Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Шоколда с атмосферанови  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано07.11.05 23:04



Ям си аз шоколад с натурална атмосфера...гълтам атмосферата и плюя шоколада на кучето, то така е свикнало. Първо му доказвам, че става за ядене и след това то започва да го яде. По този начин то прояде моркови, царевица, банани и чесън, а за салама изобщо не се наложи да го убеждавам. Не ме питайте как го убедих да яде кучешката храна, за момента се задоволява с това, да му правя компания докато се храни.
Ям си аз шоколада с натурална атмосфера и по едно време ми стана леко на душата, толкова леко сякаш съм преял на бонбони пияна вишна, с повече пияно отколкото с вишни, толкова леко, че чак започнах да се издиииигам ... Под въздействието на рефлекса сграбчих клавиатърата, но уви ... тя е безжична и не можах да я ползвам като котва. Издигнах се високо до тавана в дясно от паяка Кънчо(абе как е в женски род Кънчо, защото нещо не съм сигурен за пола, малко агресивно ме гледа...), който се луташе по оверлог из мрежата си, не от притеснение, че грубо ще се намеся в личния му живот, а защото в последно време се прехранва с мухи винарки от фруктиерата и от изпразнените бутилки от вино (започвам да си мисля, че мухите ги бутилират заедно с виното в последно време ...)
Дояждам си аз шоколда с натурална атмосфера и се надявам някой да не отвори вратата и от течението да се издухам през отвоерния прозорец. Мисля си...

System failur, no connection to keyboard!

"It's called 'reading'. It's how people install new software into their brains."

Редактирано от lmBlack на 07.11.05 23:05.



Тема Re: Шоколда с атмосферанови [re: lmBlack]  
Автор Бaтko ви/чичo/дядo (Oro)
Публикувано08.11.05 00:57



Каза ли нещо или....се изпърдя отново по навек.....

Информация за клуба

Психоанализа и психотерапия

Клубът е създаден на 14.09.01 17:23
Модератор:
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 109595
Последно: 07.11.05 23:04
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.
Мненията, които не са за този клуб се трият.

И менте-мод беше и какво ли не - НО НЕ СЕ НАУЧИ, ЧЕ ТОВА НЕ Е КЛУБ "ДРЪНДОСЛОВЕНЕ НА ОЛИГЛЬОФРЕНИ"



Тема Какво ли не слагат....нови [re: lmBlack]  
Автор abettor (добър)
Публикувано08.11.05 08:26



....вече в тези "шоколади"!







ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Този ти постинг....нови [re: Бaтko ви/чичo/дядo]  
Автор abettor (добър)
Публикувано08.11.05 08:29



.... е "типичен пример" за спазване на регламента!
Гнидо!





ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: Шоколда с атмосферанови [re: Бaтko ви/чичo/дядo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано08.11.05 12:56



Аз само давам повод на видни светила на психоанализата, като теб, да ме анализират и взаимопомагат .

"It's called 'reading'. It's how people install new software into their brains."


Тема Re: Шоколда с атмосферанови [re: lmBlack]  
Автор white_angel (херувим)
Публикувано08.11.05 15:56



Щом искаш анализа, ето:

От кога започна да заместваш секса с шоколад?

Защо забъркваш кучето, с полета на екстаза?

Няма ли кой да поканиш, за да ти почисти старите плодове??? Или да се самопоканя?



Тема Re: Шоколда с атмосферанови [re: white_angel]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано08.11.05 20:16



Не бях поглеждал по този начин на шоколада, но започвам да се замислям. Компенсирам значи ... хъм...
Все някой трябваше да бъде набеден, че яде шоколада, а кучето ще ми прости .
Бих те поканил, но не да ми чистиш старите плодове .

"It's called 'reading'. It's how people install new software into their brains."


Тема Re:Разпънатнови [re: lmBlack]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано08.11.05 20:37



Разпънат съм на кръст,
край много древен път,
на кръстопът,
а гарвани пируват с мойта плът
и давят мъката си във кръвта ми.

"It's called 'reading'. It's how people install new software into their brains."

Редактирано от lmBlack на 08.11.05 20:38.



Тема Re: Шоколда с атмосферанови [re: lmBlack]  
Автор white_angel (херувим)
Публикувано09.11.05 11:15



Няма да се откажа и от шоколадови бомбони



Тема Re: Шоколда с атмосферанови [re: white_angel]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано09.11.05 12:26



Ще запомня . Други препочитания ?

"It's called 'reading'. It's how people install new software into their brains."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.