Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Alpheccaнови [re: Alphecca]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.02.07 18:14



Остави хората да си живеят живота, който както намери за добре.

Добре, значи и аз ще живея както намеря за добре и изобщо няма да съобразявам с тях.



Тема Re:CъHнови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано25.02.07 12:09



...оценките ти не ме интересуват изобщо,
ако не ме разбираш, проблема е твой - не мой...,
а ако имаш необходимост да оценяваш някого стани даскал/горките дечица

/
...иначе не мога да не си/и да ти го/ задам въпроса..., след като си толкова "успешен"....всичко ти е мед и масло с германката и с гениалността ти.., от какъв зор те възмущава кой какво прави с живота си ?...
какво ражда неудовлетворението и злобата ти?!

смешен си, но и ти съчувствам дълбоко



Тема не бе пич право е момичетонови [re: FileO99]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано25.02.07 12:35



не бе пич право е момичето, че все пак тва си е нейн проблем с кой ще ходи ако иска и дядка да ходи, ама ти не си мисли че е само тя така виж Анна Никол Смит с кой ходеше ония милиадера, които и се изкефил в някъф стрпитизбар е бил на 90 а тя на 18-19, така че кво ? това е норемално явление курволяк колкото искаш, ама що не бе ако има външен вид и може да се продаде, кво лошо има, пазарна икономика пич търсенето определя предлагането, ааа кво ще кажеш са Хю Хефнер /основателя на плейбой които си живе с 3х 18-19-20 годишни мацки ? лошо ли му е? а е на 80 години вече 81-2 дори скоро ще гушне букета, ама поне е легенда вече още жив е станал легенда.... така че споко не се коси толко.... стани и ти милионер и ти ще си така на 80 с 18годишна :) ае лек ден брато



Тема Re:CъHнови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано25.02.07 16:23



"от какъв зор те възмущава кой какво прави с живота си ?...
какво ражда неудовлетворението и злобата ти?!"
- аз искам да живея в нормално европейско общество с морални норми, а не с такива изроди като вас.

"...оценките ти не ме интересуват изобщо,
ако не ме разбираш, проблема е твой - не мой...,"
- е луд и необразован човек без ясна и целенасочена мисъл трудно може да се разбере от околните и проблемът си е негов, защото зависи от хората над него.

"а ако имаш необходимост да оценяваш някого стани даскал/горките дечица" - аз имам добре развит частен бизнес и никога няма да падна дотам да работя като учител.

"смешен си, но и ти съчувствам дълбоко" - нали се сещаш кой се смеят без причина

? Аз ти съчувствам дълбоко, обърни се към опитен психиатър.

Редактирано от FileO99 на 25.02.07 16:26.



Тема Re: изобщо не става въпрос за паринови [re: Hani_G]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано25.02.07 20:28



При двойките, които имам предвид 45 годишен-25 годишна в почти всички случаи мъжете са безработни, нямат пукнат лев и изглеждат ужасяващо на външен вид с огромни кореми, смазани от живота алкохолизирани лица и изключително неугледно и мърляво обличане. Следователно изобщо ни най-малко не става въпрос за материална облага, а за наличието на тежки комплекси в психиката и мисленето на младите жени, които търсят преоценени мъже, за да ги въртят на малкият си пръст. За това именно става въпрос, съвсем не за пари.





Тема Re: изобщо не става въпрос за паринови [re: FileO99]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано26.02.07 15:09



ти изобщо имаш крива мисъл.
май живееш в собствен измислен свят.

а това за преоценените мъже е пълна недомислица
искал си да кажеш нещо ама не излезе нищо.
и защо си с 5 години по голяма от теб??
ЗАЩОТО Е ГЕРМАНКА , А ТИ СИ ЕДИН ЗАВЪРШИЛ ЖИГОЛО.
ЩО НЕ СИ ХВАНА ЕСТОНКА??БРАЗИЛКА??МАКЕДОНКА??
А???
ЗАЩОТО ГЕРМАНСКАТА ИКОНОМИКА Е НАЙ СИЛНА НАЛИ??
ЖИГОЛОООООО, ДОЖИВОТНО ПРИ ТОВА



Тема Re: icedevil, нищо не си разбралнови [re: icedevil]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано26.02.07 16:08



Моята мисъл в сравнение с твоята е праволинейна и кристално ясна. Живея в напълно реален свят и пиша въз основа на това, което виждам по улиците. Германката действително е с мен заради добрият секс, но нейното имуществено състояние е далеч под моето. Не мога да се хвана с естонка, защото тяхната държава води антируска политика, а аз съм от руско-фински произход. Не мога да се хвана с бразилка или македонка, защото съм расист и не ги считам за хора. Моята персонална икономика е по-силна от тази на германката ми. Но както написах тя е с мен заради страхотният секс.





Тема Re: icedevil, нищо не си разбралнови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано26.02.07 22:23



...е хубаво де, отдавна знаем колко си Велик,
ама няма начин да не се питаме всички тайно...ето аз сега и явно те питам


щом като всичко ти е толкова СУПЕР, и икономиката, и секса, и германката..., що си тръгнал да оправяш света?...що не идеш в Германия да си сред "себеподобни"
и да ти е спокойно на душата, ами в чуждите кревати гледаш, м?

хайде, стига ти толкова внимание

Редактирано от CъH на 26.02.07 22:25.



Тема Я да видим сега?нови [re: FileO99]  
Автор eti_ka (501)
Публикувано27.02.07 10:57



Много искам да видя колко момичета (жени) биха се отказали от да речем..... Том Круз, Брад Пит, Вин Дизел, Ерик Робъртс и пр..........., също искам да видя колко мъже на 25г ще се откажат от Клаудия Шифър, Ким Бейсинджър и др.
Нищо лошо няма .... по-скоро въпроса е как изглеждат и в каква форма са...



Без риск- няма слава

Тема Re: CъH, ще ви дам отговор веднаганови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.02.07 18:48



ама няма начин да не се питаме всички тайно...ето аз сега и явно те питам
щом като всичко ти е толкова СУПЕР, и икономиката, и секса, и германката..., що си тръгнал да оправяш света?.


Защото хората ми пречите да се развивам и да живея нормално затова.


що не идеш в Германия да си сред "себеподобни"
и да ти е спокойно на душата, ами в чуждите кревати гледаш, м?


Нещо не сте разбрали отново - ние направихме Германия тук в България за нас. Вие отидете в Германие да миете улици ако искате да живеете и на четвърт като нас в България. Разбра ли?


хайде, стига ти толкова внимание

Може да си грозна, но за сметка на това си тъпа



Редактирано от FileO99 на 27.02.07 18:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.