Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: mariyakнови [re: mariyak]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.03.07 17:09



Ако действително ме четете ще ви прави впечатление, че аз винаги си ОТБРАНЯВАМ в постингите си.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано04.03.07 18:58



Не го взимай насериозно.
Или наистина е неизличимо болен или преиграващо ченге.


От следващите му реакции ще разберем какво е по-точно.

Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.

Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано04.03.07 23:47



че кой го взема на сериозно.., понякога /когато скучая/ го подръпвам за опашчицата, че да се самонапомпа малко...да не се спихне съвсем

...щото иначе ще трябва сам да си говори,
ама и тези две любовници много свободно време му оставят, сигурно в останалото време/докато той твори тук/ те имат строева подготовка



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано05.03.07 09:28



:)
Имам приятелка ,която се омъжи за германец .Той е на 65 години и не се е спрял да й кръшка .Миналата седмица тя ми се оплака , че намерила нови снимки .Ама той не си пада по "дърти " мацки -трябва да са под 35 години .
А колкото до това ,че 25 годишна прави секс с 45 -годишен - няма нищо ненормално .Момичето е пълнолетно .Ако е под 18 години , тогава бих се възмутила .
КОлкото до морала на младите - нямам думи .



Тема Re:вие с мъжът ви сте изродинови [re: fo_fo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.03.07 18:04



Отново повтарям като на малоумна - не е възможно да изглежда по-добре от мен нито в тяло, нито в лице. Хора 10 години по-млади от мен не изглеждат по-добре, а някакъв дъртак.

Вашите фирми добре правят, че плащат данъци, защото ние не плащаме почти никакви



Ти ако не научиш копелетата ти на морал вероятно ще ги надживееш...



Тема Re: Съннови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.03.07 18:11



че кой го взема на сериозно - хората, които зависят от мен.

понякога /когато скучая/ го подръпвам за опашчицата, че да се самонапомпа малко...да не се спихне съвсем - скучаеш, защото си бедна, грозна жена без никаква класа.

щото иначе ще трябва сам да си говори,
ама и тези две любовници много свободно време му оставят,
- аз не работя за разлика от теб.

сигурно в останалото време/докато той твори тук/ те имат строева подготовка - не позна. Търсят си други готини млади мъже, защото аз не предлагам сериозна връзка на хора под моята класа.

Усещаш ли колко си нещастна?







Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано05.03.07 18:37



С теб имаме пред себе си пример с него.
Въпросът ми към теб е : Този болен ли е, или играе някаква си негова игра?
Вярва ли си той?

Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.



Тема Re: въпрос към ПЪTниkнови [re: ПЪTниk]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано05.03.07 19:30



Вие сам ли започнахте да си пишете?





Тема Re: въпрос към ПЪTниkнови [re: FileO99]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано06.03.07 07:29



И аз съм болен.
Ама ти обра точките.
Няма ли как някакси да разкрасиш играта заради играчите.



Никой не знае, освен позналите, а те и не искат да знаят.

Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано06.03.07 07:38



...не е игра това.., не знам дали е и болест, но това човече е много бито и тормозено..., вероятно по всякакъв начин, и физически и психически...и е събрало много злоба...
не знам кой е бил "Фюрера" в къщи, баща му или майка му, но той хубаво не е видял.., и освен да му съчувстваме и да го обичаме друго не ни остава...
...тръгнал е да дири Михаля по обиколните пътища и кривите пътеки и ако наистина е умен ще го разбере...ако - не, ще си учи уроците докато ги научи...

в следващия си живот ще бъде жена в Афганистан или Уганда, ще е неграмотен и няма да е чел Ницше/ако сега го е чел де/...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.