Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: така енови [re: irra]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.04.07 19:49



Това което си написала са просто общи приказки. При мен всичко е точно и това дразни много хора. Ако беше малко по-умна ти щеше да отговориш директно на моят отговор, а предпочете повърхностен коментар лишен от всякаква аналитична задълбоченост. Това трябва ли да ме учудва след като си проста, бедна и глупава българка - кръгла интелектуална и финансова нула.





Тема Re: До Коварниянови [re: Koвapния]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано18.04.07 19:52



Не знам за мен но ти определено си луд. Няма кой да ме преследва за нищо. Понял?



Тема Re: така енови [re: FileO99]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано19.04.07 22:45



хахахахахахахахахахахахахахахахахаха



Тема Re: така енови [re: elenaelena]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.04.07 00:28



Простоватичко момиченце от село, знаеш ли кои се смеят без причина?





Тема Re: така енови [re: FileO99]  
Автор irra ()
Публикувано20.04.07 01:03



а незнам,ама знам,че ти знаеш

!!!Еи "нарцисче" голЕмо си патенце!



Тема Re: така енови [re: FileO99]  
Автор elenaelena (оптимист)
Публикувано20.04.07 10:47



Причината да се смея си ти :) МНого ми е интересно какво представляваш в реалния живот :) Май само в нета си стоиш и бълваш омраза към хората изобщо ,БЕЗ ПРИЧИНА .ТОва , че пускаш постинги в клуб психоанализа и психотерапия е доста показателно .Направо си плачеш за психоанализа и за психотерапия :) Това ще е последното ,което ти пиша .Не си заслужава да ти се обръща внимание .И ще помоля другите -не подхранвайте ЛУДОСТТА му :)





Тема e сега че ти кажанови [re: elenaelena]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.04.07 12:02



В реалният живот можеш да ме видиш утре на клубната среща на ГЗС на О!Шипка 11 в 20:00 часа вечерта. И далеч не стоя само в нета, просто пиша и чета много по-бързо отколкото предполагаш. И не бълвам никаква ОМРАЗА, а се ви се подигравам на глупостите които вършите. Пускам постинги в този клуб, за да ви покажа какви грешки правите и че трябва да се лекувате. И знаеш ли какво е лекарството ви - мизерия до живот

, да бачкате за едната заплата и майката да ви се ебава



Тема Re: Moйapeйн, така не се сваля млад мъжнови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано20.04.07 22:53



Зер горсе спасиба за осветлението, Молодец.



Хрумва ли ти, че вече не си млад.
Или поне не толкова, колкото показваш тук.

Еднакво натоварващи сте индивидите и от двата пола на твоята възраст ... такива неща си мислех докато следях темата ти. Хайде успех - дано те вземе някоя да и разкажеш играта ... шемет




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.