Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема sega seriozno !нови  
Автор classless_girl (невидима)
Публикувано04.08.06 02:57



Ta vyprosa mi e sledniq ..v opredelen moment v daden 4ovek se poqvqva nqkakva otricatelna 4erta, koqto dosega ne e syshetsvuvala ili pone ne e bila v takava stepen.Na kakvo moje da se dylji ? vyzmojno li e se kopira ot nqkoi zaobikalqshtata sreda?.ili si e ot samiq 4ovek ....

From dusk till dawn!!!


Тема OKнови [re: classless_girl]  
Автор Trendi ()
Публикувано04.08.06 08:11



Щом искаш сериозно - така да бъде!

Прочетох само заглавието на тената ти. Останалото не прочетох, защото е обидно да се пише на български език с латински букви.

Не ми пука какво искаш да кажеш, какви са проблемите ти и какво ще стане с тебе. Ако искаш се самоубивай, лапай антидепресанти или просто си сложи тенджера на главата.

=============
За сега е безплатно


Тема Re: Сериозността понякога объркванови [re: classless_girl]  
Автор филocoфeн (муцка)
Публикувано04.08.06 12:46



Има ли значение каква е причината, щом така или иначе си я представяш като външен фактор за промяна? Приеми факта на отрицателната промяна и толкоз. Може и Господ да е причината - както се казва, един бог знае...

Ако един ти каже "Господ е!", друг - "магия е", трети - "лошо влияние на средата", четвърти - "наследственост", пети - не `нам ко си..., няма ли да се объркаш повече, а? И кого ще посочиш за дал "най-правилния" отговор??!

Остави тези глупости!



Редактирано от филocoфeн на 04.08.06 12:47.



Тема Re: OK [re: Trendi]  
Автор classless_girl (невидима)
Публикувано04.08.06 21:05



kato ne ti puka za kfo si tuk ?za kfo kakvo pishesh ?nali ush e forum za vzaimopomosht ?



From dusk till dawn!!!


Тема Re: OKнови [re: Trendi]  
Автор classless_girl (невидима)
Публикувано04.08.06 21:06



be i tvoq nick e s latinski bukvi ne e li obidno ...?

From dusk till dawn!!!


Тема Re: sega seriozno !нови [re: classless_girl]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано08.08.06 23:40



Само за една ли става на въпрос?-попитал председателя на ангелския съвет:)))

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: sega seriozno !нови [re: classless_girl]  
Автор chesynka (непознат )
Публикувано10.08.06 13:59



Според мен въпросът има много отговори:

1.- Може човекът винаги да си е имал този недостатък, но ние да не сме го забелязвали, защото не ни е дразнил. След като сме погледнали на този човек с други очи, сме забелязали това, кото по-рано си е било там, но не сме го виждали.

2. Може човекът дълго време да е прикривал тази своя черта, защото е знаел, че с нея ще ни отблъсне. След известно време обаче, той или повече няма сили да се сдържа, или решава, че достатъчно сме зависими от него, и не можем да му избягаме (в прак или преносен смисъл); тогава нещата "изскачат" като от небитието. Подобна ситуация доста често се реализира при ухажване, или в отношенията работодател- работник. Или когато някой се опитва да ни накара да го мислим за приятел, тъй, като нашето приятелство му носи облаги.

3. Може отрицателната черта да е била заложена в характера, но условията да се прояви да не са били налице. И когато те се появят, след кратко време и тя се проявява.

4. Внезапната проява на някакъв лош навик ии нептриятно поведение може да е свързана с развитие на психично заболяване, или с метастази в мозъка, или с бързо развитие на деменция.

Има много, много различни причини за това, което питаш...



Тема Re: sega seriozno !нови [re: Meya]  
Автор classless_girl (невидима)
Публикувано10.08.06 14:29



emi 1 dominirashta i dr ima ama te ne pre4at




stay with me again...stay with me my friend...

Тема Re: sega seriozno !нови [re: chesynka]  
Автор classless_girl (невидима)
Публикувано10.08.06 14:33



10x za vnimanieto zalagam na 3,4
ina4e 2 mi e dosta polezna izobshto


-----------------------------------------------------------
me+my reflection


stay with me again...stay with me my friend...

Тема Re: sega seriozno !нови [re: classless_girl]  
Автор chesynka (непознат )
Публикувано10.08.06 14:49



Радвам се с нещо да помогна.

Ако е така, както предполагаш, задачата ти няма да е лека. Пожелавам ти много сили и кураж, и по-скоро да се измъкнеш!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.