Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема зависимост от комарнови  
Автор GENl (непознат)
Публикувано14.09.05 09:54



притеснявам се за сина ми.зависим е от комар.залага по всевъзможни начини и места.черно тото,казина,еврофутбол.при всяко провинение обещава че е последно и след месец,пак отново.не зная как да се справя.вече си мисля че трябва да го водя на психиатър.на 19г



Тема Re: зависимост от комарнови [re: GENl]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано14.09.05 13:23



Тежък физически труд и самоиздръжка, не му давайте никакви готови пари. Ако ви е жал, че ще гладува, вземете му хляб и го натрошете на четори, за да не го продаде.
Като се научи да си изкарва парите с труд, да ги прави каквото иска.

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: зависимост от комарнови [re: lmBlack]  
Автор Xилдerapд (психиатър)
Публикувано15.09.05 12:55



Това не ми се струва много ефикасен начин.
Преустановява се 'залагането',защото няма финанси за подобна дейност.Това е същото като да не пушиш,защото не се произвеждат цигари.В момента,в който производството се възстанови - пушенето се подновява.Понякога още по-ожесточено от преди с цел наваксване на пропуснатото по условия,независещи от въпросната личност.Нормално е да предположим,че това би станало с комара и всички игри от хазартен тип.Няма финанси - няма залагане.Има финанси - има залагане.Тук вече няма голямо значение дали ти си ги изкарал тези пари или някой друг.Момчето не е започнало да залага,защото не е уважавало парите,които са му давали.Дали са негови,изкарани на кариерата или като работник от столична 'чистота' - няма значение.
Случая не е за психиатър,но щом разтревожената майка толкова държи - нека иде да чуе това,което казах аз от някой друг.




Тема Re: зависимост от комарнови [re: Xилдerapд]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано15.09.05 16:21



Точно това е целта - да започне да уважава парите. Няма как да стане това, ако ги получава лесно. Когато алтернативата е да ходи гладен или да играе хазарт, ще му се изясни, кое е по-важно.

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: зависимост от комарнови [re: lmBlack]  
Автор plutan (непознат )
Публикувано15.09.05 16:46



Моят съпруг е на 32 години.Изкарва си парите с труд но не мога да го откажа от хазарта. Родителите му не ни помагат финасово вече за да спере да залага.И той е пред избор храна или хазарат. но не се отказва.С него не може да се говори на тази тема.Става прекалено агресивен.заема пари от приятели който няма как да върне и пак залага.Прави яки телефонни сметки и съм вдигнала ръце.Нищо не помага.Гледа мачове по цял ден и ако се наложи да пропусне някой става много нервен.



Тема Re: зависимост от комарнови [re: plutan]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано15.09.05 16:48



А защо се мъчиш ?

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: зависимост от комарнови [re: lmBlack]  
Автор plutan (непознат )
Публикувано15.09.05 17:03



ами защото се оптивам да намеря някакъв изход с добро.Решение за развод не се взима лесно.



Тема Re: зависимост от комарнови [re: plutan]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано15.09.05 17:20



А поставяла ли си ребром въпроса "Семейството или хазарта"?

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: зависимост от комарнови [re: plutan]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано15.09.05 18:07



чувал съм, че клин клин избива.
гарантирам, че сексът ще победи хазарта.

(бих предложил като алтернатива работохолизъм, обаче със секса терапията ще протече по-бързо - особено, ако му го предложиш под формата на тройка с приятелка. мъжете на 32 (както и на всяка друга възраст) си падат доста по тия неща и обикновено след третия сеанс са готови дори да редуват тройките с двойки)


The best place to find God is in a garden.
George Bernard Shaw


Тема Re: зависимост от комарнови [re: GENl]  
Автор plutan (непознат )
Публикувано15.09.05 21:53



homo ще се направя че не съм прочела нищо от теб.
imblack не се съм се замисляла по този въпрос.Не е никак лошо да е зависля макар, че ще ми е найстина трудно да го поставя защото разчитам ча той има съвест и ще се осъзнае сам рано или късно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.