Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано05.06.08 15:56




всичко

останало

си Е

ФАНТАСМАГОРИЯ

AMOR FATI Y ОБИ 4 АЙ СЪДБАТА СИ

Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор Oчeтo (змия)
Публикувано06.06.08 08:58





Моята теория
е твоя траектория
да откриеш
на загадката
късния час.

Знаеш ли, че в рибата има фосфор :))), а чел ли си Удхаус - "Любовният сезон на търтеите"?? Аз така правя-вървя си по улицата, с периферното си зрение улавям някой познат...автор и грабвам книгата, за да му смъкна тиража :)) А иначе, има много интелигентни продавачи на книги-обикновено са скромни и не посягат да прехвърлят духовното към чисто материалното...

Хубав ден.




Тема Re: за MyОчетонови [re: Oчeтo]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано06.06.08 14:53




....най много харесвам в теб че си ,,целеустремвна - находчива-откровенно-противоречива,,

а ти знаеш ли че пътя не е бил никога прав а е парабола която винаги ще те отведе там откъдето си/си

всяка траекторията е хипотетично неуправдана ако независим не си/си

дух/материя/Ха,Ха-а нима някой знае колко е сега часа или вече не е дошло времето - аХ ,аХ - всеки си върви по утъпкания път с надеждата това да го доведе до онова което ще го задоволи - някога Х_a_Х

(много се дразнех от това пожелание-някога(даже да си призная и сега се дразня)) ХУБАВ И СВЕТЪЛ ДЕН(звучи ми доста сюреалистично)-затова ,,тИ'' пожелавам _ Любовта - да те Съпътства!

AMOR FATI Y ОБИ 4 АЙ СЪДБАТА СИ

Тема Re: Оргазмът !нови [re: dango4444]  
Автор Пceвдo Tepaпeвт (curare )
Публикувано06.06.08 18:41



Знаете ли всъщност термина за Анален оргазъм?

Мноо ясно: ОргЪзам.



penetracio curare

Тема Re: за MyОчетонови [re: dango4444]  
Автор Oчeтo (змия)
Публикувано07.06.08 10:16



Зная, че пътят ще ме отведе не по парабола :))), а ти недей да страдаш

- нека Любовта съпътства и теб.
Предприемачът се отличавал от обикновения бизнесмен с периферното си зрение. Затова като ходя на книжарница, гледам да не пропусна да видя витрината на магазина за обувки от другата страна-така се сдобивам с разни нужни ми неща като например летни чехли с дупчици, депресарски, т.е. черни. Обаче денят си беше хубав и светъл.



Тема Re: за MyОчетонови [re: dango4444]  
Автор Oчeтo (змия)
Публикувано07.06.08 15:48



Виж

, да прочетеш нещо интересно...




Това е във връзка със спътницата ти Любов. Освен това си получаваш тениска от Македония с надпис "The European Day of The Entrepreneur" Знаеш ли кога е? На 9ти май 2008 година.



Тема Re: за MyОчетонови [re: Oчeтo]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано08.06.08 11:18




Не знам защо не успях да отворя ,,това-нещо интересно,, освен заглавието му - ала трябва сигурно да ти благодаря защото търсеки някаква асоциация =намерих пък това



По принцип не обичам философията (може би защото съм си роден философ:))
Умишлено гледам да се дистанцирам от ,,тази-злина,,-за да не се провокирам и себеоткривам чрез ума.Предпочитам да се доверявам на римата-в сензитевноста използвайки любовта
9_ти_maй-май не беше ли_den-Победъй

AMOR FATI Y ОБИ 4 АЙ СЪДБАТА СИ

Тема Re: за MyОчетонови [re: Oчeтo]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано08.06.08 12:13




не вярвам да не си гледала вече това


>>>>>>>>>>>>ZEITGEIST<<<<<<<<<<<<

Ника ти така е
къде , къде ...............по - По :)) Още малко и ти ще си/си
еЙ - това - Е- тя неподправеноста
още малко и ще загърбиме - посредственоста
(;))внимавай какво -ще си помислиш -сега;)) радваш ме бе - душа си:)

AMOR FATI Y ОБИ 4 АЙ СЪДБАТА СИ

Тема Re: за MyОчетонови [re: dango4444]  
Автор Oчeтo (змия)
Публикувано08.06.08 13:38





Благодаря за линка. В най-скоро време ще се занимая с него.
Аз съм малко хаотична както си забелязал...защото се занимавам с много и разнородни неща, обаче помня като слон. Последното е недостатък за някои.
Внимавам какво ще си помисля :))). А ти приемай думите в прав текст (първо) и после търси двусмислието.

До скоро. Тръгвам със Спътницата ти...



Тема Re: Спътницанови [re: Oчeтo]  
Автор dango4444 ( овена)
Публикувано08.06.08 18:38



....е била и ще е , винаги Тя
въобще не внимавай със нея
тя най добре си знае къде да те отведе
единствено - ще и се насладиш
ако сляпо и се довериш
....


Успех чрез - нея


AMOR FATI Y ОБИ 4 АЙ СЪДБАТА СИ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.