Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Аууу (не Ти) мноого сериознонови  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано19.01.06 15:07



го давате бе хорааа!

Аз нямам проблеми,само минава...и заминавам (или да поседа няколко дни за тормоз над вас?!)! Ами добре сте, радвам се....няма да ви занимавам с покупките,намаленията,магазини...или....

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Ginger.]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано19.01.06 15:24



Аъу защо? Остани моля те! Разкажи ми какво ново по магазините и къде има намаления... че от тези сериозни неща не ми остана време... А ми се иска да се преоблеча в чистак-бърсак дрешки

Я кажи нещо модерно ако са пуснали... да отида и аз на пазар... ЪЪъ в София ме интересува...



Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Sahib]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано19.01.06 16:33



За съжаление в София, намаленията все още са на 30%, за сравнение с Милано края на декември вси4ко е на 30%,а а сега е на 50% и разбира се там по4ти винаги остават малките номера! Така или ина4е се интересуваш за Сф, така 4е ще ти кажа, 4е в Армани сега дънките са добре намалени и има страшно много модела. Ако обби4аш много фиините пуловери пак там! Всъщност напиши ми от какво по то4но се интересуваш и ще ти кажа къде ще го намериш...по лесно ще е, 4е ина4е ще влезна в 4ерният списък на много хора (а ве4е съм в доста 4ерни списъци) с дългите фермани на тема-ПАЗАРУВАНЕ!
И не забравайте- шопинг терапията е много ползотворна!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Ginger.]  
Автор Глuropицa ()
Публикувано19.01.06 16:40



Жинжар, расправат че у Софиа били затворили таа улица утдет ти си копуваш половерите и прадата да не минават жипове и аудита по нея /по улицата имам предвит, не по прадата/, саде транваи. Верно ли штото и нашио кмет мисли да затвори за превос сокака пред нашта вратня и са чуда утде ша искарвам каруцата летос?



Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Глuropицa]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано19.01.06 17:14



Да затвориха я....ама тя не е улица,а булевард....и затворена си е все същата грозна и мръсна! И като ходиш по тротоара си съсъпваш обувките и за това все ти трябват нови и нови обувки, а за новите обувки ти трябват нови дрехи и Бат Бойки сега трябва да спонорира покупките ина4е...да му мисли!!!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Ginger.]  
Автор Глuropицa ()
Публикувано19.01.06 17:40



нема ли начин да накараш некой пучитател да те носи на раце кога минаваш по мрасотията?

И по нашта улица кога си фърлим пумията требва да прескачам ебаси ама язе нали сам с гумените ботуши и от ништо не се боим.



Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Ginger.]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано19.01.06 19:45



охооо, де се губиш ти?
айде за много години!!!
абе ти що не си на ски?!?!?...да'н би да са се свършили вече готините ски-инструктори



Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: CъH]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано19.01.06 20:55



Ех защо няма ски инструкторКи

Щяхме да се учиим и да сполучим



Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: Глuropицa]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано20.01.06 17:30



Ааа ти пък и най-големят по4итател не издържа по магазините с мен, това е работа само за жени!
Гумените ботуши този сезон са ултра модерни, аз имам едни много шантави- на цветенца....но стават само за мокро време...не топлят!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Аууу (не Ти) мноого сериознонови [re: CъH]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано20.01.06 17:33



Привет!

На ски за съжаление съм се ка4вала само три пъти този сезон, сега съм леко грипозна (не е пти4и грип, споко), но уикенда надявам се да съм горе! Повярвай ми скиори хубави има....а аз все още имам история с хеййй онзи скиор (знаете за него)!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.