Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте отновонови [re: Sahib]  
Автор Carisma ()
Публикувано06.10.06 17:16



Цууунк!!!
И ти ми липсваше





Тема Re: Примеритенови [re: valenty]  
Автор Carisma ()
Публикувано06.10.06 17:23



Аз я помолих да влезне и да пише пак,
това докато си говорехме по телефона ... минало е време и на дневен ред пред нея има и други неща, та накъм тях някак допусках ще може да се позавърти вниманието и. Очаквах също, че ще се включи в други теми, както предишният път беше започнала ... да мисли и за нещо друго, мислех си.
Кажи, знаеш ли дали измежду пишещите и четящи тук има и специалисти?



Тема Re: Помогнете ми!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Carisma ()
Публикувано06.10.06 17:35



Не е предмет счупен от удар ... бутнат на земята човек е,
или ако предмет то бутната, с разлято съдържание чаша.
За силата на удара има простички закони от физиката2 ... 1разлива съдържанието, за да събере в/с него сила (съответна на оная от ударът, който пък ми се види отчасти(доволно големи части) въображаем)
... клавишите ми си пишат самички на бдс, това не е нормално.





Тема Re: Примеритенови [re: Carisma]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано06.10.06 23:40



Няма значение....
по телефона,в къщи,в разговори с близки
не я осъждам-разбирам я......
Доколкото си спомням,включването и беше след директното послание на Пътника.......
Мисля си всеки от нас е специалист по нещо си-ти защо питаш?



Тема Re: Примеритенови [re: valenty]  
Автор Carisma ()
Публикувано07.10.06 14:04



Такава ще да ми е специалността - да си питам.



Тема Re: Помогнете ми!нови [re: Carisma]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано07.10.06 14:14



Да, не е предмет, човек е!
Никъде не съм твърдял че е предмет.
На неясният ти отговор на мнението ми, бих казал: Борбата е съдба на глупавите. Всичко каквото има да се случи ще се случи и без наша намеса.
Останалото е игра и трябва да се третира от нас като игра. Може и като истинско. Истинското боли, много боли...всеки да избира сам.

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.



Тема Re: Здравейте отновонови [re: Carisma]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано11.10.06 00:46



Здрасти





Тема Re: Здравейте отновонови [re: ПЪTниk]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано11.10.06 00:49



Мда, даже ми допада...

Добре съм... Просто напоследък играя много WoW - една игра... и работя, почивам си с новата приятелка и не остава време за клуба





Тема Re: Помогнете ми!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Carisma ()
Публикувано11.10.06 01:35



Да ме прощаваш, ама ако взема да съм ясна от/на няколко страни едновременно шми замине силиконката-лудост ... и тогава ради какво ще си въобразяваш още че ме харесваш?


За борбата и играта - ясно, за съдбата ... мисля си че открай време говорим на различни езици, и освен това знам че май не искам да знам какво казваш.

На ето тази ти отбележка:Всичко каквото има да се случи ще се случи и без наша намеса. дано се съгласиш да отговоря съвсем любезно и учтиво тъй: гръмни се. Ако не се съгласиш, тогава пък аз ще се съглася, че тя безупречно хармонира с предишната ти сигнатура. Да не си я шитнал нейде ей, разчитам да се попазарим някой път за нея .

Единственото което всъщност исках да кажа е ... че много хубаво направихте дуета с vret7 по-горе, наговорили ли сте се или наистина започваш да пишеш красиво ... като влюбен мисля си. Накрая ще вземе да излезне, че и мъжете са хора



Тема Re: Помогнете ми!нови [re: Carisma]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано11.10.06 10:46



Много насериозно ме вземаш, дори ми омешваш с казаното от мен.
Различни неща сме и не бива да харесваш или нехаресваш и двете. Много егоистично ще е от твоя страна.
Хайде избирай едното или нищо?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.