Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Тема Лоша работа...!  
Автор Trendi ()
Публикувано13.11.06 18:58



Това вече не е майтап - днеска беше много лош ден. Единственото хубаво е, че вече свършва за да дойде утрешния, който навярно ще бъде като днеска, вчера и онзи ден ... - наниз все от лоши дни. Може би някой е сбъркал - този, който прави дните такива или този който се вмъква в тях. Кой е виновен - Бог или ние? Не е ли извратено на лошото да се казва, че е хубаво само защото така трябвало?

Много лоша работа...!
А сега страшно много имам нужда от другия компютър, който се скапа - точно в този момент имам нужда от него и нищичко друго на този свят. Е, явно друг път ще посвиря, а сега ще си легна и дано не беснея много тази нощ... Не зная дали има сега звезди на небето, но би било чудесно да ги гледа човек и да слуша тишината. Дали хубавото е в лошото или то е някъде отделно?
Абе, наистина е много лоша работата.



Тема Присъединявам се....нови [re: Trendi]  
Автор valenty (минаващ)
Публикувано13.11.06 20:44



към отбора с лошия ден...
Ако искаш да си ги мериме


И аз в такива дни се питам какво трябва да ми е отношението към Него,но засега проявявам разбиране нали за да даде на някой трябва да вземе от мен/бившия днес има рожден ден/
Сигурно съм извратена
Ами хубаво е когато можеш да загърбиш лошото....



Тема Re: Лоша работа...!нови [re: Trendi]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано13.11.06 23:41



Здрасти, не зная до колко е лошо, но зная, че знанието ,че може още да е по- лошо, прави сегашното положение не толкова лошо, почти добро. Зная още че достигането до това знание не е лошо нещо, но се достига по лош начин и е хубаво само заради това, че няма друг начин.
Асан се оплаква че е тясно в къщата с толкова много деца и жена. Ходжата го посъветвал да вкара и кокошките в стаята и да му се обади...Асан след седмица се жалвал че още по- лошо, Ходжата го посъватвал да вкара и прасетата и така със зайците, кучето и котката и накрая го посъветвал да изнесе животните навън и да остана с жената и децата на което Асан казал: " Сега е рахат, аферим Ходжа"
И друга заради теб, че си ми приятел.....един пич се канел да скочи от един клуб в една река и да се удави защато му е било много тежко, но го спрял един ПЪТник и му дал сгъната бележка да прочете като се прибере у тях.
Оня пич се прибрал у тях и прочел бележката: "Няма да бъде все така!"....и наистина, съвсем скоро една готина мацка се навила на пича и имали деца и къща и кола и щастливи и не щеш ли пича срещнал ПЪТника и въодушевено също както при първата им среща щастливо заразказвал щастието си пред ПЪТника. ПЪТника го изслушал търпеливо и му отговорил: " Приятелю, забравил си какво е написано на бележката!"

ТРЕНДИ, ПРИЯТЕЛЮ, НЯМА ДА Е ВСЕ ТАКА

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.