Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано12.02.07 18:51



И ТИ ИМАШ МАЙ ПАЯЖИНА НА ПУТКАТА.КАТО НЕ ТЕ ЧУКАТ НИКАКВИ СИ ТЪРСИШ ОТДУШНИК.МНОГО ПЛИТКО ГЛЕДАТЕ НА СЕКСА .ИЗОБЩО НЯМАТЕ СЕКС КУЛТУРА
СЕКСА Е И ДУХОВНО ИЗЖИВЯВАНЕ НЕ ТЪРКАНЕ НА ДВЕ ПАРЧЕТА НАПИКАНО МЕСО БЕ ОТКАЧАЛКИ ТАКИВА.ЧРЕЗ СЕКСА СЕ ПОСТИГА РАВНОВЕСИЕ НА ИН И ЯН
В ТЯЛОТО, А ВИЕ ПИШИТЕ ТЕЯ ГЛУПОСТИ ЩОТО СКОРО НЕ СА ВИ КЪСАЛИ ДИВИЯ
ОТ СЕКС. Я СИ ГО ЗАБИЙТЕ





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: icedevil]  
Автор coolish (непознат )
Публикувано13.02.07 11:03



hahaha bravo icedevil!super si

a na file059 iskam da kaja,4e nai-veroqtno mili4kiq biv6ata go e zarqzala zaradi 45 godi6niq,no kato stane na 45 6te si umira za mladohehe takyv e jivota



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: icedevil]  
Автор miusli (непознат )
Публикувано14.02.07 09:25



ICEDEVIL, що не взмеш да се гръмнеш!



Тема мНОО ТА МОЛА Филе099нови [re: FileO99]  
Автор Pala4444 (ентусиаст)
Публикувано14.02.07 23:06



Преди мноо години кога бех мааалко под 30 -те ми се случи да се запознаа с 15-6 годишни ученички от ханглийската гимназиа .... има нема 1 година целия курс набор 71 мина през къщи /слава богу имам брат да ми помага/ .. случвало се е в 7.00 часа сутринта да ми се намести некоа ученичка у леглото преди още да съм си измил зъбките /дадох клщюч на неколко пекани ученички/ ... сега толко години по-къско не ми се види чудно че тъй е ставало и че още ми идат ученички да ме уважат .. Мноо има да учиш та да не се отчайваш .... и панимай жените искат иМОЦИЯ да им сториш да ги разтърсиш ...да ги раздрусаш ... да ги експлоадираш ... къф ти е проблема ве .. фирли сперма на 3 метра при мимет па нема значени е дали си на 30,. 40 или 50 ....



Тема Re: мНОО ТА МОЛА Филе099нови [re: Pala4444]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано15.02.07 18:18



По мое време ученичките изобщо не правиха секс или го правиха единствено с мутри. Сега искат нормална връзка и брак но вече е късно.



Тема Re: мНОО ТА МОЛА Филе099нови [re: FileO99]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано16.02.07 17:35



ах каква готинка констатация.
хак им на курвите дето се ебаха за пари и слава.
мен лично такива курви са ме огорчавали затова ми е много кеф,когато
разбера че се някоя такава се гърчи в безизходица.
хак им.
всички плащаме за грешките си,рано или късно.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано23.02.07 20:10



Ми да ти кажа винаги е имало такива връзки...

Не виждам причината за твоето възмущение.


"Прави впечатление, че жените набори 1979, 1980 и 1981ва като най-морално пропадналите хора в България имат точно връзки с разни дъртаци обикновени техни шефове..." - ако правиш обощение моля те дай някаква статистика или на какво отгоре го правиш... Не че не са курви



Тъп пост, тъп, тъп...



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано24.02.07 12:38



...чудя се как да се обърна към теб...с Г-не ще е смешно, защото притежаваш необходиния респект, колкото би ме респектирал и някой наш депутат, който само вдига пушилка около себе си и смята , че всички с нещо са му крайно задължени, а той е роден само да се възхищават на простотиите му и да получава...
...ако ти кажа "момче" ще нараня огромната ти самовлюбеност и егоизъм,
...не знам от къде го вадиш това самочувствие, че си видял и знаеш всичко, че си перфектен във всяко отношение..., и който не те оцени е "боклук"
"приятелю" не мога да те нарека защото не бих си избрала такъв приятел

та..., не си падам по префектните неща...или смятам за перфектни - човешките/и Айнщайн ми се е плезил

/
винаги съм си падала по възрастни мъже/откак се помня/ и не защото имат много пари/не всички имат/, а защото повечето вече са разумни..., давали са ми и ми дават сигурност, мъдрост и тих огън , на който да се топля, а не да ми причиняват изгаряния от трета степен
...само че искам да направя една забележчица..., че не всички мъже стигат до това на 45 г/че и повече/..., за теб ако не си преоцениш мисленето, поведението, изискванията - не виждам шанс..., така че да не си помислиш, че по всички възрастни мъже си падам/и войник не съм ходила с набор - 79, 80, 81/ и да ме обявиш за "боклук"

а секса с любов, аз да ти кажа, е много хубаво нещо...и повечето 25 г момичета са истински влюбени в някой 45 г, защото 45 годишния знае и може да им даде точно това, което им трябва и да ги накара да се почувстват истински жени...., за съжаление в повечето случаи са влюбени нещастно, защото 45 годишните вече са градили зад себе си, обвързани са с хиляди връзки и ангажименти и не искат да рушат това, което са градили..., а и не трябва ....така си мисля...,
но любовта си е любов...хубавия секс също
...кажи най-после на колко си години?
...и да ти напомня, че нямам как да останеш на тази възраст
...и ти ще станеш дъртак на 45..., може тогава да дойде звездния ти час...само ако си помъдрял

Редактирано от CъH на 24.02.07 12:42.



Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано24.02.07 14:30



Остави хората да си живеят живота, който както намери за добре. Агресията е улица без изход. Хвърлянето на обвинения по хората няма да те направи по-щастлив.



Тема Re:CъHнови [re: CъH]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.02.07 18:10



Първото нещо, което са набива на очи във вашият текст е липса на ясна целенасочена мисъл и емоционална постройка на постингът ви. Вие сериозно ли мислите, че един 45 годишен мъж е значително по-разумен и интелегентен от мен и може да ви даде по-голяма степен на сигурност в живота? Аз съм на почти 29 години но според други хора интелектуалното ми равнище и опит превишават това на 60 годишен мъж при това съм млад, жизнен и изключително сексуален. Апроро нямам намерение да чакам да ставам на 45 години, защото когато бях на 16 ми казваха, че трябвало да стана на 18, после на 18 ми казваха, че трябвало да стана на 25 примерно, после на 25 една идиотка ми каза, че сестра й търсела поне 27 годишни мъже, защото били по-сериозни(???). Е сега като станах на 29 престанах изобщо да търся сериозни връзки с български жени точно поради тази причина, която се явява следствие на обърканото им и напълно погрешно мислене и се хванах с една германка пет години по-голяма от мен. И досега нито една глупост не съм чул от нея, нито ми е направила някакъв номер. Правете си изводите.



Това е за вас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.