Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Денят на жалките същества...нови  
Автор BrainStimulant (Гонен от закона)
Публикувано05.09.06 17:36



Днес бе денят на жалките същества...

Това е просто един от тези дни,
всичко е преебано,
всички са боклуци.

Днес стигнах до извода, че човечеството трябва да бъде избито!
Ето на какво се нагледах за 1 ден - навсякъде са плъзнали някакви тъпи путки, които зобят почти цялата фармакология, дупчат се с стероиди, приличат на плондери и се мислят за мъже... Днешните девоики са просто девоики (едно мърдащо нещо, лишено от всякаква мисъл). Това, че си върти задника до неестествени траектории и това че има няколко от горе споменатите путки които и свалят звезди не ги прави хора не знам защо те се мислят за такива. Тези същества стават само за едно - да ги чукаш като животно, повече не заслужават. Видях комплексирани, смачкани боклуци които си мислят, че с излъскан външен вид ще прикрият гнилата ябълка отвътре. Че с някакъв гъзарски телефон и 5 кг. злато по себе си са нещо повече от другите ... лайна ... само ми дайте повод ....
Видях размазано куче на пътя ... нещастни комплексари, гледали един филм, купили си голфче на 20 год., мацнали му една блажна боя, сложили 1 лепенка от лев и 20 SPARCO и си мислят, че карат ферари.


От утре почвам да избивам всички човешки популации ... и само да е посмяло обществото да ме съди, същото това общество, което убива цял слон само за да му вземе кътниците, изсича цяла гора за да построи на неино място фабрика за производство на химикали, които след това да излива в реките, убива гепард, за да му вземе кожата, за да може после някоя комплексирана тъпа кифла да я носи ... нещастници. Смешни сте и сте напълно излишни.



Тема Re: Денят на жалките същества...нови [re: BrainStimulant]  
Автор velocity3 (непознат )
Публикувано05.09.06 20:06



нали знаеш, че това дето виждаме в другите е само огледало на нас самите...защо толкова се мразиш?



Тема Re: Денят на жалките същества...нови [re: velocity3]  
Автор BrainStimulant (Гонен от закона)
Публикувано05.09.06 20:50



Айде бе, ти вярваш ли си?

По твоите думи излиза, че аз трябва да съм едно бездушно създание, което не може да има мнение за другите. Имам следното питане, ако аз съм един супер интелигентен човек, направо ме пиши Питагор втори номер и насреща ми има 1 типичен БГ селянин, аз какво се очаква да видя в него???

Редактирано от BrainStimulant на 05.09.06 23:16.



Тема spokoнови [re: BrainStimulant]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано06.09.06 08:06



spoko be
nie sami se izbivame

Prirodata otvryshta na udara..

i ravnovesieto shte se vystanovi, shtoto verno prostotiata e ogromna..

"Шофьорът има право да прибере за вкъщи това, което сгази на пътя" закон - Западна Вирджиния


Тема Съгласен съм - избивай ги!нови [re: BrainStimulant]  
Автор Trendi ()
Публикувано07.09.06 05:23



Няма да ти ореча, но ще те помоля мен да ликвидираш най-накрая за да има кой да ти ръкопляска.



А сега сериозно - не си струва.
И на мен ми се повдига от боклуците, за които споменаваш. Но Така е било през вековете и изглежда така ще бъде и в бъдеще. По-добре е да ги оставиш да изгният в собствената си смрад. В крайна сметка всеки плаща за акъла си. И аз плащам за моя.

Със здраве и когато дойде момента започни от тъща ми!



=============
За сега е безплатно

Тема Re: Само?нови [re: BrainStimulant]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано07.09.06 15:04



За един единствен ден ли става въпрос?Хм,на мен ми се струва,че са много дните,подобните..........хората сме големи гнусари.



Тема Re: Денят на жалките същества...нови [re: BrainStimulant]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано07.09.06 20:02



тъй, тъй...и какво ще постигнеш когато избиеш, тези които не ти харесват?
и какво те бърка кой с какво се дупчи, окичва и пр.
ми това си е тяхна работа, щом им харесва така, нека живеят така...,
има и толкова хора, които не са такива, но ти вероятно не ги забелязваш...и защо не ги забелязваш? ...ще помислиш ли?
и не ми е ясно как разбираш, че под изискания външен вид се крият "гнили ябълки"/аз си мислех, че точно от вътре хората са съвършени и прекрасни, независимо от външния им вид/
като те чета нямам усещането, че обичаш много природата,
ти просто много мразиш хората и мислиш, че някой ти е виновен, че не можеш да се почувстваш щастлив...



Тема Re: Денят на жалките същества...нови [re: CъH]  
Автор BrainStimulant (Гонен от закона)
Публикувано08.09.06 00:23



СъН я вземи се събуди!
Ти какъв ме изкара...
Дразни ме тъпотията, простотията. Ща не ща аз трябва да живея с тези хора, това, че ги виждам всеки ден не е мой избор. Сигурно и аз тях ги дразня - ебе ме. Но как мислиш кое е по-добре група умни или група идиоти? А как мислиш?

"/аз си мислех, че точно от вътре хората са съвършени и прекрасни, независимо от външния им вид/" - ехоо събуди се, това къде някъде по телевизията ли го видя. Външния вид не отразява ли вътрешността на човека?

"като те чета нямам усещането, че обичаш много природата,
ти просто много мразиш хората и мислиш, че някой ти е виновен, че не можеш да се почувстваш щастлив..."
- напротив, обожавам природа и една от причините толкова да мразя човечеството е точно това, че я експлоатират до безумни граници. Ясно е, че няма как да не вредим с днешния си начин на живот (дори и аз се возя на кола, ям солети чието пликче му трябват 100г. да се разложи и т.н.), но това безхаберие и алчност (пари трябва да се правят, пари да имаш това е важното днес, не какво знаеш и какъв си ти, хората са превърнати в едни безмозъчни потребители. Препоръчвам ти да прочетеш Ерих Фром - Да бъдеш или да имаш, за много работи ще се замислиш). Както се казваше в един филм, който гледах наскоро "Докато екологичната обстановка не стане стока сама по себе си или започне да се търгува, естествено че нас няма изобщо да ни интересува. Тя изобщо не е част от нашата душевност."

Хаха, обожавам хората, като теб. Толкова ли си убедена, че ме познваш толкова добре (само от 1-2 пост-а в нета), че правиш генералните заключения как аз съм един hater, който не може да се чувства щастлив ако не мрази?
Ако е така айде, аз пък ще ти кажа, че ти си един човек, със затворено съзнание, който си мисли, че има отговор за всичко и това го успокоява, защото не трябва да се сблъсква изцяло с реалността, а само с част от нея.
Лека нощ!

Редактирано от BrainStimulant на 08.09.06 00:26.



Тема Re: Денят на жалките същества...нови [re: BrainStimulant]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано08.09.06 11:27



зададох ти само два простички въпроса,
първия - какво ще постигнеш когато избиеш, тези които не ти харесват?
и втория/перефразиран/ - защо не забелязваш, че добрите хора са не по-малко от "лошите"?,
но ти си предпочел да ме нападаш отколкото да ми отговориш на тях
е, нищо и това е отговор

, само че отново възниква въпроса защо си предпочел така да ми отговориш?
не, аз не те познавам разбира се, но щом точно тази тема си пуснал тук и по този начин аз мога те виждам само в тази светлина
смущават ме природолюбители като теб, защото утре може да ти хрумне, че определени видове от флората и фауната те дразнят с външния вид и миризмата си примерно... или са ненужни и вредни..., или пък някое поточе ти препречва пътя и да ги унищожиш с пълното убеждение, че си прав...,
а навярно и ти знаеш, че нищо ама съвсем нищо случайно няма, нито пък ненужно...
сигурно ти е трудно да ме разбереш, но не ти се сърдя, напротив бих се радвала ако си поговорим точно за това, за природата, за хората, за Вселената и всичко останало...



Тема Re: Денят на жалките същества...нови [re: BrainStimulant]  
Автор maycal (непознат )
Публикувано08.09.06 16:21



Съжалявам,че трябва да го кажа но стилът Ви звучи долнопробно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.