теб имаме пред себе си пример с него.
Въпросът ми към теб е : Този болен ли е, или играе някаква си негова игра?
Вярва ли си той?

Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.



Тема Re: въпрос към ПЪTниkнови [re: ПЪTниk]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.03.07 19:30



Вие сам ли започнахте да си пишете?





Тема Re: въпрос към ПЪTниkнови [re: FileO99]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано06.03.07 07:29



И аз съм болен.
Ама ти обра точките.
Няма ли как някакси да разкрасиш играта заради играчите.



Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.

Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано06.03.07 07:38



...не е игра това.., не знам дали е и болест, но това човече е много бито и тормозено..., вероятно по всякакъв начин, и физически и психически...и е събрало много злоба...
не знам кой е бил "Фюрера" в къщи, баща му или майка му, но той хубаво не е видял.., и освен да му съчувстваме и да го обичаме друго не ни остава...
...тръгнал е да дири Михаля по обиколните пътища и кривите пътеки и ако наистина е умен ще го разбере...ако - не, ще си учи уроците докато ги научи...

в следващия си живот ще бъде жена в Афганистан или Уганда, ще е неграмотен и няма да е чел Ницше/ако сега го е чел де/...





Тема Re: mariyakнови [re: FileO99]  
Автор jetfire (фантом)
Публикувано06.03.07 11:53



точно така майна,никакво евала за курвите.
всичко в тоя живот се връща тъпкано.
на ''оня'' фирмите били платили еди колко си пари,ха ха ха
ето ти я подопечната проститутка. бледо копие на човешкото
същество наречено ''жена'',''майка'',''нежна половинка'',''шакти''(космическа
любов)и т.н.т.



Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка

Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: elenaelena]  
Автор jetfire (фантом)
Публикувано06.03.07 11:56



http://imadrugpat.org/opashkata.htm

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор jetfire (фантом)
Публикувано06.03.07 11:57



http://imadrugpat.org/opashkata.htm

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор jetfire (фантом)
Публикувано06.03.07 11:58



http://imadrugpat.org/izhod.htm

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: elenaelena]  
Автор jetfire (фантом)
Публикувано06.03.07 11:59



http://imadrugpat.org/izhod.htm

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор jetfire (фантом)
Публикувано06.03.07 12:07



Да имаш слава и пари - грамада,

животът без любов ще се руши.

Жестока самота ще те души

и всеки миг ще се намираш в ада.



Без време старостта ще те обхване.

Ще ти е все едно какво ще стане,

ще бъдеш камък без прашинка дух.



Ще те настигнат хиляди беди.

Към любовта насочили са слух

с дъх притаен планети и звезди.



13



С дъх притаен планети и звезди

се вслушват в неизречените думи.

Светът е пълен с алчност, гняв, куршуми.

Смъртта зад тях се всеки миг реди,

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re: mariyakнови [re: jetfire]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано06.03.07 20:34



За пояснение-едната фирма е моя,другата е на мъжа ми.Просто ги обединихме.А след като наричаш децата ни копелета просто ти пожелавам никога да нямаш такива.Ти си един самотник,който никога няма да щастлив.
Щастието е дадено а широко скроените хора,а ти не си от тях.Достоен си за съжаление.Аз имам това,което ти никога няма да имаш-любов.Аз не се смятам за проститутка и не разрешавам да ми се лепват подобни етикети.



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: FileO99]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано06.03.07 20:44



Малоумна можеш да кажеш на майка си и на евентуалната си жена (тя нормална не би те взела).А относно данъците-ще плащаме ,че да има от какво да ти дават социални помощи,защото си личи колко са ти мозъчните гънки, а оттам- и каква работа можеш да работиш





Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано07.03.07 15:25



Аз не само казах на майка ми какво мисля за нея когато бях на 15 години но и я изгоних от нас. Съжалявам но жена ми по всичко изглежда, че ще бъде класна европейка, а не българка като теб. Аз никога през животът си не съм падал дотам да работя, камо ли да вземам социални помощи. Работата е за тъпаците и убитаците







Тема Re: въпрос към ПЪTниkнови [re: ПЪTниk]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано07.03.07 15:27



Вземай си хапчетата редовно и повече не ми отговаряй на постингите.





Тема Re: майка ми беше фюреранови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано07.03.07 15:39



По-точно казано майка ми се опита да бъде диктатор но и липсваше всякакъв интелект за целта. Затова и успях сравнително лесно да я изгоня от нас и се радвам, че никога повече не съм я виждал. Сега тя слугува в Америка и живее като трето качество човек, а аз живея като американец в България без да работя нищо. Насилието, което се разиграваше вкъщи се прехвърли на улицата още през същата година. До завършване на гимназията имах над 80 побоя, от които 3-4 доста тежки. До 20та си година вече имах два опита за убийство включително вторият с огнестрелно оръжие в казармата. Хвърчал съм 4 метра от удар в главата и в същото време съм пращал на земята доста по-силни хора от мен. През последните 9 години не е имало сцени на насилие с едно-две незначителни изключения. Просто човек трябва да е изключително глупав, смел, безрасъден и без деца, за да се опита да ми посегне. А ако го направи плащам и отива в гробищата.


А ти знаеш ли, че Нитше е бил наркоман? Същият като собственият ти син







Тема fo_foнови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано07.03.07 15:50



Мъжът ти е престъпник, а ти си проститутка без два грама мозък в главата си за сериозен бизнес. Вероятно скоро той ще е некролог, а копелетата ти ще станат наркомани като ще ги погребеш млади след като съсипят капитализираното ви имущество. Моите деца ще ги ражда чужденка вероятно германка, защото българката включително ти има мислене на проститутка. Вас българите скоро ще ви бие истински те1оризъм и най-богатите няма да се спасите от него. Аз не мога да съм самотник с две любовници, едната от които е германка. Просто мразя вас и вашият народ, поради материалистичното ви и егоистично мислене ви считам за нисши създания. По-широко скроен съм от теб, защото ти трябва да отделяш време за бизнесът си, а аз отдавна си наредих нещата да живея от реституция, наеми, наследства и сива икономика. Ти с тези пари, които правиш си рискуваш главата, аз не рискувам нищо. И ти нямаш никаква любов, защото си се оженила заради парите на мъжът и изобщо не го обичаш. А на мен никой не може да ми забрани какво да правя. Поняла?





Тема Re: майка ми беше фюреранови [re: FileO99]  
Автор jetfire (обичащ хората)
Публикувано07.03.07 16:14



АБЕ ТИ ПИШЕШ ЕДНИ ГЛУПОСТИ И МАЙ СИ ВЯРВАШ.
Я СТИГА СИ СЕ ПРАВИЛ НА ВЕЛИК.НЯМА КОЙ ДА ТИ СЕ ВЪРЖЕ.
А МЕЖДУ ДРУГОТО,АЗ СЪМ ИМАЛ САМО 1 ПОБОЙ ,НО ТОЙ БЕШЕ С ЛЕТАЛЕН ИЗХОД ЗА ТОЯ ДЕТО СИ ИЗЛЯ КАФЕТО НА ГЛАВАТА МИ В 16 И 30 ЧАСА,НА 15.06.2001 ГОДИНА В ЕДНО КРАЙПЪТНО БАРЧЕ НА ОКОЛО 20 КМ.ОТ АСЕНОВГРАД.



Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка

Тема Re: майка ми беше фюреранови [re: jetfire]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано07.03.07 16:23



Аз пиша истината, а това че на някои хора тя не им харесва е съвсем отделен въпрос. И изобщо не се правя на велик, просто не допускам такова изкривено псевдообщество да ми налага как да живея и да ми смуче ресурсите. Изобщо не ме интересува какво мислят хората от този форум за мен, те повечето вероятно работят за 500-600 лева месечно като едва свързват двата края и си уплътняват служебното време с интернет. Има ли смисъл повече да говорим? Ако това, което си написал е истината страшно лесно мога да проверя дали е имало такъв инцидент на тази дата в Асеновград.



Тема Re: fo_foнови [re: FileO99]  
Автор fo_fo (непознат )
Публикувано07.03.07 19:33



Аз с хора,които не са изкарали един лев в живота си сами няма смисъл да споря.Дали съм се оженила за пари или не също не подлежи на коментар.Отново ти пожелавам с цялото си сърце никога да не чуеш думата"татко",защото не го заслужаваш.Даже не можеш да водиш спор,а само да обиждаш.Ти си просто един БОКЛУК.



Тема Re: fo_foнови [re: FileO99]  
Автор _Bunny_ (търсеща)
Публикувано08.03.07 01:37



Много много се чудих какво да напиша... ТОЛКОВА МНОГО неща ми идват на ум, че ако почна....


Първо си помислих, че се майтапиш, после че си емоционално разстроен и имаш нужда да си го излееш, после че си психично болен, после че си играеш на няква игра и гледаш хората как ти се връзват, после просто седях и четях със зяпнала уста и нищо не мислех, а сега ми е адски смешно!!!

Затова само ще те цитирам: " Хвърчал съм 4 метра от удар в главата"

ХаХАхХАХаХаХаХаХаХа!!!
Трябваше да кажеш в самото начало за да не ти отговаря никой на постингите, то всичко с твойта глава вече е пределно ясно!
НИКОЙ ДА НЕ МУ СЕ ВРЪЗВА!- " Хвърчал съм 4 метра от удар в главата"

"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема Re: fo_foнови [re: _Bunny_]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.03.07 07:21



Стига ве? Да не би да искаш да кажеш че е изперкал и си въобразява че е Дон Кихот де ла Чат!

Аз мисля че е по- зле.

Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.

Тема Re: fo_fo, ти си класов експлоататор!нови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано08.03.07 19:14



Чакай за малко - ти да не мислиш, че си изкарала и респективно изкарваш някакви пари? Просто някой било родители или някой друг ти е дал известна величина начален капитал, на базата на който си развила определен бизнес и сега мърло мръсна такава понеже си плащала тлъсти рушвети ти експлоатираш трудът на хората за жълти стотинки. Това изобщо не е изкарване на пари, а ограбване трудът и здравето на нормалният трудов човек. Навремето в Русия имахме специални лагери за такива като вас.

Благодаря за зловещото пожелание да нямам деца, аз ти пожелавам от своя страна ти да си погребеш своите и да умреш последна в рода си. Както знаеш добре всяка зла мисъл и всяко зло дело се връща с утроена сила. Аз ще имам деца когато съм преценил, че съм намерил правилната жена и моите деца няма да растат развратени от богатство боклуци като твоите, а ще ги възпитавам в дух на пруско юнкерство и милитаризъм. Моите деца ще станат елит на държавата, а твоите последните изпаднали наркомани с родители милионери.

Ти не можеш и да пишеш правилно на собственият си език, а си тръгнала да ме определяш как съм водил спор? Ти си просто една жалка парцалива ПРОСТИТУТКА - същата като майка си.





Тема _Bunny_нови [re: _Bunny_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано08.03.07 19:19



Точно така - хвърчал съм 4 метра от юмручен удар в главата но това изобщо не ми пречи да завършвам висше юридическо образование в елитен университет. Изобщо очакваш ли мъж с руска жилка да се повреди толкова лесно? Аз да не съм случайно като вашите жалки мъжленца, които за нищо не стават?





Тема ПЪTниk за оня святнови [re: ПЪTниk]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано08.03.07 19:24



Ти си Пътник за оня свят - отдавна ти го написах





Тема Re: _Bunny_нови [re: FileO99]  
Автор _Bunny_ (търсеща)
Публикувано09.03.07 01:13



Виж кво "пич" разбрахме всички вече че си уникален, страхотен, сексапилен, неповторим, неповредим, велик и... нещо забравих ли?
Искаш ли да ти кажа аз каква съм (според теб) - проститутка, курветина, измет и боклук! И знаеш ли защо? Защото съм на 19 год и имам връзка с 39 год мъж! Да, точно така! И знаеш ли какво - имала съм и още 2 сериозни връзки по година и половина и отгоре, но никога не съм се чувствала по-щастлива и по-влюбена! Чувствам се удоволетворена и разбрана и това усещане не може да ми го даде такъв руски боклук- хитлерист и фанатик като теб! Защото ти просто си толкова затънал в тоя материален свят, че никога не би могъл да усетиш нещо по-финно и духовно. Като Любов примерно!
Тъй че изобщо не ми дреме какво ще ми напишеш, защото не се интересувам от комплексари като теб. Да, точно така- комплексари до мозъка на жалките си кости!
Аз не се стремя към нищо и имам всичко, което някой изобщо може да иска - имам Любов, приятели, акъл, мечти, реализация, духовност, приемственост в обществото. Оттам идва и безпределното чувство на вътрешно щастие, което никой не може да ми отнеме. А ти се стремиш към всичко, но нямаш нищо. И затова си озлобен и настървен.
Пределно си ми ясен, някой ден след години като си завърша образованието по психология ще ми бъдеш клиент. Или на някой от другите тук, които в момента четат и се смеят. Тъй че- до скоро виждане в кабинета ми!!!



"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема Re: майка ми беше фюреранови [re: FileO99]  
Автор jetfire (обичащ хората)
Публикувано09.03.07 09:33



ами провери"страшно лесно".ама някои инциденти не се разчуват.

Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка



Тема Re: _Bunny_нови [re: _Bunny_]  
Автор jetfire (обичащ хората)
Публикувано09.03.07 09:35



ха хаааа.бравооооо ,добре му го каза на тъпанара.



Ако баба ни беше мъжка,щеше да има дръжка

Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: _Bunny_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано09.03.07 18:22



Нищо ама нищо подобно - винаги когато съм обичал българска жена после жестоко съм съжалявал за това. На всяко добро българката на свой ред е отговоряла със зло или с нищо, ето например като ти честитих 8ми март ти не отговори по абсолютно никакъв начин, нали?

И никога не съм бил материалист но съм срещал твърде малко жени на среща ми, които да не са били заклети материалистки. Ако съм вече станал материалист това е именно следствие на вашите безкрайни претенции за коли, пари и имоти. И eдинственото нещо, което ми е останало в днешно време към жалките ви същества е да си подигравам на жалкият живот, който вие живеете - да се подигравам и едновременно с това да експлоатирам вашият труд и да се обогатявам от него.



Колкото до понятието "комплексар", то отдавна изтъкнахме че това е термин който се употребява от истинските комплексари и комплексарки като теб в интернет. Няма да имаш никаква реализация в българското "общество", защото първо нямаш вътрешната сила да се наложиш, второ злините които си причинила на хората ще ти се върнат тройно, четвърто никой сериозен мъж няма да позволи ти да се развиваш нагоре, а всеки ще гледа да те стъпче и унижи, защото само това заслужаваш. Ти изобщо имаш ли и най-малка представа, че в България общество или по-точно казано гражданско общество на практика не съществува и това е една от причините тук никога да не дойдат сериозни западни инвестиции в производствена инфраструктура.

Никога няма да ти стана клиент, защото психиката ми е твърда като стоманата на Круп, а и като психолог докато се развиеш до необходимото ниво, за да те забележа ще минат още поне 20 години време. До тогава животът ще ти е нанесъл такива жестоки удари, че от теб нищо няма да става. Освен това с тази твоя професия никога няма да успееш да изкарваш достатъчно пари за сносен живот, камо ли да капитализираш нещо. Изобщо психологията е фалшива наука, която не почива на точни научни закономерности и константни величини. Ето например аз изобщо не съм озлобен и настървен както ти твърдиш, а просто съжалявам такива проститутки и утрепки като теб и родителите ти, които са те възпитали по този начин. Не смятам да плащам данъци и да ви третирам като равнопоставени хора, вие сте по-ниско даже и от циганите, които така жестоко хулите - там при тях такива извращения 19 годишна с 39 годишен няма и няма и да има.

Сега се пригответе да духате супата в Европеският съюз, вие никога няма да видите нормален живот и децата ви ще живеят в робство и мизерия.Това аз наричам справедливодст.



Редактирано от FileO99 на 09.03.07 21:07.



Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: FileO99]  
Автор blueface ()
Публикувано12.03.07 10:10



копеуе,както вече ти каза,имал си проблем с майка ти.
тази травма те е настървила към жените.жалко за теб

[image] http://www.voininatangra.org/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=11&lid=286 [/image]


Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: blueface]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано12.03.07 19:50



Копеле ще наричаш баща си не мен, майка не съм имал защото не я признавам за такава. Жалко за жените, които ме изпуснаха в реалният живот.



Те1оризмът- универсално решение на всички световни проблеми!



Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: FileO99]  
Автор _Bunny_ (търсеща)
Публикувано14.03.07 00:41



Такааа...

Първо, не ти отговорих нищо за 8-ми март, защото това че ми го честити беше по навик и по инерция, или чисто и просто беше лицемерно, защото ти НЕ уважаш жените, още по-малко пък "проститутка" като мен. Ако беше с добро чувство щях да ти благодаря. Но ти благодарности не заслужаваш!

Второ, Съдбата ти дава изпитания и ако се справиш с тях тогава получаваш истинското щастие и истинската Любов от истинската жена. Изпитания в смисъл на това да срещаш меркантилни жени, които нищо не струват и гледат само парите. Естествено, че има такива жени и аз не го отричам, това е нормално. Също толкова нормално колкото да има и мъже, които търсят само секс без Лщбов. Но целта е след като срещнеш такива жени да останеш пак себе си, да съхраниш чиста душата си, без злоба и разочарование, да продължиш напред и да продължиш да търсиш Любовта. Тогава ще си преминал изпитанието и ще откриеш Любовта. Това по принцип. Иначе ти надали някога ще откриеш Любовта с това си мислене.

Трето, аз имам вътрешната сила да се наложа над каквото и който и да било и на хората НИКОГА не съм причинявала злини, а само добрини и затова сега толкова много хора се обръщат към мен за помощ и съвет, тъй че няма какво да ми се връща тройно. И никой не гледа да ме стъпче или унижи- всички само ми помагат и ме подкрепят, защото аз това давам и хората това ми връщат. Това е вселенски закон-"колкото повече даваш, толкова повече получаваш". А животът няма да ми нанесе такива жестоки удари, че за нищоо да не ставам след тях. Той вече ми е нанясъл много много удари, но аз от тях ставам само по-силна и по-осъзната, защото разбирам че това са уроци, от които човек трябва да се поучи, а не да ги драматизира и да се вкарва в мъки и страдания. След 20 год аз не само че ще бъда брилянтен известен психолог, а и ще бъда осъзната и духовна в пъти над това, което съм в момента.

Четвърто и последно, родителите ми (по-точно майка ми) са ме възпитали по неповторим начин и затова в момента съм това което съм и хората ме обожават. Затова в момента съм всестранно развита личност, която има хиляди пътища, по които да поеме напред в живота. Затова в момента без да правя почти нищо изкарвам много пари, които са ми напълно достатъчни в момента. Изкарвам ги, защото не ги искам и нямам нужда от тях и не са ми цел, а просто правя това, което обичам и се раздавам докрай. И те идват като възнаграждение за Любовта ми.

А моето "извращение" е ЛЮБОВ в такова измерение и на такова ниво, за които ти даже и не предполагаш, че съществуват, камо ли да си се докосвал до тях! Съжалявам, че слагаш ограничения и рамки и норми на Любовта- тя не е нещо, което можеш да вкараш в определения като "нормално" и "правилно". Тя е нещо много извън такива човешки думи!!!

"Би било добре да се събудим преди да умрем"


Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: jetfire]  
Автор coolish (непознат )
Публикувано14.03.07 09:47



hahaha ama kak ti se varzahme File 099

ti si bil golqm aktior priznah te.ako dopusnem veroqtnostta vse pak da govori6 seriozno,dano da ima koi da te zavede na psihiatar,4e sam ne bi se setil



Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: _Bunny_]  
Автор blueface (житен бегач)
Публикувано14.03.07 10:38



ха ха , ти му е..а мамата на тоя нещастник самовлюбен.
споделям философията ти,макар и аз като всеки жив човек,понякога да се
отплесвам.
само бог е безгрешен.!





Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: _Bunny_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.03.07 21:41



Напротив - ти беше една от малкото, на която честитих 8 март и единствената в интернет, която не познавам на живо. Благодарение на пълната липса на възпитание и класа изобщо не отговори на поздравът ми.

Аз, моето момиченце, съм минал през такива изпитания каквито ти не си даже и сънувала. Изобщо не си дораснала на тази степен, че да ми пишеш на мен за изпитания. Ако си мислиш, че мъж на 39 години може да ходи с 19 годишна заради чувства към нея, а не само заради секса си наистина в много голяма заблуда. Един истински мъж, за да обича силна дадена жена тя трябва да е много умна поне колкото него. Следователно ако той е влюбен в теб трябва да е олигофрен, аргумент а контрарио ако не е олигофрен те използва само и единствено за секс.

Ти си мислиш и заблуждаваш сама себе си, че имаш вътрешната сила да се налагаш над хора и обстоятелства. Като оставим на страна интелектуалното ти изоставане и липсата на достатъчно опит в живота само едната ти воля и упоритост далеч няма да ти свършат необходимата работа, защото са лишени от правилно насочване и систематизиране. А това, че не обръщаш внимание на момчета на твоята възраст в рамките на 10 годишната разлика е достатъчно ЗЛО, което ще ти се върне както написах в по-горен подпостинт трикратно. А тези хора, които се обръщат към теб за помощ и особено за съвет явно са малоумни. Колкото повече даваш в БЪЛГАРИЯ толкова и по-ограбен и нещастен ще живееш, тук изобщо няма смисъл да се прави друго освен да се краде държавата и да се експлоатира трудът на хората без пари като се трупа капитал за сметка на тяхното здраве. Ти когато го разбереш това положение на нещата в твоя живот ще е твърде късно за така нужната радикална промяна. Животът може да ти нанесе един единствен и толкова жесток удар, от който никога няма да се оправиш. А след 20 години нещата ще са толкова променени, че и най-брилянтният психолог в България да станеш няма да имаш никакво значение нито за себе си, нито за околните, нито за "обществото". И ти не можеш да си духовна при положение, че спиш с мъж на годините на баща си! Много ми е интересно как ще го представиш на родителите си, които вероятно са малко по-възрастни от него или ти нямаш никакви родители или на тях не им пука за теб?

Ясно, майка ти те е възпитала като курва, а ако ти си всестранно развита личност за каквато се определяш сама себе си аз става ми си режа главата. Ти едва ли познаваш съвременната история, нямаш хабер елементарно понятие от политика, не разбираш нищо от пари и тяхното кумулиране и вероятно не си тренирала сериозно никакъв спорт. Тогава за каква всестранно развита личност говорим? Тук ако ти задам един-два свръх-елементарни въпроса, които със сигурност те касаят няма да можеш да ми дадеш правилен отговор.

"Затова в момента без да правя почти нищо изкарвам много пари, които са ми напълно достатъчни в момента." - думата "момента" е повторена два пъти в изречението, което е белег на ниска писмена култура.

А това, че изкарваш много пари без да работиш наистина е похвално. Това е правилният път в живота - да не се работи и да се правят пари за сметка на държавата, обществото и отделните индивиди. Щастие на едни хора зависи от нещастието на други и обратното. Но съм сигурен, че под "много пари" ти имаш предвид незначителни суми от рода на 1000-1500 лева месечно, което е просто смешно. Запомни, че много пари на месец за България са поне 10 000 долара.

Ти на мен за Любов не ми говори, още преди да си се родила знам за какво става въпрос...



Тема Re: _Bunny_ гаджето ти е ПЕДОФИЛ!нови [re: FileO99]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано17.03.07 16:59



Определено ти признавам, че ме развълнува.

Искам да те опозная, какъв си когато излезнеш на улицата, как така се изкарват такива пари и въобще как живееш и мислиш...

Суета на суетите...





Тема Re: Оh, my..нови [re: FileO99]  
Автор snowhite (минаваща )
Публикувано17.03.07 19:35



За пореден път попадам на писания на така нареклия се Файл.. И този път наистина ме заинтригувахте.. с нелогичното си мислене, с обърканите мисли, с изкривения мироглед..


Напротив - ти беше една от малкото, на която честитих 8 март и единствената в интернет, която не познавам на живо. Благодарение на пълната липса на възпитание и класа изобщо не отговори на поздравът ми.

А вие защо сте й чиститил всъщност? Една от малкото - случайно момиче, отговорило ви не особено ласкаво в темата. И му чиститите 8ми март. Между другото може да не празнува - аз например не празнувам, считам го за празник на майката, бабата, не за ден на жената. Но с каква мисъл сте честил на тази "българска проститутка"?

Значи според вас, Bunny е глупава?

А една жена, за да обича един мъж? Той трябва да е значително по-умен от нея, за да може тя да му се възхищава на интелекта. Трябва да е забавен, широко скроен, да гледа на нея като на равна, да умее да усеща настроенията й, да й вдъхва доверие и сигурност... Не разбирам защо мислите, че приятелят на момичето не е такъв?!

ако не е олигофрен те използва само и единствено за секс. - тук сте в голяма заблуда. Трудно ще използва за секс едно не дотам опитно момиче. Най-добър секс правят жените около 30, когато все още са красиви, но са значително по-отворени и опитни. Това е мнение на всичките ми познати мъже. ТОва, че има сериозна връзка с едно толкова младо момиче (което крие доста рискове и несигурност кога тя ще го остави) говори само че се е впечатлил от нея и наистина държи на нея.

Как можете да пишете така на момичето, че причинявала ЗЛО?! Това са опити за манипулация, защото не ви изнася нейното поведение, не защото то по принцип е погрешно? На човек му е даден един живот и всеки трябва да го изживее, както намери за добре и е много жалко как вие се опитвате да налагате норми и стандарти в Любовта!!! А злото не се връща трикратно, нито доброто - всичко се връща еднократно. В Библията дори пише: "Око за око, зъб за зъб", а не "Око за две, зъб за чене", както вие явно прокламирате.

Много ми е интересно какво ще ви отговори момичето, наистина много интересно.... Защото вие явно я провокирате, но животът може би ви праща на вас изпитания, защото работите срещу обществото. Това не означава, че същото може да се каже за едно усмихнато мило момиче, което вярва с себе си и дава Любов на света. Защото животът е суров, но във възможностите на човек е да се справи. От едната страна сте вие, който казвате, че вашето благополучие се гради върху труда на другите, за сметка на обществото. Нейната професия ще бъде обратното - в помощ на обществото и на хората. Тя отсега иска да помага, намира смисъл в това да бъде полезна и защо животът да й стоварва удари, след като тя е на негова страна? Българското общество може да е ваш враг, но не и неин. Когато човек знае, че това, което прави има смисъл не само за него, но и за другите, е много по-силен и устойчив на всякакви изпитания. Иначе се чувства самотен и вълните го лашкат така както повеят на вятъра листата.

Щастието на едни хора зависи от нещастието на други и обратното. Точно тези хора никога няма да бъдат щастливи.
Явно не знаете какво е Любов, защото тя прави хората по-добри. Ако обичахте поне един човек, вие нямаше да говорите така. Забележете, не казах, ако вас ви обичаха. Защото може и да ви обичат, но това само по себе си не променя нищо, защото сърцето ви явно е от лед.

10 000 долара на месец какво ще ги прави едно 19 годишно момиче в България? Многото, наистина многото пари са по-скоро проклятие, отколкото благословия. Достатъчно пари... това вече е друго нещо и всеки човек с някакви качества и опорство може да води достоен, нормален, полезен и щастлив живот именно тук в България.

Подкрепям Bunny изцяло и с интерес чакам да прочета какво ще Ви отговори.



Тема Re: only for Sahibнови [re: Sahib]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано17.03.07 19:59



Искам да те опозная, какъв си когато излезнеш на улицата, как така се изкарват такива пари и въобще как живееш и мислиш...
- такива пари изобщо не се изкарват на улицата. Живея и мисля сравнително старомодно но въпреки това прогресивно.



Те1оризмът - универсално решение на всички световни проблеми!



Тема Защо?нови [re: FileO99]  
Автор mariyak (непознат )
Публикувано17.03.07 20:16



Не мога да разбера защо толкова умни,интелигентни и емоционални хора като всички вас,в този клуб си правите изобщо труда да мислите,пишете и отговаряте на този човек?!? И се хабите да го убеждавате и разсъждавате върху безумните му постинги,че чак и го цитирате....?За да му давате поводи да продължава да бълва помията си върху вас и да се хили самодоволно като гледа колко много мнения е събрала малоумната му тема...?!?Не виждам защо го правите,приятели...Това само храни и лъскае болното му Его и го настървява да сипе все повече и повече обиди,гадости и негативна енергия-единственото,което може.Аз поне не изпитвам нужда да получавам такива емоций.Нито ме интересува да му обяснявам колко спешно трябва да потърси специализирана медицинска помощ/в което съм повече от убедена/.
И така-поздравявам ви за идващата пролет,за това,че сте умни,интересни,емоционални,че можете да мислите,да чувствате,че така яростно и интелигентно защитавате собствените си позиции...че сте истински човеци!!! Но смятам,че е крайно време да игнорираме арогантността,цинизма,глупостта и простотията във всичките и форми,комулирани по най-добрия начин в нещото,което стои зад ника File099.
Желая ви повече усмивки и незабравими мигове!





Тема Re: Оh, my..don't cryнови [re: snowhite]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано17.03.07 20:28



За пореден път попадам на писания на така нареклия се Файл.. И този път наистина ме заинтригувахте.. с нелогичното си мислене, с обърканите мисли, с изкривения мироглед..

Вижте сега, това че вие сте глупава и лишена от всякакъв морал и възпитание съвсем не означава, че мисленето ми е нелогично, объркано и светогледът ми е изкривен.


А вие защо сте й чиститил всъщност? Една от малкото - случайно момиче, отговорило ви не особено ласкаво в темата. И му чиститите 8ми март. Между другото може да не празнува - аз например не празнувам, считам го за празник на майката, бабата, не за ден на жената. Но с каква мисъл сте честил на тази "българска проститутка"?

Примитивното ви съзнание не може да схване, че честитката ми за 8 март беше чиста проява на добронамереност, за да се избегне по-нататъшният спор, в който тя само ще се изложи.



Значи според вас, Bunny е глупава? - не по-малко от вас.



А една жена, за да обича един мъж? Той трябва да е значително по-умен от нея, за да може тя да му се възхищава на интелекта. Трябва да е забавен, широко скроен, да гледа на нея като на равна, да умее да усеща настроенията й, да й вдъхва доверие и сигурност... Не разбирам защо мислите, че приятелят на момичето не е такъв?!


Ако е налице драстична разлика между интелектът на жената и мъжа в полза на втория е повече от ясно, че тя няма да има с какво да го привлече освен физическата си привлекателност, която е до време. Също при това положение няма начин да гледа на нея като на равна, това са комунистически приумици, които нанесоха огромна вреда особено в Източна Европа. Ако нейният приятел е по-умен от нея значи се интересува само от секс, ако ли не следователно е 40 олигофрен с мислене на тинейджър. Толкова по този въпрос.


ако не е олигофрен те използва само и единствено за секс. - тук сте в голяма заблуда. Трудно ще използва за секс едно не дотам опитно момиче. Най-добър секс правят жените около 30, когато все още са красиви, но са значително по-отворени и опитни. Това е мнение на всичките ми познати мъже. ТОва, че има сериозна връзка с едно толкова младо момиче (което крие доста рискове и несигурност кога тя ще го остави) говори само че се е впечатлил от нея и наистина държи на нея.

Абсолютни глупости. Точно ще я използва за секс поради огромната интелектуална и социално-адаптивна разлика между тях. И позволете ми като мъж с значителен сексуален опит да отбележа, че най-добрите жени в леглото съвсем не са на 30 години, а главно в диапазонът 21-23. На 30 години една българка вече е скапана от възрастта, с разбити житейски илюзии и поради тази причина става лесна мишена за определена категория класни мъже с напразната надежда за брак от нейна страна и поради причина, че им се пуска по-лесно и дава всичко от себе си за последния влак се е натрапило погрешното схващане, че 30 годишните жени били най-добрите в леглото - нищо подобно.



Как можете да пишете така на момичето, че причинявала ЗЛО?! Това са опити за манипулация, защото не ви изнася нейното поведение, не защото то по принцип е погрешно? На човек му е даден един живот и всеки трябва да го изживее, както намери за добре и е много жалко как вие се опитвате да налагате норми и стандарти в Любовта!!! А злото не се връща трикратно, нито доброто - всичко се връща еднократно. В Библията дори пише: "Око за око, зъб за зъб", а не "Око за две, зъб за чене", както вие явно прокламирате.

Естествено, че причинява зло тя и други такива като нея, защото момчетата на нейната възраст страдат от нейният изратен избор и остават без приятелки. Според вас те при това положение на нещата понеже явлението с двадедет годишната разлика става масов феномен както всичко друго в България какво трябва да правят? Да ходят с 40 годишни жени? А това, което сте цитирала на първият пример е от Новия Завет, второто "око за две, зъб за чене" е от Стария Завет. Моля проявете малко повече култура.



Много ми е интересно какво ще ви отговори момичето, наистина много интересно.... Защото вие явно я провокирате, но животът може би ви праща на вас изпитания, защото работите срещу обществото. Това не означава, че същото може да се каже за едно усмихнато мило момиче, което вярва с себе си и дава Любов на света. Защото животът е суров, но във възможностите на човек е да се справи. От едната страна сте вие, който казвате, че вашето благополучие се гради върху труда на другите, за сметка на обществото. Нейната професия ще бъде обратното - в помощ на обществото и на хората. Тя отсега иска да помага, намира смисъл в това да бъде полезна и защо животът да й стоварва удари, след като тя е на негова страна? Българското общество може да е ваш враг, но не и неин. Когато човек знае, че това, което прави има смисъл не само за него, но и за другите, е много по-силен и устойчив на всякакви изпитания. Иначе се чувства самотен и вълните го лашкат така както повеят на вятъра листата.


Общество и по-точно гражданско общество в България изобщо не съществува именно поради наличието на такива драстични извращения. Животът е наистина много суров и ще става още по-жесток особено за долнопробни хора с извратено мислене като нея. А ако ли не точно такива като мен ще го направят такъв за всички без изключение. Колкото до нейната професия вече един път написах, че психологията е фалшива наука, която не почива на никакви константни научно доказани величини и аксиоми. Понеже си знае, че е достатъчно глупава се е ориентирала именно към такава елементарна професия, която не представлява точна наука.


Щастието на едни хора зависи от нещастието на други и обратното. Точно тези хора никога няма да бъдат щастливи.
Явно не знаете какво е Любов, защото тя прави хората по-добри. Ако обичахте поне един човек, вие нямаше да говорите така. Забележете, не казах, ако вас ви обичаха. Защото може и да ви обичат, но това само по себе си не променя нищо, защото сърцето ви явно е от лед.


Да обичаш българка означава да търпиш непрекъснато невероятни унижения. Нормален човек не може да обича българка освен ако не е мазохист.


10 000 долара на месец какво ще ги прави едно 19 годишно момиче в България? Многото, наистина многото пари са по-скоро проклятие, отколкото благословия. Достатъчно пари... това вече е друго нещо и всеки човек с някакви качества и опорство може да води достоен, нормален, полезен и щастлив живот именно тук в България.

Тя нали има претенции, че изкарва "много пари"?


Подкрепям Bunny изцяло и с интерес чакам да прочета какво ще Ви отговори.


Да, но нали се сещате кой от двама ни е по-умният?





Тема Re: only for Sahibнови [re: FileO99]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано17.03.07 20:51



хм аз изброявах, та с обединителния си отговор не ми помагаш



Как се казваш (как си известен в обществото)? Къде живееш и какви са твоите интереси?

Благодаря ти предварително за отговорите, защото аз не се съмнявам, че ще ми отговориш.



Тема Re: Оh, my..don't cry, silly guyнови [re: FileO99]  
Автор snowhite (минаваща )
Публикувано17.03.07 21:59



Мсиленето ви определено е нелогично и объркано, защото се основава на изкривен мироглед.

Ооо, вие сте искал да предпазите бедното момиче да не се изложи във виртуален диалог с Ваше Благородие.. сега разбрах

Но на вас всъщност ви е приятно да спорите. Защо тогава сте искал да избегнете нещо, което явно ви носи удоволствие (може би единственото в живота ви)?

Мъжкият и женският мозък са устроени различно и едно е умен мъж, а съвсем друго умна жена.

Една умна жена на 30 години може да е много по-красива и привлекателна от самата себе си на 20, както и по-осъзната, което определено е секси.

Тя длъжна ли е да жертва любовта си в името на възрастовата разлика? Вие вероятно не осъзнавате, че за да има такава връзка, и двамата са направили компромиси със себе си. Тя влага най-хубавите години от живота си във връзка с мъж на 40. Той рискува да остане сам на 55.
"Око за око, зъб за зъб" е именно от Стария Завет, в който е залегнала идеята за престъплението и наказанието. Новият се основава на разкаянието и опрощението и в него ще намерите само послания като "Ако те ударят по едната буза, обърни и другата", а също "Бог е Любов", "Аз (Бог, респ. Любовта) съм Пътят и Истината и Животът". Може би ако поне бяхте чел това, щяхте да имате друг подход към хората - даряващ, не ачакващ, изискващ и отнемащ.

Именно такива хора като вас.. наистина интересно. И какво ще направите? Ще излезете на улицата и ще убивате? Всичко се връща, не бъдете наивен. А психологията е хуманитарна наука с обществена насоченост. Действително данните са относителни, школите са много, теориите различни, но няма как иначе да е - става въпрос за човешката душа. Не знам колко е елементарна, но е изключително отговорна като професия и изисква пълна отдаденост. Аз съм ходила на психолог и мога да кажа, че ми помогна. Вярно е, че обикновено психология следват хора, които самите те са имали някакъв проблем или болезнени изживявания и затова искат да намерят отговорите за себе си, както и да помагат след това на други хора в тяхното положение. Изисква се широкоскроен характер и емпатично мислене, което е невъзможно при по-глупав човек.

Не е задължително да обичате българка или жена. Аз като ви чета ми се струва, че никога не сте обичал никого и нищо, дори самия себе си. А Любовта е както вече написах Пътят, Истината и Животът. Ако не сте почувствал Любов мъгла ще скрива вашия път и ще се губите, няма да имате очи да познаете истината и ще се чувствате сам, няма да се чувствате жив и ще роптаете срещу живота, а всъщност всичко ще е във ваши ръце.

Вие не сте глупав. Това си личи, да, така е. Но това, че имате определени познания, богат речник, високи писмена култура и стил, не означава, че житейски сте правилно ориентиран, нито морално. Вие имате много и затова се чувствате още по-изгубен. Липсва ви упората в самия себе си, липсват ви твърди устои и принципи. А те не се градят изкуствено, те се усещат. Още не сте потърсил кой всъщност сте, не сте се запитал, не сте открил себе си.



Тема Re: Оh, my..don't cry, silly guyнови [re: snowhite]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано18.03.07 14:58



Бих допълнил:
Ако имаше само светлина не бихме могли да разпознаем добро и зло



Има различни пътища към познанието, един от които е отрицанието...
а относно цитата ти "Ако те ударят по едната буза, обърни и другата", смятам че става въпрос не за опрощението в случая, а по-скоро за посаждането на добро. Проявата на смирение и разбиране е пътя, който се има предвид. Аз няма да коментирам "Що е Смирение?" и "Що е разбиране?" тук защото сами по себе си са достатъчно големи теми...

Да се върнем отново на темата: Не смятам, че "Българските жени" конкретно са развалината, която трови... Израждането на човешкия род едва ли започва с връзките между младите жени със старците и т.н.

И File099 бих те попитал ти какво си направил в своя съзнателен живот, за да извисиш духа си? (моля те дай конкретен пример)





Тема Re: Защо?нови [re: mariyak]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.03.07 19:45



Смоталессо, първо се научи да пишеш правилно и после обсъждай интелектуалното ми равнище. Тук в този форум умни хора освен Тренди други няма и няма и да има. А емоционалните хора по дефиниция не може да са интелегентни, защото емоцията сама по себе си изключително много пречи на трезвият интелект и вземането на правилни решения. Това, което пиша в постингите си далеч не е безумие по собствените ти думи, а просто е твърде сложно за ограниченият ти мозък израстнал в блатото на комунизмът. Темата ми далеч изобщо не е "малоумна", а малоумни са именно хората които са я провокирали с развитието на такива извратени връзки с драстична възрастова разлика при това с цели 20 години! Тук ти си никоя и нямаш никакви приятели, болно същество - кръгла интелектуална и финансова нула. Емоции се пише, а не "емоций". За такова изказване със спешната медицинска помощ в реалният живот веднага ставаш лесна плячка на адвокатите ми, които ще те съдят за нарушаване на доброто ми име в обществото. Ти нямаш пари задника да си избършеш, а си позволяваш да ме обиждаш - смях!

"интелигентно" не се пише така, бе смотальано!"комулирани" се пише кумулирани като кумулативна. Поняла?





Тема Re: Защо?нови [re: FileO99]  
Автор mariyak (непознат )
Публикувано18.03.07 20:51



Ха-ха-ха!!!

Хайде-у лево!!!



Тема Контранови [re: FileO99]  
Автор _Bunny_ (търсеща)
Публикувано19.03.07 16:20



" Ако си мислиш, че мъж на 39 години може да ходи с 19 годишна заради чувства към нея, а не само заради секса си наистина в много голяма заблуда. Един истински мъж, за да обича силна дадена жена тя трябва да е много умна поне колкото него. Следователно ако той е влюбен в теб трябва да е олигофрен, аргумент а контрарио ако не е олигофрен те използва само и единствено за секс."

Този 39 годишен мъж може да има много много други жени- той е изключително умен и атрактивен, за да ходи с мен само заради секса. Той е весел, забавен, общителен, интелигентен и няма нужда от секс, защото той му се предлага постоянно и отвсякъде. Ако искаше секс щеше да си хване някоя 24-25 годишна мацка, която хем ще е доста по-опитна от мен (защото признавам си аз съм имала само 3-ма мъже преди него, защото никога не съм правила секс без Любов), хем ще си има професия и реализация и няма да е толкова фрапиращо колкото да ходи с ученичка 12кл.
Преди да се престрашим да тръгнем ние водихме многочасови разговори не за нас, а за живота, за общи неща, за спорт, за политика. Той е обиколил света, бил е професионален треньор по карате 14 години, живял е в Ню Йорк, в Чикаго и в Италия. Искам да кажа, че е видял изключително много, че има богат житейски опит и огромна обща култура. След всичките ни разговори той беше потресен от моите знания и от моята обща култура. Каза ми, че ако не ме виждаше пред себе си никога нямаше да повярва, че разговаря с момиче на 19 год. Аз не съм толкова умна колкото него, но съм по-умна от много жени на 39 години! Не се хваля, просто ти казвам, че възрастта няма значение. Значение има само любопитството и гладът за знания, които при мен са неизчерпаеми.
Аз самата имах много скрупули преди да си позволя да тръгна с него. Не заради обществото, защото на мен не ми дреме какво казват хората, защото те през повечето време изобщо си нямат и на представа за какво става дума, а заради мен самата, заради майка ми, която също е изключително ерудирана жена и не знаех как ще го приеме. Заради приятелите ми, заради неговите приятели също, защото даже и не си представях как ще приемат ня'ква 19 годишна пикла. Защото в техните очи е нормално да ме виждат като такава. Също така се опасявах да не ме иска точно за секс и затова си бях казала, че само ако с пръст ме докосне отначало ще го скъсам.
И след като тръгнахме станаха най-най-най-неочакваните неща- ние се влюбихме страшно силно, един месец с пръст не ме пипна и даже накрая аз се чудех какво става, а, както по-късно разбрах, той се е спирал за да не ме уплаши и за да стана аз готова за тази крачка. Запозна ме с всичките си приятели, които, признавам, отначало ме гледаха скептично, но по-късно, след като разговаряха неколкократно с мен, ме приеха изключително добре и сами започнаха да говорят как са го виждали и с други жени, но никога не са го виждали толкова влюбен и никога не са одобрявали другите жени. А сега, и за тяхна изненада, те също са си станали приятели с мен и съм единствената, която одобряват, защото ме смятат за достойна, един вид, да съм с него. Мен тези признания много ме разчувстваха, защото никога не съм очаквала подобно нещо.
Майка ми също беше много много скептична отначало, най-малкото защото е с 8 години по-голяма от него, но след като се запозна с него, водиха разговори и видя той как се държи с мен, го одобри и даже много го хареса. Каза, че й напомня как баща ми се е държал с нея едно време, как я е гледал и как е треперел косъм да не падне от главата й. Каза, че ми пожелава още дълги години с него. Нещо, което ме изуми вече до краен предел!



Тъй че не е нито едно от двете- нито ме изпозлва за секс, нито е пълен олигофрен. Просто сме влюбени и щастливи, но на теб това нищо не ти говори, нали???

" Ти едва ли познаваш съвременната история, нямаш хабер елементарно понятие от политика, не разбираш нищо от пари и тяхното кумулиране и вероятно не си тренирала сериозно никакъв спорт. Тогава за каква всестранно развита личност говорим?"

Аз наистина не познавам добре съвременната история и си го признавам най-чистосърдечно. Но това е просто защото не обичам историята и не смятам че тя може да ни научи на нещо и следователно няма смисъл да я изучаваме. Хората трябва да използват съвсем нови методи и похвати в живота си, защото старите са ни довели до това дередже, на което сме в момента- планетата ни се разрушава, икономиката ни е нестабилна, живеем или в крайно бедни, или в крайно богато страни и липсва хармония. В 21-ви век сме и все още има войни, атентати и тероризъм. Има цели селища в 3-тия свят, които умират от глад, а някои на Запад си строят замъци за домашните любимци. Изучаваме Космоса и другите планети, а не можем да се справим със собствената си планета и не смеем да излезем на Слънце през лятото, за да не ни изпържи. Това не е нормално и аз отказвам да чета историята на човечеството, която не само че е абсолютна лъжа и е фалшифицирана, а и е трагично-смешна!!!
Разбирам и от политика, и от пари. С майка ми двете имаме собствен бизнес, който го разработваме доста успешно.
Относно спорта- тренирала съм 3 години волейбол в Левски Спартак, но се отказах, защото искаха да ме вкарват в националния отбор, а аз не търсех това- слава и признание, а спортувах за забавление. После започнах да тренирам пак волейбол в гимназията, но след 3 месеца искаха да ме вкарват в отбора и да ходя на състезания и пак се отказах. Занимавах се с плуване две години, но когато пак поискаха да ме пращат на състезания, аз прекъснах и сега се занимавам само любителски. Сега практикувам Йога от 5 години и даже водих курсове няколко месеца в един фитнес. И никога не съм казвала, че изкарвам много пари без да работя. Аз не съм като теб да се възползвам от другите и на техен гръб да трупам капитал. Аз не съм използвачка и ленивка! Аз работя и сама изкарвам достатъчно пари, за да живея добре без да охолнича и да прекалявам. Когато изкарам повече отколкото съм предвидила ги раздавам на просяците по улиците, защото не искам тези пари да ме развращават и да събирам за замък на котката ми! Искам да помагам с тези пари, които са ми се дали в повече.

Точно АЗ ще ти говоря Любов, защото съм се докоснала до нея и тя ме е извисила и променила. А пък ти само си говориш наизуст и дори не знаеш за какво става дума. Човек, които се е докоснал до Истинската Любов не може да говори по този начин. Човек, които познава Любовта нито ще обижда, нито ще се хвали как използва хората, нито ще ламти за пари. Защото той ще знае, че колкото и пари да има без Любов той е нищо. Аз напълно ти вярвам, че ти имаш много пари. Но също така съм и напълно убедена, че ти не си познал Любовта и я нямаш и затова за мен ти си НИЩО. А едно НИЩО си остава НИЩО, колкото и да крещи, че е нещо. Ти си си НИЩО и такова ще си останеш, дори и да станеш милиардер!!!

"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Редактирано от _Bunny_ на 19.03.07 16:28.



Тема Re: Защо?нови [re: FileO99]  
Автор blueface (житен бегач)
Публикувано23.03.07 18:09



смотанякът файл еди кой си.не е чел достатъчно научна литература и пише пълни глупости,като имитира някакво посредствено интелектуално равнище.
абе мърсол,според науката високия интелект въри ръка за ръка с високото емоционално ниво.по интелигентните хора са по чувствителни и уязвими.
а ти до сега доказа че си пълен дебил,живеещ пред компютъра един измислен живот,лишен от емоции,като любов във всичките и форми.
аз те съжалявам и благодаря на всевишния , че ми е дал скромен ,но изпълнен с любов живот.





Тема Re: на ти една Контранови [re: _Bunny_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.03.07 00:52



На приятелият ти му се предлагал секс отвсякъде? Да, но от жени на неговата възраст които са изпуснали последният влак и се опитват с него като удавници за сламка. А колкото до вариантът с 25 годишните жени вече на много места изтъкнах, че именно сегашните 25 годишни набори 1981ва са най-големите нравствени боклуци в съвременната история на цивилизацията. За тях секса нищо не означава и те като се предлагат на значително по-възрастни от тях мъже си мислят, че са нещо повече от останалите жени. Понеже тези неща са му известни на твоя приятел той и затова са е хванал с теб. Тези на неговата възраст искат да го хванат в брачния капан където му е мястото, а 25 годишните са пълни боклуци които не си заслужава и да се погледнат камо ли да се спи с тях.

Имала си с 3ма мъже на 19 години при положение, че както твърдиш и тримата си ги обичала? Много ми е интересно ако си се отворила на 16 години както е нормално как става този номер толкова бързо да ги разлюбваш в рамките само на 1 година средноаритметично? Или може би друго още по-лошо нещо - отворила си се на 13-14 годинки?

Неговата обща култура пасти да яде пред моята. Дали е бил 14 години треньор по карате веднага мога да разбера ако ми напишеш кой е основният юмручен удар в каратето и от каква позиция на юмрукът се изпълнява, защото има разлика в различните стилове на карате било карате-до или киокошин-кай. Първото е северен стил, който залага на техническата прецизност на ударите, вторият е южен и от своя страна залага на силата. А колкото до животът му в Америка то именно с това ти трябваше да започнеш - от тази държава нормални хора не се връщат...

Правилно си постъпила, че си го държала на известна дистанция в първата фаза на вашите взаимоотношения. Това е белег на висок морал, който повечето жени изобщо не притежават. И все пак защо не си намери приятел на твоята възраст, а предпочете мъж на 39 години? И как стана така, че попадна в неговият социален кръг? Не си ли надскачаш вечерният час?

Изводът, който си си направила за историята е наистина страшно глупав и наивен като показва тоталната липса на познания относно политиката, защото тези две неща са тясно свързани и преплетени едно с друго и винаги откакто свят светува е било така. Новите революционни похвати в живота в повечето случай се основават на стари и добре известни принципи и ти по този начин отричаш основата на нещата като търсиш своеобразно бързо чудо в твоя живот, което личи и от определението на никът ти. А хормания в съвременният свят липсва именно поради причина, че Америката където е живял твоят каратист измусква ресурсите на цял свят. Това се нарича глобализация и тя е пагубна за държави като България, където няма развит капитализъм поради ред причини главно особено ниското качество на хората и особено на младите хора от твоето поколение. Войни има и ще има и то жестоки като тази в момента в Ирак, защото Америка иска да наложи със сила и машинации своята глобализация на останалият свят и рано или късно помни ми думата тя ще понесе те1ористичен акт с атомно устройство, който ще разбие икономиката като неизбежно и закономерно следствие на огромните разрушения, които ще настъпя от употребата му в гъсто населен град. Американците през 90те години си изхвърлиха житото в океанът пазейки собствените си чисто финансови интереси държейки висока изкупна цена, сами си направиха атентатите на 11 септември, а ти ми пишеш за бедност, глад, те1оризъм и на фона на това се хвалиш, че приятелят ти живял в Ню Йорк и Чикаго! Не се ли усещаш за какво огромно противоречие става на въпрос?...

Не можем да излезем в Космоса, защото Америка държи 80% от най-новите световни технологии, за да спекулира и шантажира с тях останалият цивилизован свят. Пържим се на Слънцето, защото Америка отдавна отказа да подпише международните ратификации за вредните емисии в атмосферата и плюс това всячешки пречи да се наложат откритите алтернативни източници на гориво, за да не пострада икономиката й от тях. Историята на човечеството особено в частта си относно Втората световна война е фалшифицирана отново по вина на Америка но и на Съветският съюз. Целта е да не прозре истината, че немският националсоциализъм е бил най-висшата политическа доктрина и поради тази причина целият свят е провокирал Германия към световна война и в крайна сметка я е унищожил до основи.

Абсолютно нищо не разбираш нито от политика, нито от пари. Примерно следва съвсем елементарен въпрос:коя социална прослойка в България носи основната политическа вина за провалът на десния преход?

А като разбираш от пари можеш ли да ми обясниш какво означава понятието сконтов процент? Или тримесечен Лондонски либор? Или ако дължиш пари на физическо лице на плоскостта на гражданското право колко време е срокът да ги върнеш след неговата покана?

Сега по въпроса за бизнеса много ще ви помоля всички които четете включително теб да не спекулирате с думата "бизнес", защото под бизнес се разбират най-малко 10 000 долара чист месечен приход какъвто вие с майка ти със сигурност нямате. Това е истински бизнес, останалото са кокошкарски работи. Много има хляб да ядеш още. Пубер.



Аз съм тренирал 8 години фитнес-културизъм и засега съм си дал известна почивка с оглед възстановянето на организмът от тренировките и решаването на други изключително важни задачи. Фитнес-културизмът е толкова тежък и скъп спорт, че пред него и каратето което също съм тренирал но само три години и волейболът са просто смешни. Плуването е много хубав и благороден спорт - браво на теб. А Йогата е нещо вредно, опасно и налудно и трябва по най-бързият начин да се отдалечиш от пагубното му влияние докато не е твърде късно за психиката ти.

Беше написала в предишен постинг точно, че изкарваш много пари без да работиш и ако продължиш да оспорваш това свое смешно твърдение ще ти дам съответният линк към собственото ти мнение. Просто на момента не ми се търси, но ако проявиш упорство и не помниш собствените си писания в дира ще прочетеш сама какво си писала и как грубо си противоречиш, което е точно липса на интелект и морал. Капитал се трупа на гърба на другите на принципът на класовата експлоатация на малоимотните и бедни хора в обществото. Това е стар марксистки постулат, който много хора не могат или не искат да преглътнат. Сама далеч няма да стигнеш поради простата причина, че само оперативното ти управление на фирмата ще те погълне поне в 12-14 часа от денонощието и просто няма да има кой да върши самата работа. Трябва да знаеш като ме наричаш "ленивец"умственият труд е в пъти по-тежък даже и от най-тежката физическа работа поради причина, че повече от половината енергия на организмът се израходва именно от този най-основен орган.

Ти нямаш даже и един процент от интелектуалният ми капацитет да ми пишеш или говориш за каквото и да било даже и за любов. И как можем ние да имаме любов когато вие се хващате с дъртаци? По времето когато аз съм имал сериозни връзки ти си била на 4-5 годинки и не можеш да имаш моят социален опит и познания върху психиката на индивидите. Любов с българка е нещо почти невъзможно, защото вие сте заклети и даже бих казал генетични материалистки лишени от всякаква духовност, чувствителност и ефирност. И поради тази причина рано или късно ще обърна генерираният капитал срещу вашето благоденствие, защото имате много грехове да изкупувате на тази земя.





Тема Re: на ти една Контранови [re: FileO99]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано24.03.07 20:02



Здравей,
Ти продължаваш да ме заинтригуваш. Но не разбрах защо не ми отговаряш на въпросите?

Второ - Каква е връзката между здравия дух и тялото?
Трето - Напоследък се чудя как да направя първоначален капитал, за да реализирам идеите си. Ти можеш ли да ми помогнеш?





Тема Re: на ти една Контранови [re: Sahib]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.03.07 22:42



Господине, не отговарям на въпросите поради остра липса на време. За мен всеки отговор във форум с всеки изминат ден се превръща в непоносим лукс.

Здравият дух може да съществува и в болно тяло стига мозъкът да не е засегнат.

Капитал по принцип се генерира на основата на нещо недвижима собственост под наем, реализиране в областта на тясна професионална специализация, създаване на нов конкурентно способен продукт + заобикаляне на установеният финансов автоматизъм. Колкото по-малка е основата толкова по-малко финансови средства ще се кумулират и по-трудно ще се заобиколи пряката и косвената данъчни тежести. По принцип става въпрос главно за три неща - изкарване на пари, тяхното кумулиране в целеви фондове и последващо инвестиране с цел разрастване на дейността. Инвестициите разбира се се правят отново в недвижима собственост, тясна професионална специализация и нов конкурентно способен продукт. Ако нямате налице тази основа не ви остава нищо друго освен да работите без да плащате данъци и ток. Така примерно при средна заплата от 800 лева месечно бихте могли в рамките на четири години да кумулирате 24 000 лева - наистина много малко, но по-добре от нищо.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано26.03.07 08:43



Това е нещо нормално, аз викам......всички жени под ножа.




IGEN...én akar több

Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: XищниK]  
Автор cingarela (непознат )
Публикувано05.04.07 19:32



Здравейте,
Да си призная чета форумите интересно ми е, но май не съм писала. Тази тема обаче ме предизвика по някакъв начин и реших да споделя по темата личния си опит.

Не съм имала връзка с мъж 25 години по-възрастен от мен ,но съм имала връзка с мъж 12 години по-голям. Горе-долу мога да си представя и тази с 25 години ...Земята вика Марс в общи линии.

Разликата в поколенията по една или друга причина крештеше и с времето това се превръщаше в проблем. Или аз трябваше да стана по-ретро или той по-съвременен във възгледите си но така или иначе всеки от нас носеше белезите на своето поколение.

По темата за секса мога да кажа ,че възрастта според мен няма значение а темперамента. Това беше нещото ,което много дълго ме свързваше с него защото той беше изключителен любовник но си мисля ,че и на 25 когато е бил пак е имал усета за тези неща.

Искам да обощя когато бях с този мъж а това беше много дълго време аз по-скоро определям момента от живота си като не особено силен.Бях лабилна бях тъжна. НИКОЯ НОРМАЛНА ЖЕНА СЪС САМОЧУВСТВИЕ НЕ БИ БИЛА С ВЪЗРАСТЕН МЪЖ. Просто трябва да има проблем със себе си. Аз го осъзнавах за другите жени не знам.



Много ми даде тази връзка и ако днес ми е страшно хубаво с моя мъж то съм сигурна ,че частица дължа именно на този минал опит.

НЯМА НИЩО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА ДО ТЕБ ДА СТОИ МЛАД МЪЖ !!!! НЯМА НИЩО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА ДА ПРАВИШ СЕКС С МЛАД МЪЖ А НЕ СЪС СТАРЕЦ





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано08.04.07 20:58



Темата тръгна, паралелно с други теми ... с неизмислени т.е. конкретни герои,
а и събития от из клубовете. Има ли твоята такъв контекст?

И още ... за баща си нищо не казваш.

Или ... предполагам и си въобразявам,
че имаш основания да ползваш "копеле".

Коя е руската дума за копелдак" бих те питала ако допусках, че можеш и толкова и така да се ядосаш, че да разбереш дотукписанието ми и немедлено отгавариш.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: cingarela]  
Автор blueface (леко хахав)
Публикувано10.04.07 16:45



глупост



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано10.04.07 21:22



Коя по-точно моя тема да има такъв контекст?

Баща ми е златен човек, какво да кажа друго за него?

Не можеш да ме ядосаш по никакъв начин, липсва ти умствен багаж.



Тема Re: Moйapeйннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано11.04.07 01:32



Ей тете тете те тая тема де, съвсем в началото.

Багаж такъв тук ако носех, не бих писала.

Значи и хабер си немаш що е копелдак, но си словоръсиш, тъй ли?



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано11.04.07 20:47



Ясно, схванах намекът ви още в самото начало. Много добре знам какво е копелдак, а вие имате ли представа какво е ПАРЦАЛЕССА?



Тема Re: Moйapeйннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано11.04.07 23:39



Яйн казват немскоезичините(ja+nein=jain). Кажи, че да ти кажа ... дали такава имам или е друга.

За копелдакът ... няма как да го знаеш ако сам не си такъв,
или имаш право да ползваш думата, или нямаш такова право,
защо го правиш?



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано12.04.07 21:50



Да, аз съм фен на немскоезичните...

Не си спомням някъде да съм написал за себе си, че съм копелдак.



Това е за вас!



Тема Re: Moйapeйннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано12.04.07 23:33



Мерси зер нетт,
не си го написал а аз съм го прочела - ха сега де.

Кажи за каквото ме питаше, или да повторим отначало - онова което наричаш "намек", аз си въобразявам че съм формулирала като въпрос,
с бутилки да те ... таковам, че да отговориш някак.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор irra ()
Публикувано13.04.07 19:51



От псих.гл.точка,някои жени са с по-вьзрастни мьже зареди компенсация на отсьствието на бащите си в детството.По принцип жените биологически се развиват по-бьрзо от мьжете.Така,че има и такьв момент:необходимост от по-зрял мьж.А един мьж на 45 е каде,каде по-зрял(вьв всяко едно отношение) от един младеж на 25!Да много жени са с такива "чичковци" за пари.Но има и много двоики при които сьществува любов.Защото един мьж иска да покровителства и не само де.И не виждам каде има извращение в цялата работа?В любовта няма такова нещо като вьзраст.А и не мога да разбера кое точно те дразни?Ако е това че разни момичета го правят за пари-я помисли,колко млади мьже сьщо имат финансови вьзможности?Ако една жена е курва,тя винаги ще е такава,независимо от вьзраста на човека до нея!!!





Тема Re:irraнови [re: irra]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано14.04.07 22:04



Ма то точно това е въпроса - от млади богати мъже голяма част от жените в България не се интересуват, а ходят с разни дъртаци. И повечето 45 годишни мъже не могат да ми стъпят на малкия пръст по нито един единствен показател. Да не говорим за външност и излъчване.

От психологически гледна точка става въпрос за тежки комплекси и от двете страни. Не може да има нормална връзка с такава драстична възрастова разлика.



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано14.04.07 22:18



Ако съм го написал действително Вие ще дадете линк като пряко доказателство.

Кажи за каквото ме питаше, или да повторим отначало - онова което наричаш "намек", аз си въобразявам че съм формулирала като въпрос,
с бутилки да те ... таковам, че да отговориш някак.


Такава евтина реторика на мен ме ми минава. Ако имате да пишете нещо давайте по същество без заобикалки. Обичам прямите хора.





Тема Re:irraнови [re: FileO99]  
Автор irra ()
Публикувано15.04.07 09:48



АХА.а Тти смяташ ли че нямаш комплекс???Защо казваш млади БОГАТИ мьже?И защо си мислиш,че няма как никои мьж да ти стьпи на малкият прьст?





Тема Re:irraнови [re: irra]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано15.04.07 17:35



Честата ти употреба на препинателни знаци говорят за много комплекси в самата теб. И не съм казал, че няма как някой мъж да ми стъпи на малкия пръст, а просто повечето мъже няма как да го направят.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Koвapния (критично луд)
Публикувано17.04.07 02:33



Виж сега младежо. Избираш в кой диспансер да те настанят изкарваш един, два месеца и тогава се връщаш тук за да запълваш интернет пространството с нещо по смислено. Цялата тая помия дето я изливаш е резултат на болния ти изкривен мозък. Ти си класически психопат имаш всички признаци. Залитане по фашистки идеологии, агресивен, огромен комплекс за малоценност трансформиран е още по огромен егоцентризъм...Никой не може да ти стъпи на пръста недосегаем си съвсем леко напомняш на Свърхчовека на Ницше..Абе ако тръгна да обяснявам два дена няма да ми стигнат. Разбери знам че тия работи ти се струват велики ама като пиеш няколко месеца антидепресанти и Rivotrill ще се оправиш. За тебе нормална връзка не може да има докато не се коригира психическия ти статус. А относно това да даваш мнения кой с кого трябва да спи, не го коментирам...Познавах младеж на твоята възраст който се вълнуваше точно от същата тема и говореше много убедено, но постепенно му се влоши състоянието и го настаниха с диагноза шизофрения. Не си губи времето в интернет а се лекувай докато не е късно.

Не е луд който яде баницата, а който му я дава...

Редактирано от Koвapния на 17.04.07 02:36.



Тема Re:irraнови [re: FileO99]  
Автор Koвapния (критично луд)
Публикувано17.04.07 03:22



Абе хора защо си правите този труд? File 099 е лице страдащо от шизофрения, имам абсолютно същия пример пресен при това. Никога не влизайте в спор с него напълно безмисленно е. Примери няма да ви давам и за трети път изказвам мнение по този въпрос. Сериозно наистина ли вярвате на налудничавите му фантазии, че даже и спорите и аргументи му привеждате?? Човекът се нуждае от лечение, не работи защото психичното му състояние не му позволява а не защото е бохем и милионер. Не изпадайте в инфантилизъм като влизате в спор с него. Иначе с интерес изчетох повечето от постовете му, мисълта му е увлекателна и фантазиите последователни макър и противоречащи си. Възхищава се руския прустки дух и в същото време е и във възторг от Хитлер... Спрете не подклаждайте лудостта. Явно тя се е зародила още в ранно детство когато е протекъл конфликта с майка му който е породил налудността че той се е изправил срещу нея и я е изгонил от къщи. Класическа едипова фантазия момчето разбира за сексуалния живот по принцип оттам прави връзката че и майка му има такъв живот с баща му. От тук се поражда Едиповия комплек(защото майката е сексуално благоразположена към бащата а не към него) и момчето я определя като уличница, започва да си фантазира затова как я наказва в сексуален смисъл, третира я като курва и я изгонва от къщи като изгонването подсъзнателно е свързано с полов акт/кръвосмешение. Едиповия комплекс е валиден за всички но в случая с File 099 се е стигнало до тежка патология. Не му обръщайте внимание.

Не е луд който яде баницата, а който му я дава...

Редактирано от Koвapния на 17.04.07 03:25.



Тема пълни глупостинови [re: Koвapния]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано17.04.07 19:04



Господине, написали сте пълни глупости. Даже не си направих труда да ги прочета докрай. За разлика от Вас аз си служа с железни аргументи. Вие нямате нито един...



Тема До Коварниянови [re: Koвapния]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано17.04.07 19:17



Виж сега младежо. Избираш в кой диспансер да те настанят изкарваш един, два месеца и тогава се връщаш тук за да запълваш интернет пространството с нещо по смислено. Цялата тая помия дето я изливаш е резултат на болния ти изкривен мозък. Ти си класически психопат имаш всички признаци.

Мозъкът ми е съвсем наред. След като мога да шофирам на половин литър уиски и не си променям възгледите повече от десетилетие няма начин да съм луд.


Залитане по фашистки идеологии, агресивен, огромен комплекс за малоценност трансформиран е още по огромен егоцентризъм...Никой не може да ти стъпи на пръста недосегаем си съвсем леко напомняш на Свърхчовека на Ницше

Как по-точно си направихте изводът, че аз имам комплекс за малоценност? Аз просто ви наневиждам вас обикновените хора, плъховете от обществото, българите-изродите и стожерите на демокрацията. Не мога да си представя да живея жалък лишен от емоции живот като вашия.


Разбери знам че тия работи ти се струват велики ама като пиеш няколко месеца антидепресанти и Rivotrill ще се оправиш.

А, следователно вие имате опит в антидепресантите и знаете как въздействат. Ето кой е лудият от нас двамата





За тебе нормална връзка не може да има докато не се коригира психическия ти статус.

Аз имам две връзки в момента. Нещо не си разбрал както трябва.


А относно това да даваш мнения кой с кого трябва да спи, не го коментирам...Познавах младеж на твоята възраст който се вълнуваше точно от същата тема и говореше много убедено, но постепенно му се влоши състоянието и го настаниха с диагноза шизофрения. Не си губи времето в интернет а се лекувай докато не е късно.

Вече се изяснихме кой от двама ни е луд. И няма да търпя мнение на някакъв българин сиреч паразит и предател.


Не е луд който яде баницата, а който му я дава...

А това, че мърлата ти ражда копелета на не те прави преуспял мъж в живота.



Тема Re: .нови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано17.04.07 19:55



Недействително си го написал, път е да го разчетеш ... лек и евтин.
Нямам друга, сигурно ти е рано още. Всичко добро.



Тема Moйapeйн, така не се сваля млад мъжнови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано17.04.07 20:20



Госпожо, съдейки по последното Ви изявление нещо не сте в ред. Ако искате да Ви чука млад и готин мъж определено не е това начинът да го свалите по интернет.



Тема Re: До Коварниянови [re: FileO99]  
Автор Koвapния (критично луд)
Публикувано18.04.07 03:15



File 099 не забравяй че ТЕ те наблюдават! Възножно е да съм техен АГЕНТ! Не се доверявай на никого....Надявам се си наясно че ти четат пощата и ти подслушват телефона.

Редактирано от Koвapния на 18.04.07 03:17.



Тема Re:irraнови [re: Koвapния]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано18.04.07 10:54



Има някакъв проблем момчето ,но не сме ние хората дето ще го оправим :)
Дано само да излива агресията си тук в клуба , а не да я прилага и в отношенията си с хората , в реалния живот .Няма да коментирам написаното от него -не си залужава !



Тема така енови [re: elenaelena]  
Автор irra ()
Публикувано18.04.07 16:28



Не си заслужава да.И дано да е само тук.Но мисля,че пространството тук не му е достатачно

.Това комплексите до каде могат да доведат човек.Ужас.На мен ми е малко мьчно за такива хора.Но по лошото е,че малко хора имат усещане за психичен проблем.И все пак си мисля,че на вьпросните хора им е доста трудно да живеят с тази тежест.Мисля си че ги човьрка яко от вьтре.А за хората около тях-направо не ми се мисли.......



Тема elenaelenaнови [re: elenaelena]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.04.07 19:45



Ти момиченце, първо се научиш да пишеш на собственият си език, после ми давай оценки. Мнения от неграмотни, глупави и нищожни хора определено не си заслужават вниманието.



Тема Re: така енови [re: irra]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.04.07 19:49



Това което си написала са просто общи приказки. При мен всичко е точно и това дразни много хора. Ако беше малко по-умна ти щеше да отговориш директно на моят отговор, а предпочете повърхностен коментар лишен от всякаква аналитична задълбоченост. Това трябва ли да ме учудва след като си проста, бедна и глупава българка - кръгла интелектуална и финансова нула.





Тема Re: До Коварниянови [re: Koвapния]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.04.07 19:52



Не знам за мен но ти определено си луд. Няма кой да ме преследва за нищо. Понял?



Тема Re: така енови [re: FileO99]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано19.04.07 22:45



хахахахахахахахахахахахахахахахахаха



Тема Re: така енови [re: elenaelena]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.04.07 00:28



Простоватичко момиченце от село, знаеш ли кои се смеят без причина?





Тема Re: така енови [re: FileO99]  
Автор irra ()
Публикувано20.04.07 01:03



а незнам,ама знам,че ти знаеш

!!!Еи "нарцисче" голЕмо си патенце!



Тема Re: така енови [re: FileO99]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано20.04.07 10:47



Причината да се смея си ти :) МНого ми е интересно какво представляваш в реалния живот :) Май само в нета си стоиш и бълваш омраза към хората изобщо ,БЕЗ ПРИЧИНА .ТОва , че пускаш постинги в клуб психоанализа и психотерапия е доста показателно .Направо си плачеш за психоанализа и за психотерапия :) Това ще е последното ,което ти пиша .Не си заслужава да ти се обръща внимание .И ще помоля другите -не подхранвайте ЛУДОСТТА му :)





Тема e сега че ти кажанови [re: elenaelena]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.04.07 12:02



В реалният живот можеш да ме видиш утре на клубната среща на ГЗС на О!Шипка 11 в 20:00 часа вечерта. И далеч не стоя само в нета, просто пиша и чета много по-бързо отколкото предполагаш. И не бълвам никаква ОМРАЗА, а се ви се подигравам на глупостите които вършите. Пускам постинги в този клуб, за да ви покажа какви грешки правите и че трябва да се лекувате. И знаеш ли какво е лекарството ви - мизерия до живот

, да бачкате за едната заплата и майката да ви се ебава



Тема Re: Moйapeйн, така не се сваля млад мъжнови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано20.04.07 22:53



Зер горсе спасиба за осветлението, Молодец.



Хрумва ли ти, че вече не си млад.
Или поне не толкова, колкото показваш тук.

Еднакво натоварващи сте индивидите и от двата пола на твоята възраст ... такива неща си мислех докато следях темата ти. Хайде успех - дано те вземе някоя да и разкажеш играта ... шемет




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.