Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Защо красивите хора са самотнинови  
Автор 119977 (непознат )
Публикувано29.08.05 23:56



И така,звучи малко странно дори абсурдно но понякога красивите хора са сами/+ самотни/. защто се получава така? Защо другите се правят че не ги забелязват или ако ги забелезват се стремят да ги "изрежат" по някакъв начин.Нормално ли е това и ако да ЗАЩО бе майка му стара е така ?
Ха сега ми отговорете.



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: 119977]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано30.08.05 00:05



ама така ли е наистина?!
как да разбирам това, че другите се правят че не ги забелязват или ако ги забелезват се стремят да ги "изрежат" по някакъв начин
и какво би следвало да правят "другите" според теб?



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: CъH]  
Автор 119977 (непознат )
Публикувано30.08.05 00:47



Какво очаквам аз ? Ами очаквам да разбера ЗАЩО става така?



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: 119977]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.08.05 01:00



може би защото това че са красиви не ги задължава да са интересни и често са скучни, или поне за такива се мислят ? Може би защото реагират по-бавно, не се налага често да измислят бързо с какво да привличат внимание, тъй като така или иначе само вида им привлича вниманието без никакви усилия и загубват тренинг да провокират останалите?
А може би настояват че всичко е съответно и биха се разбрали само със себеподобни... това последното - със сигурност не.

П.с. - Зарязването от другите се случва защото без да виждат увереност в красивия човек, те са сигурни че той би имал увереност, и Трябва да има, защото вярват че те самите ако бяха като него ще имат такава увереност, дори са уверени в това, по-активни са и зарязват първи от страх, но и от по-голяма подвижност и увереност в отношенията.



Идеалният мъж не пие, не пуши, не играе хазарт, не спори и не съществува.

Редактирано от Kpъr на 30.08.05 01:03.



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: 119977]  
Автор б/ч/д Oro (достоен)
Публикувано30.08.05 01:08



Отговорът е пределно ясен:

Завист!

Това се отнася и за умните също...... И тях не ги обичат.

И сам воинът е воин! Бъди винаги оригинален!


Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: Kpъr]  
Автор 119977 (непознат )
Публикувано30.08.05 01:23



КРЪГ- Е това е отговор-super си?
Но все пак защо се получава така че красивите хора нямат самочуствие?Вярно някои го демонстрират но то е толкова пресилено та те кара да се замислиш дали това по скоро не е някаква ''защитна стена "от колкото онова самочуствие което се усеща ,без да е необходимо да се демонстрира по някакав начин.
И изобщо как трябва да се отнасяме кам КРАСИВИТЕ ?Като към равни,богопомазани.или да ги поставяме на мястото им/ щото гроздето може и да е кисело пончякога-нали:]



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: б/ч/д Oro]  
Автор 119977 (непознат )
Публикувано30.08.05 01:38



Така е ,завист ,мамка й черна! Но как да се защитят карасивите?
Айде умните ще измислят нещо нали са умни -а красивите ,те може и да не са умни-/дори си мисля че това е правило-със своите изключения разбира се



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: 119977]  
Автор Kiorfishek (polimatrichen)
Публикувано30.08.05 03:38



Хаиде сега завист!.......

Недей да се опрвдаваш със завист! И недей да търсиш причината в другите!!! Това е добронамерен съвет!

(за завистта .... завиждат само глупавите хора, приеми го като научен факт, а останалите, когато видят нещо, което много им се иска, просто им се иска и това може да ги натъжава, но не и да ги кара да изпитват отрицателни чувства към субекта! Ако повечето хора ти завиждат, значи просто повечето хора са глупави!)

Недей да търсиш причината в другите! Защото дори и да е в тях, трудно ще ги промениш, можеш единствено своето поведение/отношение да коригираш и така да промениш и отношението на другите!

Има един такъв момент, че когато един красив и надарен човек има някакви недостатъци (от неговия характер, неща зависещи от него), каквито и да са те, хората са склонни да го осъждат по-лесно, отколкото, ако не беше надарен/красив, просто защото си казват (съзнателно или не) "Този колко/какво е получил наготово, не по свои лични заслуги, а какъв е .... едикакъв си" .........

Но пък няма лошо да се стремиш към съвършенство Това е цел на всички читави религии, и според мен, би трябвало да бъде естествено качество на всеки нормален човек Съвършенство в морала, съвършенство в отношенията с другите, съвършенство в професията, съвършенство в любовните взаимоотношения, ако щеш... И това, че си красив/а може да бъде само плюс!

Ако си жена обади се avramov@sofianet.net Аз не избягвам красивите жени Може пък да успея да те променя към добро... Имам талант за това Но ще трябва първо да се влюбиш в мен...


Успех!

Редактирано от Kiorfishek на 30.08.05 03:44.



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: 119977]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано30.08.05 09:26



попитах те дали наистина е така или само ти мислиш, че е така, а не ми отговори
аз например забелязвам доста красивите хора и не ги "изрязвам",
но забелязвам не тези по билбордове, ревюта, класации и пр...., а другите...с вътрешната красота, одухотворените,
на тях чертите им, тялото им колкото и да изглеждат на пръв поглед несъвършени...вътрешната хармония, която излъчват, добротата, благородството... не на последно място ума им, знанията им са ми много по ценни
с такива хора има за какво да се общува
човека не е предмет, че да си го сложиш някъде и да му се любуваш и да забърсваш праха по него...или ако иска да е такъв бързо му свикваш и преставаш да го забелязваш...
красотата е нещо относително, нетрайно и преходно ако говорим за външна красота,...да не говорим, че е много измамно...
освен това както казва Кръг, самия/ата красавец/а нямат кой знае какви заслуги и грижи за това освен да я подчертават и подържат известно време...и после?!
зарежи това със завистта...смешно е и е глупаво...могат да завиждат само хора, които мислят като красавеца/ицата..., че всичко е в опаковката



Тема Re: Защо красивите хора са самотнинови [re: 119977]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано30.08.05 09:57



Красивите хора казваш, понякога са самотни... Ами и некрасивите хора понякога са самотни. Всички понякога са самотни. Красотата не е гаранция за несамотност... като се замисля красотата е единствено гаранция за негрозота. Разбираш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.