Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Скучно и е,нови [re: ПЪTниk]  
Автор Omega. ()
Публикувано05.04.06 14:01



Ооо на астрономите ли ... не им знам много от орбитите, на тях циганската им работа е да бият тъпана за щяло и нещяло и да се карат за ... кое е планета и кое не - за такива цигански работи им плащат ... астролозите пък не ги могат циганските работи, но са факири на циганията - те направо си ги измислят некои работи и като измислят нещо - и циганията е цигания и сичкото си му там ... но циганските работи на едните и циганията на другите, взети заедно, са нищо пред маймуносването на психолозите.
За каква планета говориш ... няма нови планети - една от тия дето си ги има(Плутон) ту е планета, ту не е според астрономите ... кажи му името на това дето говориш за него и му викаш новооткрита планета ... така и циганите не правят начи

Влъхвите ги знаеш от библията ... и точно това те питам и аз - като не си влъхв не е ли опасно да си измисляш неща, инспекторе по векторите ... предположила съм си за себе си, че се допитваш до полуграмотни или полувъзпитани, но женствени създания, дето може би ти казват кое как се изчислява или знаят имената на тия работи дето ти си ги измисляш" ... за част от нещата които си измисляш, с другите части от нещата дето си измисляш е по-иначе предполагам, и си мисля, че е излишно изморително и пак опасно, хайде кажи - откъде си ги измисляш ти тия работи дето си ги измисляш?




Тема Re: Оче,нови [re: nbb]  
Автор My Eye (ego)
Публикувано06.04.06 12:07



Nbb, а на теб скучно ли ти е?! Българка съм, християнка. Да кажеш на отдолу под теб по клончето...Тъпи провокации не ти подхождат. Ако случайно си и ПЪТник, разбирам неадекватната ти реплика.Но предполагам, че не е възможно да си едновременно и ПЪТник, и нбб.
Говоря на ПЪТник и трия мненията си, защото те не ви касаят. Колкото повече лично инфо излиза за мен тук, толкова по-уязвима ставаш ти ;). Разбра ли?! Не желая да говорите зад гърба ми както ви падне.



Тема Re: Скучно и е,нови [re: Omega.]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано06.04.06 18:55



Бах мааму и цигания. На астролозите ли да вярвам или на психолозите?
Опасно е, как да не е опасно, всеки момент мога да се гътна. Най- опасното от опасността е това че вече много години не се гътнах и се уморих да се надявам. А най - хубавото е че около мен има хубави жени и като ги видя и спирам да се надявам, забравям...забравям вече искам да кажа.
Много правилно си задала въпроса към мен, точно така, откъде ги измислям аз тези работи дето си ги измислям, точно така!
Може пък и да съм влъхв, ти откъде знаеш че не съм?

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Оче,нови [re: My Eye]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано06.04.06 18:58



Изпуснах скандала и шоуто...какво стана...енбебенцето ли?
Аааа , не съм аз...моля, моля...

Че кой друг, ако не ние?


Тема Оче,нови [re: My Eye]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.04.06 08:39



видях, че вдигаш темата, затова те попитах. Няма как да говоря за тебе, защото нито те знам, нито те познавам.



Тема Re: Оче,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано07.04.06 18:10



Ами да се запознаем...приятно ми е, ПЪТник.

Че кой друг, ако не ние?


Тема Знам те,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.04.06 18:15



няма пак да се запознавам.

Виж в моята тема какви магии пуснах.



Тема Re: Знам те,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано07.04.06 18:18



Ще видя, натам съм се запътил

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Да!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Omega. ()
Публикувано09.04.06 01:00



Ако се беше уморил, бил бил не тук, а в друг някой клуб.
Значи сега е момента да те питам за забравата, избързала съм във втората логики-тема, а ми беше важно ... сега вече не помня как, нейсе
Или да опитам иначе: ако кажа, че сега започваш да помниш ... какво ще ми отговориш?

Отдалече знам.

... и ако сега вземеш всичките въпросителни думички които знаеш - както и да ги поставиш, ама по милион и един начина да го направиш, отговорът ми все ще е ... точно един ... няма да е дума ... и буквичка няма да е
... да продължавам ли?

И да те питам все забравям ... тая сигнатура ... ще я продаваш ли?
Ако изкукаш толкова някой ден ... да я пазарим де
Като си ми броил конете, и като си им преглеждал зъбите и очите им като си гледал ... ще има и да доплащаш!



Тема Re: Да!нови [re: Omega.]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано09.04.06 09:59



Дереш ми кожата, ама за какво ти е не зная.
Виж подарявам ти старата си сигнатура.
Ти какво ще ми дадеш?

Истинският мъдрец никога няма да си седне на топките.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.