Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за едно мнение май общоприето ...нови  
Автор kaliia (непознат )
Публикувано16.10.06 21:31



Ако една жена напусне мъжа си то тя е к...а ,ако един мъж напусне жена си то тя е нещо неспособна .



Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: kaliia]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано18.10.06 04:46



Ако една жена напусне мъжа си - тя е свободолюбива, ако един мъж - той е бройкаджия

ААААААААййййй

Мразим да мислим, легам да спим...



Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: kaliia]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано18.10.06 08:22



...това , че е "неспособна" твое мнение ли е...?
вярно, че много хора може да мислят така, и то - жени /аз съм го чувала предимно от жени/..., но те са тези, които по ред причини, предимно материални, стягат "строгия нашийник" около врата на някой нещастен мъж...и смятат , че друга е "неспособна" защото е дала свобода на мъжа до себе си, или пък не е проявила достатъчно хитрост и манипулативност за да го задържи...те са тези, които твърдят, че мъжете са като кучета...трябва да ги нахраниш и от време на време да ги пускаш да "потичат"..., ноооо, строгия нашийник си седи, и без да ги изпускат от око щото може да си намерят по-добра стопанка...е, в крайна сметка и това може да се нарече любов

, въпрос на гледна точка и отношение..., и то не към мъжа , а към самата себе си...ако това е "общоприето" - ок...аз лично не го споделям/жена съм ;-)/...

Редактирано от CъH на 18.10.06 08:23.



Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: CъH]  
Автор kaliia (непознат )
Публикувано18.10.06 09:17



не е мое мнение в един разговор ми изплува и като запитах мъжа отсреща ми така ли е той каза - ами да !Значи всичко идва от мъжете .Уф - е да ама не .Пак сме виновни жените нали ние ги раждаме и възпитаваме - та това значи ,че ако някой мъж си търси "строга господарка "то майка му е била такава .
Пагубна е мъжката природа - детето от мъжки пол иска всичката грижа само за себе си и проявава животинска злоба към братчето или сестичето а може и към домашния любимец.
Занимания ,като хвърляне и бесене на котки ,често присъстват в ранните им години ....
Вярно разни хора - разни идеали но всичко е свързано с най- ранните години с това кои са родителите ти и тнт .Разбира се изключения винаги ще има .





Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: pirogovec]  
Автор kaliia (непознат )
Публикувано18.10.06 09:18



а как наричаме свободолюбивата жена ...............





Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: kaliia]  
Автор Epaтocтeн (член)
Публикувано18.10.06 19:59



Ами живеем в патриархален свят и жените не правят нищо, за да го променят.
Бих казал и още едно общоприето мнение: Ако една жена спи с много мъже, значи е к...ва, ако един мъж спис много жени, то той е пич.
Ясно личи патриархата :)))
Жени, постарайте се да сте истински равноправни и морала да не е така половодиференциран. От вас зависи. Аз колкото пъти се опитам да лъхам феминизъм, толкова пъти към мен се изправят на нокти (и мъже и жени).



Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песъчинка в окото ни. Нека пазим зрението си.

Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: kaliia]  
Автор BrainStimulant (Гонен от закона)
Публикувано19.10.06 10:50



Не съм жена, но от разговори с представителки на нежния пол съм останал с впечатлението, че за вас секса е нещо повече отколкото е за нас. Влизат в нея, влизат в душата и бла бла бла. В днешната свободия едва ли морала е това което задържа жените да спят с всеки, по-скоро е това че ценят себе си и кой влиза през вратата. Според мен една жена която спи под път и над път със сульо и пульо за мен е човек, който не уважава себе си.



Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: kaliia]  
Автор Блekи (...)
Публикувано19.10.06 12:10



"мъжка гледна точка" ли е това?

защо ще "напуска мъжа си"
и къде ще ходи?

в случая определенията служат за да покажат отношение
което е или "добро" или "лошо"

на теб нужно ли ти е някой да ти казва каква си, за да разбереш - защо си постъпила по определен начин

сложно ли го написах?



жена съм...

-------------------------------------------

с всяка трансформация от черно в бяло ... и обратно - можете да преминете границата

Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: Блekи]  
Автор kaliia (непознат )
Публикувано19.10.06 15:19



не точно бих казала един вид обществена .
В не редки случаи напуска мъжа си заради друг .
да и аз мисля ,че е така .
Те обикновенно хората си казват и без да имаш нужда





Тема Re: за едно мнение май общоприето ...нови [re: Epaтocтeн]  
Автор kaliia (непознат )
Публикувано19.10.06 15:24



Много трудно е на този етап .Като е свикнал да си хвърля чорапите из ъглите на къщата и вечер да чака някой да му сервира .Какво да правиш ?
И като се чувства щастлив и обичан ,когато отвори хладилника и види нещо по- специално което обича .Искаш ,не искаш .



Редактирано от kaliia на 19.10.06 15:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.