Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано22.09.06 18:25



Те спонсорите са си нормални хора и парички дават само, ако ще получат нещо. От лудите какво ли да получат?
Така, че дай да се организираме и както сме си луди всеки да си се спонсорира и право в селцето край реката на брега или в кануто да си решаваме въпросите.





Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: lumixx]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано22.09.06 18:44



Ти си луда.
Че откъде пари за кану.
Оприличих те на онези двамата, пияните, дето паднали в един трап и цяла нощ се мъчили да излязят от него и накрая заспали. Изведнъж единия скочил и казал на другия че е измислил как да си отидат по домовете: - Ставаме, опитваме се още веднъж да излезем и ако не можем си отиваме в къщи.
Значи казваш в кануто?
Ами зима иде, какво ще ядем, орали ли сме, сяли ли сме?
Ти си жена, лесно ти е на теб без пари...ама мен ще ме бият
Ам то и луди няма май...от като пуснах тази тема те спряха да се оплакват тук в клуба
Значи само двамата с теб?
А спонсор

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано23.09.06 08:22



Само двамата !?!

И ти май не си много наред
Да вървим тогава на по-далечно пътешествие ....например някой остров сред океана?
Представям си вечер как седим в лунната светлина на брега с лице към морето. Завладени от романтиката, която ни заобикаля, не пропускаме нищо. Вдишваме дълбоко уханието на буйните джунгли и на соленото море и слушаме как вятърът шумоли в храстите и в короните на палмите. Всички звуци се заглушавават от огромните вълни, които нахлуват от океана, разбиват се разпенени в брега и се разливат в пенести водовъртежи между скалите. Сред милионите лъскави камъни морската вода шуми, реве, бучи, а после, когато се оттегля, за да се засили за ново настъпление срещу непобедимия бряг, всичко утихва.
Да си направим сал, а?

Редактирано от lumixx на 23.09.06 08:26.



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: lumixx]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано23.09.06 10:01



Стига е?!?!?!!
Миии аз със теб ще се преродя наново...нищо няма да правя само ще те слушам, какво забележително въображение...ами то дори и да не е такова каквото го представяш, ще стане такова в представите ми, егаси и кефа , само ще се кефя с теб.
Добре де, ние двамата с теб ще се оправим, ами другите луди?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: goss]  
Автор hapax (непознат )
Публикувано23.09.06 18:22



Приятелю,

Не знам на каква възраст си и по какви причини си загубил желание за живот. Била съм в подобно състояние и знам колко е тежко и колко е трудно да се преодолее. От собствения си опит със сигурност мога да ти кажа само едно : ако сам не пожелаеш да излезеш от това състояние, никой няма да може да ти помогне. Потърси ключа в себе си, защото той е там, а не някъде извън теб. Което не означава да не търсиш помощ и от някой друг. В живота има всякакви периоди - и на самота, и на отчаяние, и на безпомощност. И от тях можеш да научиш много за себе си, защото те също са част от твоя път. Щастието е усещането да си жив, а последното не винаги е много леко и приятно. Не искам да ти досаждам повече. Просто ми се иска да ти помогна, дано поне малко успея.



Тема Re: Бургас?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано24.09.06 00:38



Какви ги редиш сега?
Че как да ти помогна като не ми вярваш
Моята ще я вземе някой алчен, ще ми завиди и ще я открадне, халал да му е.
Може и чиче , може и деде да ми казваш, няма да ми се отрази на възрастта.


Еееех, пътнико послушай:





Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано24.09.06 10:28



Чакай само да ми наловиш риба и да ти я приготвя в кокосово мляко (за друго ядене не се сещам в ситуацията) ...ще замечтаеш пак да си при другите луди





Тема Re: Бургас?нови [re: Гинec]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано24.09.06 10:56



Благодаря, имах с какво да слушам и послушах, но с мисленето имам проблеми.

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: lumixx]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано24.09.06 11:12



Нищо няма да приготвяш, какво, да не искаш да си развалим духовните отношения заради някаква си физическа храна

Имам луди виденя че духовните отношения са ревниви и ще ревнуват ако предпочетем физическото пред тях. Те и физическите са ревниви, та не зная как ще се справим там на село с тези дребнави ревнивци. Ето, пак ги виждам като ми говорят:" Не може, не може и двете, или едната ще заобичаш повече от другата, или другата или и двете."
Няма да мислиш за храна и тоалети, я виж птичките, кой ги облича, и кой ги храни....да не би да мислят и работят за храна?
Моля те, дръж се като нормално луда

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано24.09.06 18:11



За мен двете са неразривно свързани. Не можеш да живееш само с физическото и да си щастлив, а да живееш само с духовното си е чиста утопия. Не е възможно! Така, че романтиката си е романтика, но трябва и да сме практични!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.