Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Moйapeйннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано11.04.07 01:32



Ей тете тете те тая тема де, съвсем в началото.

Багаж такъв тук ако носех, не бих писала.

Значи и хабер си немаш що е копелдак, но си словоръсиш, тъй ли?



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано11.04.07 20:47



Ясно, схванах намекът ви още в самото начало. Много добре знам какво е копелдак, а вие имате ли представа какво е ПАРЦАЛЕССА?



Тема Re: Moйapeйннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано11.04.07 23:39



Яйн казват немскоезичините(ja+nein=jain). Кажи, че да ти кажа ... дали такава имам или е друга.

За копелдакът ... няма как да го знаеш ако сам не си такъв,
или имаш право да ползваш думата, или нямаш такова право,
защо го правиш?



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано12.04.07 21:50



Да, аз съм фен на немскоезичните...

Не си спомням някъде да съм написал за себе си, че съм копелдак.



Това е за вас!



Тема Re: Moйapeйннови [re: FileO99]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано12.04.07 23:33



Мерси зер нетт,
не си го написал а аз съм го прочела - ха сега де.

Кажи за каквото ме питаше, или да повторим отначало - онова което наричаш "намек", аз си въобразявам че съм формулирала като въпрос,
с бутилки да те ... таковам, че да отговориш някак.





Тема Re: Извращението 25 годишна с 45 годишеннови [re: FileO99]  
Автор irra ()
Публикувано13.04.07 19:51



От псих.гл.точка,някои жени са с по-вьзрастни мьже зареди компенсация на отсьствието на бащите си в детството.По принцип жените биологически се развиват по-бьрзо от мьжете.Така,че има и такьв момент:необходимост от по-зрял мьж.А един мьж на 45 е каде,каде по-зрял(вьв всяко едно отношение) от един младеж на 25!Да много жени са с такива "чичковци" за пари.Но има и много двоики при които сьществува любов.Защото един мьж иска да покровителства и не само де.И не виждам каде има извращение в цялата работа?В любовта няма такова нещо като вьзраст.А и не мога да разбера кое точно те дразни?Ако е това че разни момичета го правят за пари-я помисли,колко млади мьже сьщо имат финансови вьзможности?Ако една жена е курва,тя винаги ще е такава,независимо от вьзраста на човека до нея!!!





Тема Re:irraнови [re: irra]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано14.04.07 22:04



Ма то точно това е въпроса - от млади богати мъже голяма част от жените в България не се интересуват, а ходят с разни дъртаци. И повечето 45 годишни мъже не могат да ми стъпят на малкия пръст по нито един единствен показател. Да не говорим за външност и излъчване.

От психологически гледна точка става въпрос за тежки комплекси и от двете страни. Не може да има нормална връзка с такава драстична възрастова разлика.



Тема Re: Moйapeйннови [re: Moйapeйн]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано14.04.07 22:18



Ако съм го написал действително Вие ще дадете линк като пряко доказателство.

Кажи за каквото ме питаше, или да повторим отначало - онова което наричаш "намек", аз си въобразявам че съм формулирала като въпрос,
с бутилки да те ... таковам, че да отговориш някак.


Такава евтина реторика на мен ме ми минава. Ако имате да пишете нещо давайте по същество без заобикалки. Обичам прямите хора.





Тема Re:irraнови [re: FileO99]  
Автор irra ()
Публикувано15.04.07 09:48



АХА.а Тти смяташ ли че нямаш комплекс???Защо казваш млади БОГАТИ мьже?И защо си мислиш,че няма как никои мьж да ти стьпи на малкият прьст?





Тема Re:irraнови [re: irra]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано15.04.07 17:35



Честата ти употреба на препинателни знаци говорят за много комплекси в самата теб. И не съм казал, че няма как някой мъж да ми стъпи на малкия пръст, а просто повечето мъже няма как да го направят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.