Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема малко помощ.......нови  
Автор _Whatever_ (slow hands)
Публикувано22.05.06 02:21



аз не съм много сигурна как стигнах до това да търся съвет и из форумите, но май е нормалния завършек на нещата...и без това престанах да излизам и да се срещам с хора...преди известно време направих нещо, за което още тогава знаех, че цял живот ще съжалявам...това не променя факта че ми се иска да имам нормален живот, но не успявам да се справя с бремето на случилото се...иска ми се да ми препоръчате добър специалист, който да може да ми помогне.... просто имам нужда да поговоря с някого, да се отърся от чувството на вина и поне да се опитам да си върна живота, но разговорите с приятели и близки някак си не ми помагат..вече не...не мисля, че още доста ще издържа психически и обзелото ме състояние заплашва да се превърне в перманентно...нямам представа за специализираните заведения и клиники където мога да потърся помощ, надявам се на малко инфо..незнам доколко всъщност тук може да ми се даде такова, но не боли да попитам поне..сори, ако темата не е за тук,знам ли и аз за къде е изобщо...

whatever.......


Тема Re: малко помощ.......нови [re: _Whatever_]  
Автор ckapлeт1234 (o'hara )
Публикувано22.05.06 08:26



за професионална помощ не знам какво да ти кажа , искам просто да споделя, че и аз се намирам в подобно състояние

Give thy thoughts no tongue,
Nor any unproportioned thought his act.


Тема Re: малко помощ.......нови [re: _Whatever_]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано22.05.06 15:15



Здравей,
едва ли ще мога много да съм ти полезна/нямам точни кординати на специалисти/,но така както разбирам нещата,ще ти е необходим психотерапевт
Повечето от тях са платени незнам това проблем ли е?
Можеш да опиташ и чрез направление от личния лекар.....
Спежиализирана клиника за такива случай е 4-ти километър,там имат психотерапевт ,но също се заплаща.



Тема Re: малко помощ.......нови [re: valenty]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано22.05.06 15:17



имах в предвид в София
за кой град питаш?



Тема Re: защо не пробваш това като началонови [re: _Whatever_]  
Автор Styx ()
Публикувано22.05.06 17:43



http://www.e-therapybg.com

от чисто любопитство го пробвах преди една две години и ми беше интересно.

Почти веднага ми откриха ненормалностите и решиха да ми съдействат в решаването.
Обаче аз си мисля че точно в тях ми е чара, не трябва да ги лекувам и така трябва да си остана - леко или пък не чак толкова леко чалнат

Редактирано от Styx на 22.05.06 17:51.



Тема Re: малко помощ.......нови [re: valenty]  
Автор Meceчka (TsukinoTamashii)
Публикувано22.05.06 21:11



Еее, чак от психиатър не мисля че има нужда...добър психолог трябва, ама няма да му е лесно



Тема Re: малко помощ.......нови [re: _Whatever_]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано22.05.06 21:12



Мила Whatever,
Каквото и да си направила в миналото си,няма защо да се виниш.Всичко което се случва и което правим,става защото така е трябвало да стане,това е бил урокът който е трябвало да научиш.Животът ти е пожелал да научиш нещо,да се сдобиеш с опит,но не за да страдаш,а за да си по мъдра.Не забравяй,така е трябвало да стане.И запомни едно,единствената реалност е тук и сега,миналото и бъдещето съществуват само в представите ни.Каквото е минало няма да се върне.Така си решила тогава,така си постъпила,такъв е бил твоят избор.От всеки избор който правим има последици,и добри и лоши.А ние правим избор постоянно.И си носим последиците за това.Които не непременно са лоши.Опитай се да откриеш доброто за себе си,например това,че си придобила повече опит,станала си по мъдра,че това вече е минало и никога няма да се върне.Животът всеки ден ти предлага нови неща,и съсредоточена в миналото,ти едва ли можеш да ги видиш.Затова момиче,отвори очи,и живей!Живей и се старай да не нараняваш никого,ВКЛЮЧИТЕЛНО И СЕБЕ СИ.

Пожелавам ти сила и любов.
Леа

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...


Тема Re: малко помощ.......нови [re: _Whatever_]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано22.05.06 21:38



Здрасти...заедно със ckapлeт1234 вместо на психотерапевт , попаднахте на ясновидеца на клуба...ей сега ще отида да видя там където гледам и ще ви донеса терапията...малийййй , ами то като в приказката за дългите уши...ама съвсем същото...значи какво е необходимо да направите за себе си, ако можете...първо...отивате на църква , разговаряте със свещеник и искате върху ви да бъде извършено тайнството миропомазване ... второ изкоповате с лопатка една дупка в земята навеждате се над нея и казвате:"Няма как да съм виновна, така сътворена и при тези обстоятелства!" и бързо заравяте дупката.
Трето, четете библията всеки ден минимум половин час откъдето ще се зареждете с положителна енергия и вяра и откъдето ще получавате подсъзнателни указание и водене по Пътя.
Четвърто последно...след като се самонаблюдавате и забележите разликата в психическото и физическото си състояние и установите че е в посока ДОБРЕ, започнете усилено търсене на източника от който вие черпите енергия и здраве и търсете контакт и връзка с Него.
Аз на ваше място не бих се доверил на един самозван ясновидец, но бих отбелязал че няма какво да губя ако опитам.

След известно време ме потърсете пак тук и ако съм жив ме поканете на по бира..вие черпите...или аз.



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.


Тема Re: хахахнови [re: ПЪTниk]  
Автор Styx ()
Публикувано23.05.06 08:46



Нямаш си напредстава колко много ми помагат подобни практики в работата ми :-)))))))))))))))))))))))))

Последния път бях закършил с един сървър... не работеше както трябва въпреки всички професионални ритуали, молитви и благословии от моя страна...
Накрая си заврях главата в кутията му и изревах "Работиииии!!" и хлопнах капака.
След този ритуал се почувствах като господ!



Тема Re: малко помощнови [re: Styx]  
Автор choki38 (минаващ)
Публикувано23.05.06 10:04



оставих Ви бележка,може би мога да кажа нещо по въпроса




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.