Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Бургас?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Carisma ()
Публикувано16.09.06 13:07



Че как ако не ти вярвам ... тъй ще се разпееря и пльоос!буууфффф ще се оставя някому да ме обича - повярвала съм, че знаеш какво е това на което ще ме учиш ... или не съм у ред тъй да се остаавям и паааадам ли падам. Май не се разбрахме нещо - сега да видим къде съм се пльоснала пак

.
Как ще ти я вземе някой ако не му я дадеш ... както като ти взех душицата ли? ... тя все те поздравява и там разни други все за теб реди и рони ама ... май и сама не знае кви ги реди, затова нито поздрави ще ти предавам нито нещо друго за нея ще ти разправям. Харесва ми да съм зла, чиче, божкеееей! Скъпа ли е твойта логика, че алчен ще я вземе ... и като ти я вземе, лошо ли ще ти е?

Редактирано от Carisma на 16.09.06 13:15.



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано16.09.06 18:29



Шегуваш се, нали?


Пари винаги могат да се спечелят. Не ми е нужно да ги крада и то от приятели!



Тема Re: Бургас?нови [re: Carisma]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано16.09.06 19:26



Всички сме алчни за обич, нямаме насита



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: lumixx]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано16.09.06 19:32



Как така пари винаги могат да се спечелят? А защо има толкова много бедни хора? А които не сме бедни сме болни....и какво излиза свят пълен с бедни и болни хора


При нас няма да има приятелство, нали ще сме луди...само нормалните хора са приятели помежду си...така се завързват при тях семейните приятелски триъгълници.
Ние ще сме луди и няма да извършваме неща от нужда, а защото така трябва.
Ще ти се наложи да крадеш от нас пари, свиквай с тази мисъл
Разбира се че се шегувам, не съм съвсем луд

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано17.09.06 16:54



*Има много бедни хора, защото един минал строй ни научи, че някой трябва да се грижи за нас и загубихме инициативата си.
*Пиши ме тогава редови луд. Не ми се учи тепърва как се краде.
*И за семеен триъгълник не ставам. Няма по-противно нещо. Ако трябва "да се изпусне парата" начини много


*А приятелството си го искам. Че каква изневяра без да си приел човека за приятел. Нали трябва да ти е ведро, уютно, спокойно, сигурно!?!
Ако е за напрежение и нерви всеки си ги има в ежедневието в една или друга степен! , ако пък е само до секса - вкъщи и знаеш какво ти се иска , и как да го постигнеш

Редактирано от lumixx на 17.09.06 17:14.



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: lumixx]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано17.09.06 18:10



Аааа не, не сме луди от миналия строй, от тогавашния и сегашния сме луди, много ни се струпа на простите главици


Щом не ставаш за нищо има надежда у теб. Ако си наред за какво си ни там ?
Ще те научим и секс да правиш и да изневеряваш и да крадеш, ще можеш, стига с това неможене, трябва да ви се възвърне инициативата.
Нали за това говорим до сега.

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано18.09.06 07:00



Ще ме научите, има голяма надежда за мен, нали съм Любознателна. Има и доказателства, че ще се науча. Без тъга изоставих миналия строй, спокойно живея в настоящия и не съм загубила надежда за бъдещия


Внимавай какво ми обещаваш, че обещаното си го гоня като наследство, а обещая ли няма обстоятелства, които да ме отклонят от изпълнение на обещаното



Тема Re: Бургас?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Carisma ()
Публикувано18.09.06 16:06



Туй то.





Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: lumixx]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано18.09.06 17:04



А защо казваш , че сме загубили инициативата?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Бургас?нови [re: Carisma]  
Автор ПЪTниk (автопилотен)
Публикувано18.09.06 17:05



Какво туй то, да не се е появил спонсор? Вапцахме я!



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.