Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано17.10.06 17:41



... и Ето идва есента,и няма
да !
ако искаме да сме -сега в съня,
измама ще е ако преразкажеме-нощта
своя сън,това ли е което - искаме !?
"едно е да искаш,друго е да можеш а трето и четвърто да го направиш "
нима това не е по точно от всичко казано досега - сега .
има на този свят една Лъжа - Оргазъма (специално при-жената)
значи има и Истина (специфично Оргазъма при - мъжа)
добре !
и това че всяка лъжа е все оше неразкрита истина , не прави по малко значимо
Пътя , по които волю/неволю - вървим
сами един до друг !
Естествено е че всеки използва всеки,просто сами не можем да се справим
даже и тези които не могат да играят-играят
Блус
такава е играта
не всеки обича да го водят , но всеки е склонен на това
Аз - обичам да водя,но дори и Аз признавам си не знам на къде отивам .
Дори и не предполагам даже откъде идвам , но мисълта че ще остана тук и сега -завинаги ме кара да продължавам , да търся
и намирам смисъл във другия и в себе си !
да задоволявам е по силно от това да задоволя сам себе си вече
и не смятам че правя компромис със себе си- даже напротив
но да нарека това Любов ще е наистина-суета !
Оргазъма
не търпи нашите прищявки
Аз и Ти за него са прости
думи - малко звук една невидима стена издигната от на някого-ума !
Да се Обичаме,вече ни звучи като
"да се обичаме -ами , значи да се събличаме "
и всеки хапи,дращти за да си убуе по бързо гащи и да не бъде срам пред своя свян
Това е нашия Sezam
Но , не разбирайте ме погрещно
Аз Боготворя
ОРГАЗЪМА
И заради това единствено- Живея !
Това е най малката лъжа на тази земя .
Y.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: ПЪTниk]  
Автор Epaтocтeн (член)
Публикувано18.10.06 20:12



ПЪТник, нещо много си груб. Но не се учудвам ... простено ти е.
Личи си, че си минал времето на любовта.



Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песъчинка в окото ни. Нека пазим зрението си.

Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор Epaтocтeн (член)
Публикувано18.10.06 20:23



""Той има собствено видение и има мъжество да живее по този начин . ,, браво -поздравявам те за това ,и аз не бих го казал по добре ! Предпочитам да съм ,,черната овца,, Да бъда овен а не овца !""

Оооо

.. долавям пренебрежение към женския пол (овен, а не овца; мъжество, а не - женество) Нима женският пол не е равнодостоен на мъжкият.
Шегувам се, но без да искам ми се наби тази разлика.
Защо се казва "мъжество", а не "женество"?
Иначе ме кефиш. Продължавай, pls!

Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песъчинка в окото ни. Нека пазим зрението си.

Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор Epaтocтeн (член)
Публикувано18.10.06 20:50



Dango, не съм съгласен с всичко, но имаме доста сходно възприятие за нещата. Не мисля, че разума е вреден или излишен. Както и чувствата не са вредни или излишни. Ако щастието е една симфония, то разума е ударните инструменти, а чувствата са дуговите инструменти. За струнните инструменти не намерих място

.
Няма как човек да се усети щастлив, ако няма разума да го оцени, както и не може да се изпита щастие, ако разума не може да го долови или да го потърси.
Иначе за религиите (аз съм антихрист, антиислямист, антибудист и т.н., но е съм атеист), предразсъдъците и идеологиите съм абсолютно съгласен.
Колкото да е жалко и отчайващо, щатието е химия, но това не ни пречи да го търси, да го намираме и да му се наслаждаваме. Вероятно, най-голямото щастие са миговете, когато се отдаваш на дугия, когато го караш да се чувства и той щастлив (т.е. и той да се отдава на теб), когато света престава да съществува за вас ... и в този момент твоята Вселена става тя/той.

Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песъчинка в окото ни. Нека пазим зрението си.

Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано20.10.06 00:59



...в източните философии, традиции и практики/а доколкото си спомням ти имаш претенции да ги познаваш/...оргазмът се смата за най-достъпната мистична практика, която ни свързва с Божественото

, така че нищо ново не ни казваш
...но ти сякаш говориш за контрол и надмощие над нещо и някого, отколкото за връзка с Божественото..,
е,....мъжка му работа/и българска бих казала/.., не се учудвам....

Редактирано от CъH на 20.10.06 01:03.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: Epaтocтeн]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано26.10.06 06:53



....Ако щастието е една симфония, то разума е ударните инструменти, а чувствата са дуhовите инструменти. За струнните инструменти не намерих място...
може би струните', да са катализатора (той / тя )
себеутдаването е наистина голямо Щастие,трябва само да намериш подходящ човек естествено

за да се насладиш на мига
в света (ваш) без да се интересуваш от света(наш)

а иначе ако иска човек да повярва в себе си
трябва да бъде ---> атеист ! в собствената
си светая'светих
Y.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: CъH]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано26.10.06 07:15



бих се Учудил,ако някоя жена не би се Учудила от Това


и не се учудвам че смята Оргазма за практика и намесва тук и мистиканапълно нормално е това -една жена да не приема философията на мъжа и да се почуства обидена' че се мъчат да я убедят в това че всеки използва всеки и въпреки това не сме сами на тази земя .
Разбирам го това ,но не разбирам защо в тази война(Любовта) трябва ако не сме съюзници то да не бъдем врагове.Какво имаме друго освен - другия до мен !
А ,Аз не сякаш - А - говоря за това че безконтролно е само това, когато изпитаме Оргазъма двама единствено в нощта,независимо от БлагоСловията !
Y.



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано05.11.06 23:06



Охооо Данго Как си?

Една година по-късно какво правиш?

Много здраве!





Тема Re: Оргазмът !нови [re: Sahib]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано06.11.06 17:31



Здраве-много !
Здравей-приятелю,нима мина вече година а Аз не забелязах


Толкова съм зает че даже и да умра нямам време и заради това продължавам да живея( но не някак си а целеустремено-както винаги )
Да опиташ малко от смърта,да вкусиш от любовта и всичко това да гарнираш през нощта( ЕДИНСТВЕНОТО ВРЕМЕ С КОЕТО РАЗПОЛАГАШ)-кражба ли е това , питам АЗ или миг без който едва ли ще надживеем ежедневието ?!
Да намираме нови пътища по които с трепет да вървим и на които края им да нямат край-мълвим.
Помниш ли какво ти казах преди време във Сън'я -,,...Осъди сам себе си ,и не се къпи със старите си дрехи,защото са ти любимите дрехи...,,или нещо подобно ,но да знаеш аз не съдих теб тогава, аз бях прав за себе си .
Такава е орисията на хората да Крещят на другите-това което Трябва да приемат сами и което чустват отвътре че Е !Естествено че не ми се разсърди тогава ,но аз сега се сърдя на себе си -Никой не е прав Освен ако не иска Сам да обвини Себе си за бездействието си,за болката си,за това че не е все още разбрал от къде и на къде а иначе -я кара ,все някак си ...
А аз съм страшно добре - чак си завиждам малко -благородно е
откривам нови хоризонти и спя с затворени очи
и въобще не ме интересува че навън вали,студено е защото знам - Н А К Ъ Д Е



Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано08.11.06 07:58



Накъде е това НЯКЪДЕ ,ще попитате вие


А нима вие не сте били там и не знаете-сами
когато сте сами достигнали нищетата на духа и намерили упование да продължите
Да -"Доживеете -,Кой съм-Аз, " но не всъщност , и не в действителност а доверявайки се на себеинстикта на своята правота че нанавътре не е само празнота !
А оргазмът е най голямото доказателство за това - отвътре е скрита голяма една неукротима красота на която усещаме само дъха и знаем че сме повече от това -да сме тук на тази земя .Голота му трябва на ума за да разбере че не дрехите го топлят а когато помръзне',ще се учуди на трепета от студа колко приятно е след това .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.