Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Имам проблем , много ревнувам!нови  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано10.10.05 11:39



Та ето го накратко и моя проблем:Женени сме от 5 години , имаме две дечица той е много добър и внимателин както към мен така и към децата.Никога не ми едавал повад да го ревнувам/дори си мисля ,че го е и страх като ме знае/ ,но аз съм луда за връзване.Преди го ревнувах от бившите му сега от кой ли не.Само му "дудна" и правя скандали.Понякога ме е страх ,че с това ми поведене мога да го подтикна наистина да ми изневери.Осъзнавам ,че прекалявам но понякокога не мога да се контролирам.Какво да правя и да не правя съответно за да излезна от това отвратително състояне защото и на мен ми тежи?



Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: veselka36]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано10.10.05 12:08



Запомни едно...
Един човек притежава единствено Собствения си живот...

Спри се докато е време...
Покажи му доверие
Престани да правиш глупости...



Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: veselka36]  
Автор cuddly ()
Публикувано10.10.05 14:21



кое те кара да ревнуваш?
жените имаме интуиция.
понякога нямаш факти, но вече ревнуваш и фактите не закъсняват после...

днес (по)каза ли "Обичам те"?

Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: cuddly]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано10.10.05 14:46



не забравяй, че по някой път можеш да предизвикаш събитията с действията си, думите и мислите си...



Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: veselka36]  
Автор dru5 (непознат )
Публикувано10.10.05 15:29



Знаеш ли, ревността всъщност е свързана до голяма степен със самооценката,когато човек се цени и се харесва в достатъчна степен не се чувства заплашен от външни фактори.Погледни се в огледалото,харесай се,проумей,че си неповторима и че той е избрал именно теб и то съзнателно,повтаряй си това упражнение денем и нощем и може да се получи, нелогично е да искаш от другия уверение за нещо в което ти самия не си убеден.

Редактирано от dru5 на 10.10.05 15:33.



Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: dru5]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано10.10.05 21:05



Така е!
Щото ако не се вземе в ръце, един ден на него може да му писне и наистина да и даде съвсем основателен повод за ревност.

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: Имам проблем , много ревнувам! [re: lmBlack]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано11.10.05 09:22



Прави сте!Трябва да реагирам докато е време



Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: veselka36]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано11.10.05 19:48



Няма да ни лъжеш тук...аз съм ясновидеца на клуба и всичко виждам...лъжеш че ти тежи и че имаш проблем...и себе си лъжеш дори...ако ти тежи и имаш проблем няма да ревнуваш, а ти ревнуваш....нали и логика в думите ми? много, ама ного, съвсем много/според теб/ като вземи да те тежи ревността ти и ти ще я изоставиш, само тогава...но не се коси , ние всички така правим, действаме правилно само когато нямаме друг изход
Сега сериозно, пак, опитай да си дадеш ясна представа какво притежаваш докато разбереш че имаш всичко и достатъчно и нищо не ти липсва и за живот и за действия...ние можем само да ти кажем нещо, но проблема ти трябва да решиш...ако не успееш тогава се опитай да си дадеш сметка че не си много важна, света е съществувал и ще съществува и без теб, всъщност ти си едно нищо, какво значение има че се случвали някакви си неща....и то повечето измислени от теб.....?
Решението е в МАЙНАТА МУ...

Коя дата сме днес?


Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: ПЪTниk]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано12.10.05 22:03



Ей, твоя пост ми подейства супер освежаващо!Много мъдро заключение



Тема Re: Имам проблем , много ревнувам!нови [re: veselka36]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано13.10.05 19:49



Браво на мен, успях
Сега си представи,че си ходила на разходка в гората и на полата ти се е закъчил един грозен трън и ти създава неудобство, представи си още че този трън е като бумеранг, ти го хвърляш, той се връща на мястото си....представи си още мъничко още, че този вид тръни бързо гният и се разпадат, ако не се заанимаваш да си играеш с него... пък и никак не ти прилича, я се виж каква си хубавка...с това майната му исках да ти кажа че тръна сам ще се разпадне, ако поискаш с майната му...
А, и ти се нещо повече от това което мислиш за себе си, помисли си пак!

Всяка прилика е неприлична!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.