Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: ПЪTниk]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано07.01.07 17:27



В отношенията си с хората аз съм се самоосъзнал като огледало - вдлъбнато.

Малко пояснесние:

"Каквото повикало, такова се обадило" с добавка на "Назаем бръшно, тъпкано се връща"

Изводите и избор на поведение спрямо мен оставям на теб.



Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: kapincho]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано07.01.07 18:23




Понеже харесвам да чета,как стегнато пишеш, а след като си и инженер,
та :
както има евклидова геометрия,където две успоредни прави не се пресичат,
така съществува и НЕевклидова геометрия - Лобачевски,където две успоредни вече се пресичат.
Така че всичко зависи от Аксиома номер 1 .
Остави го ПЪТНИКа, кой знай каква му е неговата Аксиома 1?!

Време е

Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: Mинyтa]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано07.01.07 19:08



Благодаря за оценката ти!



Моето мнение е, че твърде много се разливам по "хартията" в желанието си да бъда максимално ясен и убедителен, но ще се примиря с твоята оценка.



Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: kapincho]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано07.01.07 19:24




забелязала съм, че който иска и може, ще ме разбере и от 2 реда, а друг - и роман да напиша все тая.
така че си пиши както ти иде отвътре, без да се старееш да те разберат всички .
аз толкова дълго съм чела в нета, че вече чета между редовете

Време е

Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: kapincho]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано07.01.07 19:43



Ето и първия отговор дойде от теб самия
На твоето твърдение че:Ние, неверниците, не сме убили никого
Сам си отговаряш:"Каквото повикало, такова се обадило" с добавка на "Назаем бръшно, тъпкано се връща"

От това са войните и другите злини в живота ни -не са от Господ
Повикали ги, те се обадили и върнали назаем тъпкано
Така е станало



Пътят не води до никъде, важното е да не се отклоните!

Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: ПЪTниk]  
Автор kapincho (как непознат,бе)
Публикувано07.01.07 19:59



Пътник, отдавна знам за "верските" ти заблуди. Заблуди, защото човек, който просто така си вярва, без не само да търси доказателства, но и напук на всякакви доказателства, си е просто идиот (в ежедневния, а не клиничния смисъл на думата).

Дори до преди този ти пост, бях склонен да си затворя очите за тях, заради другите ти писания, които импонират на афинитета ми към интелигентни дискусии.

С този пост, просто прекали. Не можеш ли да замълчиш бе човек? Що сам си просиш "боя"? А, сещам се. Вие "вярващите" трябва да страдате, за да угодите на Господа. Ебал съм му майката на такъв Господ дето трябва да страдам, за да му угодя. Няма да ти се извинявам за цинизмите. Подозирам, че само в такъв стил има шанс нещо да влезе в буковата ти глава.

И вместо да ми пишеш постове, послушай новините. К'во става с полското кардиналче, дето до 1991 е доносничело за комунистите? Папата го одобрил, щото оня декларирал, че не е вредил на църковните люде. А какво е правил с не-църковните люде. Щото имам приятели поляци и там си ги трепеха дор до зрелия социализъм съвсем физически. Или той е от лошите - католиците, а ти си от добрите - православните.

Както ме съветва Минута, ще бъда кратък и ясен, пък ти ако щеш разбирай:

Я, си ебете майката всички вярващи!





Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: ПЪTниk]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано07.01.07 20:16



здравей, ПЪТник, и За много години!!!


знаеш ли когато дойдох тук преди...и за не знам вече колко години..., много, ама много исках да ме разбират, помниш колко много пишех сигурно..., сега...порастнах ли...поумнях ли/едва ли..., казват, че пиша глупости/...изобщо не ми е необходимо да ме разбира който и да било...е , радвам се, че има и хора като теб...
едно вереме като ми казваше "обичам те"...аз се смущавах, мислех си разни Иванчови работи..., сега знам какво си ми казвал...
е, не можем да искаме света да е по-хубав, по-добър, когато другите не го искат...можем само за себе си да отговаряме
този, който служи на Момона, не може да разбере Бог..., а сега всички като мантра повтарят, че света е материален, и че за да си щастлив ти трябват пари..., много пари...
обзема ме тъга когато започнат да обвиняват Бог за смъртта на този или онзи..., какво може да направи Той когато ни е дал свободата да избираме как да живеем, как да се самоунищожаваме, как да унищожаваме Творението му...и дали да се обичаме или мразим...
както и да е..., сигурна съм, че все някой ден хората ще разберат, че боледуват и умират не заради това, че Бог е лош и не им помага, а поради липса на любов...
Бъди здрав, ПЪТник, радвам се, че те срещнах



Тема АААнови [re: kapincho]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано07.01.07 20:50



, недей така се ядосва.
Ти и май мене не ме разбра - остави всеки да си има своя АКСИОМА 1.
(т.е Вярата в Бога, или невярата)

Аз те разбирам, и съм сигурна че и Пътника те разбира още по-добре.
Просто бройните системи ни са различни , нали
1+1= 2 ( в десесетичната)
1+1=10 (в двуичната ) нали сме инженери , ще се разберем.

Само за твое успокоение, аз трябва да съм още по голям идиот, щом харесвам и вярвам на ПЪТНИКа как мисли и пише.



Време е

Тема Re: М. Алгафаринови [re: AnaisAnais]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано07.01.07 20:54



Анаис Нин, разбирам те, Алгафари е интересен човек.Впрочем мъж ли си("..бих ги вложил ..")?



Тема Re: Има ли елемент на неморалност в това М. Алгафанови [re: CъH]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано07.01.07 21:06



Ама вярно ли си мислела иванчови работи като съм ти казвал че те обичам
И не ти е минавало през ума че имам нужда да обичам ей така без нищо насреща
Сигурно тогава си мислела само за себе си повече, незная, разкажи повече за тогова и сега?
А за тези за които говориш, те не само Бог не разбират, те не разбират е себе си
Нека да им просим, защото и ние не сме съвсем инакви, въпреки дадената ни вяра
Добре знаеш и ние колко сме слаби и колко лесно не устояваме на различните изкушения
Като това например


А и живота им е тежък, съжалявам ги, но съм безсилен
Колко е лесно за разбиране това в което вярваме с теб

Пътят не води до никъде, важното е да не се отклоните!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.