Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано10.11.06 15:58



Пеете ли още? Искаш ли все още онзи текст?





Тема Re: Оргазмът !нови [re: Sahib]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано10.11.06 17:47



Прати текста ,ще видя какво ще може да се направи !
нО , от мен да го знаеш -един текст е просто само под'текст,
но ако го чуеш като песен ще се учудиш от силата на гласа ,
той също дава своето - интонацията дава всичко което може да сравни '-текста ,музиката и да превърне нещо в друго нещо !
нО , текстописеца трябва да даде това което смята че ,Е- най добре
а пък каквото стане ще Е





Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано16.12.06 23:26



...май Ми стана навик - да си пиша Аз по свойта тема,само-Аз !
знам че много хора не ме разбират,но съм сигурен че има и който извличат полза от това-това е моята награда - не да бъда разбран ,а да помогна на някой да се разбере някога-понякога!
Разбира се че това е добре - само когато вече няма на къде . Да достигнеш края' и да започнеш отначало Е толкова добре че всичко друго просто Не е ! Да бъдеш откровен , да свършиш , да бъдеш удовлетворен , да се раздадеш - без дори и да го разбереш е съкровенната съдба на всяка душа.
Секса не води единствено до продължаване на рода,той ни кара да се приемаме както другите ни приемат- Сами , голи , потни ,откровени ,съкровенни
Ако сме искрени не се налага да казваме истини !
А ако си позволиме волноста да се скрием зад лъжа-кого заблуждаваме сега .
Хората са естествено привлечени от противоположноста,заложено е в дълбочина и глупост е да плуваме над повърхноста и да се задоволяват със това.
Ние сме подчинени на себе си и не трябва да бъдем несправидливи като сме унили,трябва да сме господари над това с което разполагаме сега .
СамоЧуствие трябва да има всеки ,защото всеки го има - и всеки трябва да се възползва от това независимо от: повърхноста',ежедневноста,суета' и на всеки глупоста !
Y.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано20.12.06 20:02



Да осъзнаеш кое действие трябва да бъде извършено и кое не трябва да бъде извършено, това е онова което ни различава от животните-ОСЪЗНАВАНЕТО.


Дори интелигентните хора се объркват когато трябва да определят какво е действие и какво-бездействие. Сега ще ти обясня какво е действие и когато разбереш , ще се освободиш напълно от всяко нещастие.
Много е трудно да се разбере цялата сложност на действието, затова човек правилно трябва да знае какво е действие, какво е забранено действие и какво е бездействие.
Интелигентния измежду хората вижда бездействие в действието и действие в бездействието и се намира в трансцедентална позиция, въпреки че е зает с различни дейности.
Смята се, че човек е в пълно знание, когато всяко негово усилие е лишено от желание за сетивно наслаждение. Мъдреците казват, че последиците от дейностите на такъв работник са вече изгорели в огъня на съвършеното знание.
Опитай се да научиш истината, като се обърнеш към духовен учител. Питай го смирено и му служи. Себереализиралите се души могат да ти предадат знание, защото са видели истината.
Когато получиш истинско знание от себереализиралата се душа, ти никога няма да попаднеш отново в илюзия, защото в това знание ще разбереш, че всички живи същества са само частици от Върховния или, с други думи, че Ми принадлежат...

както пламтящия огън превръща дървото в пепел, по същия начин огъня на знанието изгаря всички последици от материалните дейности.
Но невежите и невервящи личности, които се съмняват в разкритите писания, не постигат Божествено съзнание. Те пропадат. За съмняващата се душа няма щастие, нито в този свят, нито в следващия.
Следователно съмненията ти, възникнали в сърцето ти поради невежество, трябва да бъдат отсечени с оръжието на знанието…

...Сега те моля да чуеш от мен за трите вида щастие, на което обусловената душа се наслаждава и с чиято помощ понякога се освобождава от всички нещастия. Това, което в началото може да е като отрова, но накрая е като нектар и събужда човек за самореализация е щастие в областта на доброто. Щастието, което се поражда от контакта на сетивата с техните обекти и в началото е като нектар, а накрая е като отрова е в природата на страстта. А за щастието, което е сляпо за себереализацията, което от началото до края е просто измама и възниква от съня, мързела и илюзията се казва, че е в природата на невежеството.

Не че ще ти влезе нещо в главата

обзета от страст към оргазъм..като животни водени на заколение , като елен вървящ към мястото на обстрел

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Оргазмът !нови [re: ПЪTниk]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано21.12.06 06:55



Рядко се впечатлявам-но сега Ти ме изуми ! Не съм сигурен че предполагаш даже колко много истина има в постулата ТИ и колко си се доблежил до мен

Bravos !
Все едно че си бил съпричастен (свидетел) на това как съм живял и на това как живея сега .За това че нося рога -не като Елен а като Овен значи че имам единствено глава готова на това да падне във крака единствено ако е отсечена-Тя СЪЗНАТЕЛНО извървявам пътя към това и не ме е страх от чашата с отровата щом тя ще ми докаже мойта правота-единствено човек е обречен от целия животински род да знае че някой ден ще умре и може да се ОСЪЗНАЕ колко безсмислено е да живее бесмислено ,във страх в невидение в лъжа-па макар и наречена истина.
Имам духовни учители - Себереализиращи се души които катализиран в мен Обусловеноста да съм тук и сега на тази земя и да не продължавам да стоя на повърхноста и да дълбая и да не се задълбавам и погребвам в гроба си като роба.
Знам че това е пътя ,че трябва да изплувам от дълбочината на ума чрез помоща на себе си на реализацията си на Духа си !
! Не съветвам никой да го прави Сам обаче(сам човек - само по голяма нужда) ---->,,когато ученика е готов Учителя - Сам ще го намери ,, !
а Ти Пътнико продължавай все така по Пътя и Сам ще разбереш че Пътя може и да има начало но няма Край - Безкрая . ПоПътенВятър Друже






Тема Re: Оргазмът ОТРОВА ..отврат!нови [re: dango4444]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано21.12.06 15:37



Е, искаш ОТРОВА!
Още ли ти трябва?
имаш късмет нали съм кобра!
какво количество искаш?



Тема Re: Оргазмът !нови [re: ПЪTниk]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано21.12.06 16:18



Обаче нали знаеш, че ако ТРЯБВА да влезе в нечия глава, просто НЕ МОЖЕ ДА НЕ ВЛЕЗЕ. Щото и природата на невежеството не е безкрайна, макар че отчайващо изглежда точно такава. Дали пък не се получават нечисти, в смисъл преливащи се видове щастия? Помислих си го, защото ми хрумна по повод на страстта, че никой не я е преодолял, бидейки телесен? Или ти се вярва? Нима себереализираният? От друга страна, "и най-умният си е малко прост" - това за невежеството. " В областта на доброто", казваш ти, и не премълчаваш за трънения венец, който пътем понася човек. Не за друго, а за растеж ли?

Ей сега да не вземеш пак да се разсърдиш...

Мир и светлина.

Тема А защо?нови [re: lidi]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано21.12.06 17:05



страстта трябва да се преодолява?
според мен е достатъчно да я смиряваме когато трябва....



Тема Re: Оргазмът ОТРОВА ..отврат!нови [re: koбpaO8]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано21.12.06 20:35



http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=2067485


от малък не ме е страх от Змии
а като голям от Змейове

Запази си отровата тя ти е дадена свише и помни че в дулото има само един патрон не го хаби а го запази за себе си



Y.

Редактирано от dango4444 на 21.12.06 20:51.



Тема Re: А защо?нови [re: valenty]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано21.12.06 21:18





нО нима най смирените
Не са най страстни



Не не смятам така .
Щом страста те е споходила-Ти си беслилна колкото и да си силна !
тЯ не може да бъде-подчинена , но може Да бъде изгорена в утробата Си
но Кой е клада , КОй !

Y.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.